Přejít na obsah

Apple


Doporučené příspěvky

K jednemu iPhonu mozes autorizovat az 5 pocitacov. A snchronizovat mozes aj aplikacie... http://support.apple.com/kb/ht1386

 

Jaem, mas to vyskusane? Je to funkcne?

Pretoze samozrejme ja mam 3, niekedy 4 PC nastavene a autorizovane, kvoli synchronizacii kalendara, kontaktov a pod.

Ale akonahle zakliknem na inom, ako "materskom" PC, ze by som chcel synchronizovat napriklad hudbu, tak hned vyskoci upozornenie, ze vsetka hudba z iPhonu/iPodu bude vymazana a nahradena tou z aktualneho PC. A na toto nemam nervy a cas, ze co sa realne stane. Aj preto, lebo hudbu mam na jednotlivych PC samozrejme inu, nemam "zosynchronizovane" este aj iTunesy a ich Libraries :) Cize, pomohlo by ak by si povedal ze ano, funguje to a synchronizujes aplikacie, pripadne aj hudbu s aspon dvoma PC...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je to, ze prenesies, ale zaroven spravis z toho noveho PC "matersky"...

 

Zjednodusene povedane, nemozes robit inkrementalnu synchronizaciu, len full... Co vlastne nie je synchronizacia...

 

Respektive, poviem to takto, vsetko ide, len nemam na to cas. Proste nie standardnou cestou... Napoveda pre kutilov... hodte do Googla "Library Persistent ID"... :)

Upraveno uživatelem TomAnt
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechápu proč se obouváte do Kalifa? Tom například píše přinejmenším zaníceně o Apple. Podle mě dělá Apple produkty ne pro lidi, ale pro kšeft, viz. rádio, baterka, paměťovka, doručenka sms tu už vůbec nechápu, samolepka na anténu bla bla...

 

Zaprodanec Apple bude hledat milion důvodů proč je Iphone dokonalej. :) Mimochodem proč si kupovat telefona za 25 litrů a pak jako kokot psát do každé zprávy nějakej kód? V životě jsem vyfotil asi 1000GB fotek, to asi do ajfouna nenarvu že? No není to dobrej argument proč ho nekoupit? Rádio používám a doručenky taky, můj blbej erik za dva litry to kupodivu umí i s paměťovkou a výměnou baterie na koleni... Peace:cheers:

 

iPhone zrovna tak jako jiný telefon není dokonalej, to všichni vědí a Tím druhým odstavcem sis odpovědět sám, proč ti nevyhovuje iPhone, kurňa proč ale budu po všech možných forech psát, že to je debilní a nepoužitelnej telefon? To není vyjadřování názoru, to je systém jak ostatní naštvat. To je stejné, jako když půjdu do fora o Škodovkách a budu tam psát ať to hoděj ze skály, že to nemá ani samosvornou nápravu, což je "naprostý základ"....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

iPhone zrovna tak jako jiný telefon není dokonalej, to všichni vědí a Tím druhým odstavcem sis odpovědět sám, proč ti nevyhovuje iPhone, kurňa proč ale budu po všech možných forech psát, že to je debilní a nepoužitelnej telefon? To není vyjadřování názoru, to je systém jak ostatní naštvat. To je stejné, jako když půjdu do fora o Škodovkách a budu tam psát ať to hoděj ze skály, že to nemá ani samosvornou nápravu, což je "naprostý základ"....

 

Víš problém je v tom, já dokážu říct, můj erik je blbej v tom a v tom a v tom a štve mě s tím. Ale nevím proč většina applistů řekne, no jo, koupil jsem to a neumí to tohle, tohle, tohle, no a já zjistil, že když to neumí, že mi to vlastně nevadí, že to nepotřebuju, že je to skvělý i bez toho, asi sem byl blbej když jsem takový věci vůbec chtěl (super to video, kdy ovečka odpovídá na všechno - no jo, ale je to Iphone :D)... Nikde nepíšu, že je debilní a nepoužitelný, jen mi vadí punc dokonalosti nejlepšího udělátka na zemi. Iphone se mi líbí, když bude stát normální prachy, tak si ho možná i koupím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bfg, ked si ho kupis, tak mozno pochopis :) Cloveku fakt prestanu, pri ostatnych veciach co dokaze ten telefon, chybat nejake dorucenky, flash, ktory som nikdy v ziadnom telefone nepouzil, kryt objektivu a co ja viem ake veci este sa mu vycitaju. Prednedavnom mu vycitali ze mu chyba multitasking, ked ho ma, tak si vymyslia nieco dalsie, to je tak furt :) Ked si ho kupis, som zvedavy, co povies.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bfg, ked si ho kupis, tak mozno pochopis :) Cloveku fakt prestanu, pri ostatnych veciach co dokaze ten telefon, chybat nejake dorucenky, flash, ktory som nikdy v ziadnom telefone nepouzil, kryt objektivu a co ja viem ake veci este sa mu vycitaju. Prednedavnom mu vycitali ze mu chyba multitasking, ked ho ma, tak si vymyslia nieco dalsie, to je tak furt :) Ked si ho kupis, som zvedavy, co povies.

 

dorucenky chybet neprestanou :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kamil

To je hrozný, proč se ti Applisti furt rozčilují? Když tady někomu zkritizujeme hodinky nebo jejich některou část, taky se tak rozčiluje? Když nesnesou trochu oprávněné kritiky, proč tady vlastně diskutují na Chronomagu - fóru o hodinkách?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

911: Ty používáš doručenky u každé SMS, není to opruz? Dovedu si představit, že jednou za čas chci něco doručit s potvrzením o doručení (tedy nikoliv přečtení) i když znám lidi co si čtou SMS po několika hodinách i dnech, pak bych ale nechodil do menu telefonu a požil zkratku operátora, je to pohodlné a rychlé. Doručenka je vhodná pro případy, kdy má dotyčný člověk často mobil mimo signál apod. rozhodně bych na tom nestavěl objednávku zboží či servisního zásahu.

 

Bene: Já jsem byl bez multitaskingu spokojenější, doufám, že v nových verzích půjde vypnout. Proč? Některé programy mi začaly hlásit nedostatek paměti, nebo se jich rychlost prudce snížila.

 

Kamil: Za kritiku hodinek je BAN, za kritiku Apple pochvala :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

911: Ty používáš doručenky u každé SMS, není to opruz?

 

Bene: Já jsem byl bez multitaskingu spokojenější, doufám, že v nových verzích půjde vypnout. Proč? Některé programy mi začaly hlásit nedostatek paměti, nebo se jich rychlost prudce snížila.

 

Kamil: Za kritiku hodinek je BAN, za kritiku Apple pochvala :)

 

Josefe me to proste neda... opravdu vsem tem co Applisty na poslednich stranach za jejich "fanatismus" kritizuji (ikdyz ja to nedelam myslim ze opravnene) porad davas novou a novou munici sam na sebe:-)

 

- ano pouzivam, kdyz vypis prijde poustim z hlavy, kdyz vypis neprijde resim co budu delat dal, je to pro me dulezite, chapes?

 

- bez multitaskingu je PDA o zasadni funkci chudsi, nevim jak Apple ale u Win si vyberu z mnozstvi softu kterej pamet hlida a sam resi strom procesu vcetne uzivatelskeho nastaveni priorit - jinak se 128MB RAM nic takoveho nepotrebuju, proste mi bezi co pouzivam a PDA bezi v pohode tydny, kdybych ho z jinych duvodu sam casto neresetoval

 

- za kritiku hodinek jsem BAN v zivote nevidel... asi spatne ctu forum

 

edit: proste stejne jako B.F.G. vycte Eriku to a to, ja vyctu HTC fotaky, mel by jsi konecne uznat, ze tobe asi iPhone vyhovuje ale polovina uzivatelu PDA by ho nechtela ani za 10.000kc (viz. treba ja) prave kvuli vecem co tu resime - jako kazda novinka je dobrej, ale delat z nej hvezdu netreba

Upraveno uživatelem cody
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dorucenky chybet neprestanou :)

 

mne nikdy nechybali,takze prestanu :D ja som si to vsimol, az ked to niekto zacal vypisovat niekde na forach, ze aka to je chyba iPhonu :D

 

cody, RAM si iPhone spravuje sam,ked je nedostatok RAMky, iPhone vypne aplikaciu, ktora bola zapnuta ako prva, teda ta, co sa zapla najneskor, snad sa to da pochopit. K ostatnym bohuzial,ked to nevyhovuje,tak neni o com, ale nehovoril by som o polovici, to su prilis neobjektivne tvrdenia si myslim :) Staci si pozriet predajne cisla iPhone 4...

Upraveno uživatelem Benne
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobre, odvolavam ze polovina, tot jen muj pocit. Rekneme teda ze podstatna cast.

 

Pokud vypina procesy podle poradi pak to neni uplne vyuzitelne. Samozrejme muzu to predpokladam ovlivnit poradim spousteni aplikaci, ale nastaveni priority programu je pohodlnejsi a nastalo. Pokud ti ti vhovuje - ok. Uz tu resime detaily:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je hrozný, proč se ti Applisti furt rozčilují? Když tady někomu zkritizujeme hodinky nebo jejich některou část, taky se tak rozčiluje? Když nesnesou trochu oprávněné kritiky, proč tady vlastně diskutují na Chronomagu - fóru o hodinkách?

 

Proč? Protože to není zakázáno a protože je tady dost lidí, které to zajímá, proto. Mne zase udivuje, že do vlákna o Applech někdo vstoupí aby nám sdělil: já si to nekoupím, je to na h...o a vy, pokud si to nemyslíte jste idioti. Všiml sis, že do vláken ve kterých se probírá něco o některé jiné PC platformě se neobjevují macaři, aby sdělili oknařům, že jsou blbci? Máš nějaké další dotazy?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všiml sis, že do vláken ve kterých se probírá něco o některé jiné PC platformě se neobjevují macaři, aby sdělili oknařům, že jsou blbci? Máš nějaké další dotazy?

 

To sa ale prave velmi mylis, lebo uzivatelia Mac-u rovnako ako Linuxu velmi radi siria svoj katechizmus a vytrvale pluju na uzivatelov Windows. Nehovoriac o tom, ze to robi aj samotny Apple svojimi reklamami. Na nete som zazil len velmi malo militantnych Windowsakov, zatial co Linux & Mac hlasaju svoju pravu vieru skoro stale. Z tohto pohladu bol pre mna Radek H. dost exot, ale myslim, ze on je celkovo dost kontroverzna postava ceskeho webu.

Niektore napady sa mi na Apple HW velmi pacia, ine ohromne nepacia. No prezentacia Apple komunity a komunikacia firmy samotnej sa mi vyslovene hnusi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobre, odvolavam ze polovina, tot jen muj pocit. Rekneme teda ze podstatna cast.

 

Pokud vypina procesy podle poradi pak to neni uplne vyuzitelne. Samozrejme muzu to predpokladam ovlivnit poradim spousteni aplikaci, ale nastaveni priority programu je pohodlnejsi a nastalo. Pokud ti ti vhovuje - ok. Uz tu resime detaily:-)

 

programy mozes samozrejme vypnut aj manualne, urcit prioritu asi nie, jedine jej spustenim. Treba riesit aj detaily si myslim, pri tak drahom telefone ;) teda aspon pre mna drahy,pre niekoho byt nemusi.

 

Emte tak sem nemusis chodit a nemusis citat tie "blaboly" ;)

Upraveno uživatelem Benne
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Snow

Kamil: Za kritiku hodinek je BAN

to Josef01 - mám Tě za odborníka v oblasti vintage hodnek Omega, Tvé příspěvky jsou velkým přínosem, ale tuhlou větičkou ses u mě shodil. Na fóru jsem téměř 5 let, mám tady jiný nick s delší registrací a za tu dobu jsem nezažil sebemenší náznak toho, že by komukoliv hrozil ban za kritiku hodinek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kamil

To je hrozný, proč se ti Applisti furt rozčilují? Když tady někomu zkritizujeme hodinky nebo jejich některou část, taky se tak rozčiluje? Když nesnesou trochu oprávněné kritiky, proč tady vlastně diskutují na Chronomagu - fóru o hodinkách?

Proč? Protože to není zakázáno a protože je tady dost lidí, které to zajímá, proto. Mne zase udivuje, že do vlákna o Applech někdo vstoupí aby nám sdělil: já si to nekoupím, je to na h...o a vy, pokud si to nemyslíte jste idioti. Všiml sis, že do vláken ve kterých se probírá něco o některé jiné PC platformě se neobjevují macaři, aby sdělili oknařům, že jsou blbci? Máš nějaké další dotazy?

Mám.

 

Já se nebavím ani o Apple ani o Windows, já se bavím o hodinkách. A nikomu kvůli počítači nebo mobilu do blbců nebo idiotů nenadávám! Takže proč se rozčilujete kvůli oprávněné kritice jsi mi neodpověděl. Vlastně odpověděl. ale na něco úplně jiného, na co jsem se vůbec neptal.:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám.

 

Já se nebavím ani o Apple ani o Windows, já se bavím o hodinkách. A nikomu kvůli počítači nebo mobilu do blbců nebo idiotů nenadávám! Takže proč se rozčilujete kvůli oprávněné kritice jsi mi neodpověděl. Vlastně odpověděl. ale na něco úplně jiného, na co jsem se vůbec neptal.:)

 

Ale odpověděl. Ptal ses, proč o tom diskutujem.

Problém je v tom, že někdo, kdo Apple platformu používá a využívá, o ní ví podstatně více, než někdo, kdo to viděl z rychlíku, nebo ještě lépe, zná to z doslechu :). Kritiku takových lidí, kteří o skutečném stavu věcí vědí prd, těžko nazvat oprávněnou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to Josef01 - mám Tě za odborníka v oblasti vintage hodnek Omega, Tvé příspěvky jsou velkým přínosem, ale tuhlou větičkou ses u mě shodil. Na fóru jsem téměř 5 let, mám tady jiný nick s delší registrací a za tu dobu jsem nezažil sebemenší náznak toho, že by komukoliv hrozil ban za kritiku hodinek.

 

Toto věta byla napsána s nadsázkou (proto ten úsměv) a přiznám se, že jsem se už k tomuto pro někoho provokativnímu tématu dále něchtěl vyjadřovat. Na druhou stranu jsou zde mazány příspěvky, které nějakým způsobem "neodpovídají", tedy po té zkušenosti se již raději k hodinkám jiných značek nevyjadřuji.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...