Přejít na obsah

Apple


Doporučené příspěvky

chlapi, kupoval uz niekto v US macbook ? Som akurat v NYC a rozmyslam, ktory si kupit a kde. Ci macbook white alebo MB pro 13" 2.4GHz. Diky za kazdu radu. Zatial mi to najlepsie vyslo v B&H obchode, kde stoji nejakych 1134$ pricom v apple store 1199$, rozdiel to sice nieje velky,ale preco ho nekupit lacnejsie. Medzinarodna zaruka by mala platit aj ked ho kupim v normalnom obchode nie ? Ci musim kupit v apple store ? Diky moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevím jestli se to tady už řešilo, ale nedoporučíte navigaci pro iPhone? pořád váhám.. tomtom mě štve v rozdělení na východ-západ, zvažuju tedy navigon nebo copilot...

 

Pouzivam Sygic, klasickej - ne Auru, a jsem s nim spokojenej, mam to v telefonu uz koupeny cca rok a neco a vyhovuje mi to ve vsech ohledech - vzhled, mapy, menu, navigacni funkce.. Na netu vychazi nejlepe dle obliby asi Navigon, ja to videl 2x narychlo a nejak me to nenadchlo..

 

Ale treba by ti mohlo pomoci tohle: http://forum.iphone.cz/viewtopic.php?f=119&t=19771

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Může mi někdo z místních vysvětlit následující věc?

 

Přes mailovou aplikaci přijímám a odesílám poštu převážně z mého Gmailu.

To jest IMAP a když odešlu, přijmu, či smažu mail v iPhone, na webové stránce Gmailu, nebo na iMacu,

změny se po načtení mailu projeví i ve zbývajících zařízeních.

Občas se mi ale stane, že když mail pošlu z iMacu a následně ho chci z odeslané pošty přeposlat ještě někam třeba iPhonem, není tam.

Nevidím ho v odeslané poště ani přimo na stránkách. Na starším PC mi to chodilo v pohodě a vždy tam odeslaný mail byl.

 

Další věc, co mi trochu vadí je, že se mi první synchronizací pošty s Gmailem rozrostlo jeho menu mimo položky :

Doručená, Odeslaná, Koncepty a Koš ještě o IMAP Drafts, Apple Mail To Do, Deleted, Nevyžádaná, Notes, Sent.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chlapi, kupoval uz niekto v US macbook ? Som akurat v NYC a rozmyslam, ktory si kupit a kde. Ci macbook white alebo MB pro 13" 2.4GHz. Diky za kazdu radu. Zatial mi to najlepsie vyslo v B&H obchode, kde stoji nejakych 1134$ pricom v apple store 1199$, rozdiel to sice nieje velky,ale preco ho nekupit lacnejsie. Medzinarodna zaruka by mala platit aj ked ho kupim v normalnom obchode nie ? Ci musim kupit v apple store ? Diky moc.

 

Ahoj pokial si dokupis Apple Protection Plan tak ti bude zaruka platit aj u nas a navyse bude dvojrocna, nie len rocna. Akurat v CR/SR nie je Apple, takze ti to bude servisovat niekto iny (kto, na dotaz) a co ci budu uctovat nechaj na nich. Kazdopadne denne mi pride 25 zakaznikov ktory nakupili tieto stroje v USA a chcu support, tak sa potom nediv ze ti nebudu ochotni pomoct niektori predajcovia.

 

A ked to preratas na CZK/EUR tak ked kupis Mac PRO + protection plan a vezmes v uvahu ine dane v CR/SR mozno porozmyslaj kde ho kupis...(obvzlast ked doma budes mat support)

Upraveno uživatelem Senseeei
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj pokial si dokupis Apple Protection Plan tak ti bude zaruka platit aj u nas a navyse bude dvojrocna, nie len rocna. Akurat v CR/SR nie je Apple, takze ti to bude servisovat niekto iny (kto, na dotaz) a co ci budu uctovat nechaj na nich.

 

Blbost. Záruka u přenosných počítačů (a ostatního hardware od Apple, schopného provozu bez připojení k elektrické zásuvce) je celosvětová jednoroční a musí ji ctít všechna servisní střediska, bez ohledu na to, zda má Apple v dané zemi přímé či nepřímé zastoupení. Apple Care Protection Plan rozšiřuje záruku na 3 roky, ne 2 a platí opět po celém světě.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Blbost. Záruka u přenosných počítačů (a ostatního hardware od Apple, schopného provozu bez připojení k elektrické zásuvce) je celosvětová jednoroční a musí ji ctít všechna servisní střediska, bez ohledu na to, zda má Apple v dané zemi přímé či nepřímé zastoupení. Apple Care Protection Plan rozšiřuje záruku na 3 roky, ne 2 a platí opět po celém světě.

 

Ano ospravedlnujem sa, su to 3roky nie 2.

 

A co sa tyka servisu pocitacu kupovaneho v zahranici, co by mali servisne strediska ctit a co ctia je druha vec. A je to realita.

 

Este dotaz, ako pise Kamil, v CR je zaruka dvojrocna a to je tiez dovod preco je cena vyssia ako v USA, o supporte ani nehovoriac

Upraveno uživatelem Senseeei
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co sa tyka servisu pocitacu kupovaneho v zahranici, co by mali servisne strediska ctit a co ctia je druha vec. A je to realita.

 

Už asi 8 let jsem neměl laptop koupený jinde než v USA a asi dvakrát byla potřeba oprava v záruce (té tříleté rozšířené). Kolegové jsou na tom podobně, takže nějaký přehled mám. Netuším, jak je to v Horných Uhrách, ale v Předlitavsku (CZ a A) i NL naprosto bez problémů. Problémy nebyly ani s recally (výměny baterek, displayů, logic boardů). Dokonce ani nemusíš mít doklad o koupi, protože všechna autorisovaná centra mají přístup do hlavní servisní db Apple - kde je mj. kompletní servisní historie každého kusu hardwaru, který kdekoli na světě projde autorisovaným servisem. Samozřejmě pouze u toho přenosného hardwaru, napájeného z baterie - pro stolní počítače to neplatí.

 

Nevěřím, že by si nějaké servisní středisko dovolilo tu záruku odepřít (pochpitelně pokud k závadě nedošlo zjevně vinou uživatele), to by si říkali o moc velký průser.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no uz som ho kupil a v prepocte ma vysiel o takmer 300e menej ako na slovensku,takze som rozmyslal asi 5 sekund :D Zatial spokojnost,dufam,ze zaruku nebudem musiet uplatnovat vobec :) Este si sice na seba zvykame len,ale jednoduchost, rychlost a stabilita ma zatial dost ohromili, v dobrom. Dufam, ze to tak ostane :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no uz som ho kupil a v prepocte ma vysiel o takmer 300e menej ako na slovensku,takze som rozmyslal asi 5 sekund :D Zatial spokojnost,dufam,ze zaruku nebudem musiet uplatnovat vobec :) Este si sice na seba zvykame len,ale jednoduchost, rychlost a stabilita ma zatial dost ohromili, v dobrom. Dufam, ze to tak ostane :)

 

Ahoj, mluvis o Iphone 4 ??

Jestli ano, take o nem dost premyslim...bude to asi velky rozdil oproti predchozim verzim...!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

da se nekde v CR, idealne v Praze sehant jeste starsi dokovaci stanice na ipod Shuffle. tusim 2nd Gen?

je to tohle http://cgi.ebay.com/New-USB-Docking-Station-iPod-shuffle-2nd-2G-Gen2-/250693092561?pt=Other_MP3_Player_Accessories&hash=item3a5e7904d1

Posted Image

 

nechce se mi to tahat pre pul sveta kdyzt to stoji 4 babky

 

diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...