Přejít na obsah

Apple


Doporučené příspěvky

tak nic, zázrak se nekoná, nikdo na světě už nevyrábí výkonný malý mobil, který by se mi líbil a pohodlně se schoval do kapsy. proč dnes všichni potřebují pádlo, čím víc palců tím víc adidas :(

na poli 4,7" mobilů už nějaký výběr je, tka uvidím, jestli se nevrátím na droid... snad mi stávající SE vydrží co nejdéle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevadí to ničemu, ale když to jde technologicky udělat tak, že tam tenhle mrtvej prostor není, tak proč ho tam cpát?

 

 

...třeba proto aby sis kvůli autorizaci platby nemusel sundávat náhubek (resp. snižovat zabezpečení a nebo obětovat chronobundus ve prospěch jabkohodinek), když od X výše je bukvatýrům líno integrovat IR snímač papilárních linií prstu pod OLED - a místo toho nám radši vnucují 10x dražší 3D skener v +/- stejně mrtvém výřezu na horní straně nudlózního displeje  :skull:

 

Za mě je to jenom recyklovanej hnůj - až jednou zblbnu a místo geniálně hranatých 4-SE zatoužím po placatým mejdlíčku s nádorem vzadu, místo jabka si koupím čínskou prádelnu - a po prvním zvýšení tlaku ze zamalwarovaného Androida s ní pro uklidnění jebnu o betonové zápraží  :censored:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...třeba proto aby sis kvůli autorizaci platby nemusel sundávat náhubek (resp. snižovat zabezpečení a nebo obětovat chronobundus ve prospěch jabkohodinek), když od X výše je bukvatýrům líno integrovat IR snímač papilárních linií prstu pod OLED - a místo toho nám radši vnucují 10x dražší 3D skener v +/- stejně mrtvém výřezu na horní straně nudlózního displeje  :skull:

 

Za mě je to jenom recyklovanej hnůj - až jednou zblbnu a místo geniálně hranatých 4-SE zatoužím po placatým mejdlíčku s nádorem vzadu, místo jabka si koupím čínskou prádelnu - a po prvním zvýšení tlaku ze zamalwarovaného Androida s ní pro uklidnění jebnu o betonové zápraží  :censored:

 

Tak já se kvůli absenci čtečky otisku vrátil k ťamkťungoj, samotné odemykání xichtem mi prostě nestačí. Čtečka v displeji je pro mě TOP řešení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak rouska je docasna vec. Face id dava smysl ve chvili kdy mas spinavy, mokry ruce a nebo rukavice. Jinak v tom nic zas tak uzasnyho nevidim.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Jasný, raději bych telefon o tři litry levnější a jen s otiskem. Nejvíc mě to sere, když mám telefon na stole a chci si něco prolistovat. Myslím, že lidi, co tráví hodně času na poradách, musí Face ID nenávidět :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

asi trochu OT, ale jak se listuje bez koukaní ?

kromě toho já to mám na poradě vždycky před sebou a jak se držím za hlavu, tak na to koukam i s faceid... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@masak - musis si vypnout automaticke uzamceni v nastaveni zobrazeni a jasu

akorat potom musis iphone vzdy "vypnout" bocnim tlacitkem (protoze zustane odemceny jinak porad)

asi by se na to dala udelat i zkratka...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Áno s Ruskom to je nafigu, no aj tak si myslím že faceid lepšie ako otlačok.

 

Taktiež na porade noproblem. Asi je to o zvyku.

No já 11Pro ksichtem neodemknu když je mobil na stole, aniž bych se musel naklonit do takového úhlu, aby mi to chytlo obličej.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se mi zřejmě vysypal můj asi 3-4 roky starý iphone SE.

Posledních pár dní trochu blbnul, jakože mi občas padaly appky, nebo mi začal sám od sebe vyskakovat ten "slide bar" jakože jestli ho chci vypnout (to bylo dost otravný a dělalo to fakt často)... tak jsem zaktualizoval iOS, asi den dobrý a předevčírem se mi sám od sebe vypnul a NIC.... nešel zapnout, nefungoval soft reset s podržením dvou čudlíků, nereagoval na zapojení do nabíječky ani ke kompu prostě NIC... po několika hodinách jsem k němu náhodou přišel a jak jsem ho vzal do ruky, koukám, že se zase zapl a chtěl normáně zadat PIN.... tak jsem si ještě přetáhl nějaké fotky do kompu, zazálohoval ho pomocí iTunes a v podstatě den fungoval v pohodě a bez chyb no a dnes to samý....vypl se a je z něj cihla. Tak čekám jestli si to zas nerozmyslí a že bych ho zkusil vrátit do továrního nastavení až se nahodí (jestli vůbec)... nevíte co by to mohlo být? Nedělalo vám to někomu taky? Doufal jsem, že mi ještě chvíli bude sloužit. Baterka byla kapacitou na 89% když jsem se díval.... jen doufám, že v tom iTunes někde při tý záloze zůstaly ty kontakty, páč to by mě štvalo asi nejvíc (cloud nepoužívám).

Né že by mě to nový SE co teď vyšlo nelákalo, ale prachy teď potřebuju jinde :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...