Přejít na obsah

Apple


Doporučené příspěvky

BTW - u Preview mi přijde sympatická funkce "editace" pdf souborů přímo v systémové aplikaci - komentáře, barevné zvýraznění textu....

 

Taky tuto funkci hojně využívám. Posted Image Zvláště, když mě něco zaujme v textu a nebo si z textu potřebuju pár informací vytáhnout, tak se vážně hodí.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na Iphone používám aplikaci ReaddleDocs, což je jakési dokumentové centrum pro Iphone. Z každého emailu, či webové stránky si tam můžu uložit dokumenty a následně si je nahrát třeba na google documents, nebo po připojení do wifi sítě si je stáhnout přes iphone webový server - aniž bych musel mít kdekoliv nainstalované itunes pro synchronizaci dokumentů.

 

Samotná aplikace zobrazí obsah MS Office dokumentů, obrázků i PDF, existuje i možnost importovat obrázky z galerie Iphone. Paráda.

 

Podobných aplikací existuje více, je ideální si přečíst pár srovnávacích recenzí a vybrat pro sebe tu pravou. Cena - cca 4-5 USD.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vlastnim iphone 3G nebude to dlouho trvat a bude po něm ( cca 1 rok ).Nosim ho i do zamestnání které je hodně fizicky namáhavé a tak ho mám neustále v nehostiných podmínkách.Od potu , v prachu , mrazu atd. A to nepočítám že mojí 3 leté dceři dosti padá z ruky :sad01_anim: .Vlastnictvím mi prošla dlouhá řada telefonů Pdaček ale iPhone mě tak nadchnul svou odolností, výdrží a dovedností že už jiný tel nechci.Chtěl bych tímto poradit od zdejších fandů a odborníků jaká je zkušenost osobní s tou iphonem čtyřkou.Odkazy neposílejte znám je jen osobní poznatky a kde by se dal koupit za Dobře :smile_anim: Díkes předem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl bych se místních applistů zeptat, jestli používají nějaký hudební soft na Apple a pokud ano, tak jaký s ním mají zkušenosti. Jde mně o něco jako Cubase, ale pokud možno něco jednoduššího. Nemusí to být recording studio v pravým slova smyslu, ale spíš bežnej vícestopej track composer třeba z .aiff, .wav případně .mp3 souborů (viz obrázek). A co je důležitý - super by bylo, kdyby součástí software byl i sampler. Nebo alespoň doporučení na nějakej cenově dostupnej SW sampler. Zatím nechci kupovat HW od AKAI a pod. :) Klidně i do SZ. Díky moc.

 

EDIT: ideálně něco jako FL studio, který je jenom na PC (na Macu jen přes Bootcamp)...

 

post-1975-094286400 1295266337.jpg

Upraveno uživatelem Kalifx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl bych se místních applistů zeptat, jestli používají nějaký hudební soft na Apple a pokud ano, tak jaký s ním mají zkušenosti. Jde mně o něco jako Cubase, ale pokud možno něco jednoduššího. Nemusí to být recording studio v pravým slova smyslu, ale spíš bežnej vícestopej track composer třeba z .aiff, .wav případně .mp3 souborů (viz obrázek). A co je důležitý - super by bylo, kdyby součástí software byl i sampler. Nebo alespoň doporučení na nějakej cenově dostupnej SW sampler. Zatím nechci kupovat HW od AKAI a pod. :) Klidně i do SZ. Díky moc.

 

EDIT: ideálně něco jako FL studio, který je jenom na PC (na Macu jen přes Bootcamp)...

 

Používáme Cubase a překvapivě Garage Band. Za ty peníze to na nahrávání stačí a když ho dovymazlíš pluginama, tak to umí docela dost. Ale nevim jak s tím samplováním, to jsem nezkoušel. Prý to jde, ale...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl bych se místních applistů zeptat, jestli používají nějaký hudební soft na Apple a pokud ano, tak jaký s ním mají zkušenosti. Jde mně o něco jako Cubase, ale pokud možno něco jednoduššího. Nemusí to být recording studio v pravým slova smyslu, ale spíš bežnej vícestopej track composer třeba z .aiff, .wav případně .mp3 souborů (viz obrázek). A co je důležitý - super by bylo, kdyby součástí software byl i sampler. Nebo alespoň doporučení na nějakej cenově dostupnej SW sampler. Zatím nechci kupovat HW od AKAI a pod. :) Klidně i do SZ. Díky moc.

 

EDIT: ideálně něco jako FL studio, který je jenom na PC (na Macu jen přes Bootcamp)...

 

post-1975-094286400 1295266337.jpg

 

Já používám Logic Studio, dělají ho i v nižší verzi Logic Express, ale GarageBand je taky výborný soft, jednoduchý a funkční. Co se sampleru týče, Logic má svůj EXS a s GB by měl fungovat např. Halion od Steinberga(ten znáš z Cubase) nebo Kontakt od Native Instruments. Upraveno uživatelem decebal
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Používáme Cubase a překvapivě Garage Band. Za ty peníze to na nahrávání stačí a když ho dovymazlíš pluginama, tak to umí docela dost. Ale nevim jak s tím samplováním, to jsem nezkoušel. Prý to jde, ale...

 

Já používám Logic Studio, dělají ho i v nižší verzi Logic Express, ale GarageBand je taky výborný soft, jednoduchý a funkční. Co se sampleru týče, Logic má svůj EXS a s GB by měl fungovat např. Halion od Steinberga(ten znáš z Cubase) nebo Kontakt od Native Instruments.

 

Pánové, vřelé díky za info. Na GB jsem se už díval, ale zřejmě došlo k nějaký paradoxní situaci, že díky (sice velmi lajckýmu, ale přece jen...) navyknutí na Cubase nemůžu v GB najít ani základní track editor a koukal jsem na to jako sůva. :) No nic, pomůže manuál.

A na Logic Studio (konkrétně na Express) jsem se taky koukal a to by mohlo bejt vono. Takže bych měl možná ještě upřesňující info. Já nechci útočit na špičky hitparád, ale chci se trochu vrátit/zavzpomínat na dobu, kdy jsem si hrál se starým dobrým AKAI S900 a Atari ST. :) Prostě vrstvit na sebe loopy získaný přes sampler, dát tomu hluku nějakou formu a tím se bavit. :) A nesmí to moc stát (nebudu to krást). Je to přece jen funstuff.

Takže myslíte, že Logic Studio Express na to bude stačit? A má už i Express v sobě ten sampler? Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...