Přejít na obsah

Apple


Doporučené příspěvky

Nevidíš? Vyzkoušels třeba novou generaci Touch ID? Neporovnatelné s první gen. Nebo foťák... A už jen výdrž Plus modelů je pro mně osobně dost dobrý důvod...

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

TouchID je rychlejší, ale určitě to není zásadní důvod k upgradu. Foťák je u všech telefonů všech značek každý rok lepší. A vydrž je dobra možná u Plusek. U klasické verze je to těžký průměr. Spis podprůměr. Mluvím o 7.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Upraveno uživatelem hreba
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyzkoušel a funguje mi obojí, foťák...no fotím vlastně jen wristshoty, které pak stejne hodně zmenším. A co se výdrže týče, tak je to pořád jednodenní telefon. A plusko bych mít nemohl, protože nenosím kabelky.

Upraveno uživatelem Liqid
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máme malý decka a hodně fotíme. Tohle už nikdo nevrátí. Proto ten upgrade udělám. Ale jinak bych klidně šel Liqidovou cestou a za ty prachy si radši koupil hodinky.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyzkoušel a funguje mi obojí, foťák...no fotím vlastně jen wristshoty, které pak stejne hodně zmenším. A co se výdrže týče, tak je to pořád jednodenní telefon. A plusko bych mít nemohl, protože nenosím kabelky.

Tak pak je fajn, že jsi spokojen s tím co máš :)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nová generace Touch ID je vážně skvělá, kdo neviděl neuvěří.

 

Nicméně pokud jsi spokojen s 4 roky starým iPhonem, i to lze brát jako dobrou vizitku Applu ;)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Tak já současně s ním používám podobně starý S6 a tam taky nemám problém, jsem docela nenáročný uživatel :) párhovorů, net, fb, insta, navigace a občas fotka.

 

(Galaxy S6)

Upraveno uživatelem Liqid
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A nástupce SE aniho... šajze. Tak otcovi halt koupim SE a basta. Za mě teda taky nicmoc. Mam 8 a asi necham, možná mrknu po loňskym X za dobrý lowe. Spíš ne. Žena má 7 Plus a je spokojená. AW3 slouží dobře. Homepod crap, zůstanu na Bose.

 

Ale jinak se snažej dobře. Jen je prostě imo ten dvouletý cyklus akorát, možná spíš tříletý.

Upraveno uživatelem Maxel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TouchID je rychlejší, ale určitě to není zásadní důvod k upgradu. Foťák je u všech telefonů všech značek každý rok lepší. A vydrž je dobra možná u Plusek. U klasické verze je to těžký průměr. Spis podprůměr. Mluvím o 7.

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

A ani větší displej ve stejném těle Ti nepřijde jako dostatečná motivace?

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Upraveno uživatelem bubo.cz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tělo Xka je vetsi než 7 a navíc je to jezevčík. To mi trochu vadí. A z velkých telefonu jsem si koupil iPhone právě proto, že měl displej 4,7? a dosáhl jsem po celém displeji jedním prstem. O to teď přijdu.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mě proto, že by neměli vhodnou cenu. Stalo by stejně jako Xr a to nepotřebují.

 

Toto je ovšem velmi zajímavý obrázek. Takový tvar těla a pomer stran by se mi líbil.

 

f1ae5e93c1cdc5d7eef6e45084541f67.png

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Protoze lidi by kupovali starsi iksko a ne nove stroje.

Mne vadi trosku ten znatek v nazvech. Tak nejak vlastne nevim, co mam brat jako nastupce osmicky a co ikska.

Jinak add ten 4 roky starej telefon. Mam 6s a ted jsem byl mesic nucen pouzivat 6 a je to fakt v primem srovnani lemra lina. To osmicka a X musi litat jak galakticka masina.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Andy, mezi 6 a 6s byl velký HW skok to se nedá srovnat. Jinak podle mě to není o žádných nástupcích. Proste je levná 7, dražší 8, ještě dražší Xr a nejdražší Xs. Vybere si každý.

 

Podle téhle fotky nevidím ten efekt jezevčíka. Že by upravili rozměry?

 

8ab15d91bae226f5c4ed2adf1800ded3.png

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...