Přejít na obsah

Apple


Doporučené příspěvky

Zdravím místní odborníky. Dnes jsem si po zapnutí telefonu, zablokoval iphone (asi erupce na slunci nebo strach z vyšetření v nemocnici) a nemohl jsem si vzpomenout na kód, až jsem došel k času, že je tel na hodinu zablokovaný. Byl jsem mimo domov, ale naštěstí v Olomouci a tam v Šantovce v Applu mě ho dali do továrního nastavení, abych si mohl volat atd.

Měl jsem tam beta profil IOS 12 a mám od něj na itunes zálohu. Nyní tam mám 11.4.1.

Nyní se chci zeptat, zda budu postupovat správně až dojedu domů.

Stáhnu si IOS 12, který včera vyšel a až poté připojím k itunes a obnovím tel?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na iPadu mám nově iOS 12 a super až na přehození volby emotikonů a číslic na klávesnici. Mám teď samé preklepy, když chci napsat čárku,tečku,otazník, tak vždy zvolím nabídku emotikonu.... jáááj :(

Na iPhone SE je to jako za starých časů, takže když si zvyknu na iPad, tak zase budu mimo na iPhone ..... jáááj

Upraveno uživatelem moco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, na iPhone 8 Plus mi po aktualizaci na iOS 12 klesl kontrast nebo jak to popsat. Display je prostě trochu vyblitej. Netušíte někdo čím to je? Jinak vše super, telefon šlape určitě lépe než před aktualizací.

Na sedmičce to samý. Evidentně je jiné nastavení teploty barev nebo tónů. Změnit se to nedá, nezbývá asi než doufat, že v updatu to vrátí zpět.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, na iPhone 8 Plus mi po aktualizaci na iOS 12 klesl kontrast nebo jak to popsat. Display je prostě trochu vyblitej. Netušíte někdo čím to je? Jinak vše super, telefon šlape určitě lépe než před aktualizací.

Na Iphone SE stejný problém. Displej bez kontrastu. Navíc špatně funguje automatický jas.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Akorat jsem updatoval Google maps a konecne uz podporuji CarPlay :). Hned zitra vyzkousim.

Nevite, kdy bude podobny update na Waze?

Az updatuji...ciz udelaji az jim to Apple schvali...Waze uz funguje pokud jsi jejich betatester, Sygic zatim nic (betatest nevim). Nekde jsem cetl, ze Sygic bude hned (coz neni) a Waze behem tydne/dvou. Tak uvidime...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja uprimne nemam problem ani s Apple Maps (ktere byly doted) ani s Google maps (ktere jsou ode dneska a podle me trosku lepsi, protoze si je treba muzes stahnout offline).

Obe appky mi ukazuji aktualni traffic a presmeruji me v pripade nehody nebo zacpy.

 

Co me ale u obou stve je, ze jazyk navigace si clovek nemuze vybrat, ale bere se automaticky dle nastaveneho jazyka telefonu. Waze ma v sobe jazykovy balicky, coz je fajn.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...