Přejít na obsah

Apple


Doporučené příspěvky

Já používám tohle.

 

https://www.phonearena.com/phones/size/Apple-iPhone-XS-Max,Apple-iPhone-XS,Apple-iPhone-XR,Apple-iPhone-8,Apple-iPhone-8-Plus/phones/10767,10766,10765,10408,10411

 

0ea7c17718cf5d96dc65c0e6bf204ad0.pnga0231395045cd4e6e7d34569bd3dd8cd.png

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Upraveno uživatelem hreba
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, myslíte si, že opravdu T-Mobile bude podporovat eSIM nebo nemá smysl nový iPhone kupovat. Mám dvě čísla, firemní a soukromý a tak čekám na dvousimkový iPhone... Má smysl si nechat dovézt čínskou distribuci, nebo ta v ČR nebude fungovat?

Psal jsem to vyse. Staci si to precist.

 

Cinska verze bude fungovat vsude na svete, jen na nekterych sluzbach ne plnou rychlosti, cina ma specificka pasma, ktera jinde nejsou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Sorry ale tady musím reagovat. Lidi fakt mají velmi krátkou paměť. Takže nejdřív Apple od iOS 5 nebo 6 dělá fakt mizernou práci a systém je pomalejší a pomalejší a méně doladěný, pak ještě natajno lidem uměle sníží výkon. A když pak vydá novou verzi která má konečně trochu optimalizovat výkon, tak je najednou firma která se jako jediná stará o své zákazníky dlouho a kvalitně.

 

Dlouho už jsem se tak nepobavil.

 

Jde mi o to kolik firem na trhu s Mobily podporuje zařízení tak dlouho s updaty jako Apple (IOS 12 hodí i na iP6S tuším). Vím o jediné firmě tou je Google a jedině pro jejich Nexusy a Pixely. O rychlosti nebyla vůbec řeč, už jen proto že mám Apple i s cestou půl roku, ale Android jsem měl dost dlouho a tam to zpomalení bylo teda kruté (uvidíme co tu).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Jde mi o to kolik firem na trhu s Mobily podporuje zařízení tak dlouho s updaty jako Apple (IOS 12 hodí i na iP6S tuším). Vím o jediné firmě tou je Google a jedině pro jejich Nexusy a Pixely. O rychlosti nebyla vůbec řeč, už jen proto že mám Apple i s cestou půl roku, ale Android jsem měl dost dlouho a tam to zpomalení bylo teda kruté (uvidíme co tu).

Sveho casu to byl standart u BlackBerry a WM phones. Dneska se ten trend rozsiruje dal - xiaomi updatuje pravidelně i 4 roky staré tel. Nokia se tou cestou vydala taky. Tuším ze oneplus to same. Ad rychlost - staci jednou za pul roku naformatovat dalvik a cache (bez ztráty dat a nasteveni systemu), coz je operace na 2 minuty i s restartem systému, a o zadnem sekani systemu nemuze byt rec.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Standard to byl ale už dávno není. Xiaomi nemá smysl komentovat, ten telefon 4 roky nepřežije. A mazat Dalvik je placebo. Navíc problém s rychlosti bývá především u staršího hw s aktuálním softwarem.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Určitě ti to neberu, nicméně používám jak iP8 tak Mix2, a problémy nepozoruji ani u jednoho z nich, přičemž je mám v provozu přes půl roku, a oboje pravidelně aktualizované :).

Levnější (4-6 tis.) Xiaomi určitě čtyři roky nepřežijí, neboť je člověk za takové 2 roky pošle dál, aniž by to bolelo - ale s aktuálním SW (a bezproblémovým), ať se ti to líbí nebo ne.

A trend to je - Nokia uvádí dopředu kolik aktualizací je garantováno, přídávají se i další, např. LG.

 

Osobně jsem zvědavý, jak oceníš SW podporu po 3-4 letech zrovna od Applu - já jsem to, bohužel, zažil na 2 zařízeních, a je to, jak píšeš "Navíc problém s rychlosti bývá především u staršího hw s aktuálním softwarem" - pro většinu uživatelů je to ten hřebíček do rakve :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám doma i 6s na iOS 11 a úplně v pohodě. Totéž SE se stejným HW. 5s a 6 co jsem tu mel už byly zpomalený. Ale iOS12 už na 5s nebude a na šestku je to poslední update takže to beru tak ze na to mají po 4-5 letech nárok. Navíc 5 let je v technologii taková doba, že se divím, že to je vůbec použitelné.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď jsem se podíval na celkem zajímavé hands-on video, kde jsou porovnané všechny 3 modely vedle sebe. Za sebe mám jasno pokud bude v ruce ok tak si vezmu XR. Na to své použití nepotřebuju duální foťák ani rámeček z oceli, to stlačení displeje nebo jak se to jmenuje mám na IP8 a stejně to nepoužívám.

Co se týče velikosti jsou si fakt velice převelice podobné.

Hlavně, aby to umělo u nás pracovat s dvěma simkama, jinak na to kašlu. Docela by mě zajímalo, kolik potencionálních zákazníků sii chce pořídit nový Iphone kvůli tomu, že by měl umět pracovat s dvěma simkama a kolik z nich se rozhodne na upgrade kvůli fotaku, ramecku z oceli atp.

Upraveno uživatelem knihomol
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja uz mam objednavku. V pondelok 16:30 v apple store. Vymena baterky v iphone 6s. Za 29chf.

 

A je to. Vybavene. Prisiel som presne. 5 min som sedel u genius baru. Potom prisiel jablko-expert. Zistil, ze baterka je po 3 rokoch na 84%. Takze vymenit. Poslal ma na kavu, ze mam prist o 17:45 a mam si priniest 29chf. Vsetko klaplo. 

 

Takze spokojnost. 

Vecer som nainstaloval ios 12 a na najblizsi rok mam pokoj. 

Upraveno uživatelem People
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

 

tadle aplikace nebo jak se to jmenuje mi trochu děsí

Co na to cestující ? Že si s ním furt za volantem hraješ, nehledě na to, že ho odemykáš přetažením :) Upraveno uživatelem moco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...