Přejít na obsah

Apple


Doporučené příspěvky

Ať si nezkazím image rejpala: Ještě mi do miniho mohli dát Touch ID v power-tlačítku z iPadu Air ...ale je fakt že pak už by bukvovi na příští rok nic "eméjzing & komplítly ňů" nezbylo :speak_cool:

PS: Chápu že dneska musí progresivní markeťák hrnout výhradně multi-kulti shit - ale stejně mi mozek mi nebere, u kterýho veřejnýho záchodku angažovali tak škaredou pidlovokou číňanku :sick01:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 minutami, Radek124 napsal:

Ať si nezkazím image rejpala: Ještě mi do miniho mohli dát Touch ID v power-tlačítku z iPadu Air ...ale je fakt že pak už by bukvovi na příští rok nic "eméjzing & komplítly ňů" nezbylo :speak_cool:

PS: Chápu že dneska musí progresivní markeťák hrnout výhradně multi-kulti shit - ale stejně mi mozek mi nebere, u kterýho veřejnýho záchodku angažovali tak škaredou pidlovokou číňanku :sick01:

Ja som to v rámci politickej korektnosti nechcel písať, ale s tvojím PS plne súhlasím, strašne ma srala

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z profesního hlediska musím říct, že takový tiskovky, jako dělá apple, neumí nikdo jinej. Naprosto dokonalá prezentace do posledního detailu. Kdo někdy připravoval nějaký event typu “představujeme vám nový produkt” mi určitě dá za pravdu, že tohle je teda opravdu top prezentace a hluboce smekám..ne každý si dokáže představit, kolik to muselo dát práce.

Btw. iPhone 12 Pro Max objednávám jakmile to spustí. V tomhle se přiznám, že jsem naprostá nefalšovaná apple ovce. Resp. je to už taková každoroční tradice. Do fronty nechodím, ale objednám v předprodeji a těším se na balíček.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro mě je stejně jako u Ace celkem zklamání to nastřelení cen, byť mě to ve výsledku ani už nepřekvapuje, jen jsem doufal, že potom, co z balení vyhází i nabíječku a sluchátka (což mě ani netrápí, sluchátka jsem vždy používal jiné a nabíječek mám doma několik), tak by mohla vyjít i ta spekulace, že půjde s cenou dokonce i níž, max stejně, když už. Místo toho poměrně razantní nárůst defakto za nic. Na druhou stranu, já strašně moc doufal, že udělají tu modrou....stalo se, takže mě opět mají. Můžu si tak vesele zadržkovat, jak mě štve zdražení a že je tam pořád výřez jak před X lety, ale stejně pro něj půjdu :D Kdo tohle umí, asi fakt jen ten Apple a já si společně s dalšími můžu jít zabečet :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně se to dnešní představení docela líbilo. Zdražení základního modelu oproti minulé generaci asi není příjemné, ale z druhé strany... Na poměry Applu ta cena není zas tak strašná. :D  Modrá varianta vypadá fakt dobře. A iPhone 12 mini je svými malými rozměry dost lákavý. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já nevím, mě to nějak nenadchlo. Asi jsem z toho vyrostl. Nebo jsem v nějaké depresi. Nevím. Mám teď to pádlo XR což byl nejhorší kup iPhonů v životě, chtěl jsem počkat co přijde...Asi koupím teď to Sečko, které dám do kapsy, fotek je tam normální, podpora ještě něco vydrží. Libil by se mi sice ten novy pro Max, ale uz je to fakt velký telefon.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pridám sa do apple vlákna :D niekedy som bol apple fanboy jak vyšitý, iphone musel byť, macbook tiež, potom som začal sledovať kanál Louis Rossmann na youtube a keď som videl tie nešťastné riešenia v macbookoch (kurvítka na úkor kvality) + mal niekoľko vlastných skúseností, kúpil som Lenovo Thinkpad a mám pokoj :)  myslím si že je choré mať tak horúce telo laptopu a klávesnice že to až je nepríjemné, keď rovnako zaťažím thinkpad ani necítim že by niečo bolo teplejšie, nie to ešte horúce. Takisto klávesnica, zatiaľ som nepísal na lepšej ako majú thinkpady, keď to porovnám stým butterfly nepodarkom tak neni o čom.  teraz mám samsung s10e a Thinkpad T460s preto môžem porovnať aj mobily aj laptopy. Smart hodinky ma nikdy nezaujímali to porovnať neviem. Čo sa applu nedá uprieť a stále je podľa mňa na špičke je dizajn a pocit kvalitného spracovania. Brantranec používa starý iphone 7 myslím a keď som ho po dlhej dobe vzal do ruky, musím povedať že pocitovo je iphone kvalitnejší produkt ako samsung. Ak by som teraz rozmýšľal nad niečím od applu, bol by to po dnešku iphone 12 mini kvôli veľkosti, snáď taký malý mobil ponúkne aj konkurencia. 

Zároveň súhlasím s daweom, marketing, tlačovky, prezentácia je u applu top. S úsmevom spomínam na časy keď som sa tešil na každý apple event a pozeral som ich všetky od začiatku do konca, teraz som rád za ušetrený čas :)  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem spokojený, konecne mám alternativu ke svému SE 1. generace. Pádla, co jsou teď moderní, mě nechávají klidným. Ještě chvíli vydržím, pokud mé SE pojede jak teď, nemám důvod měnit. Ale při prvním záchvěvu nefunkčnosti, jdu pro miníka 😀

Co mě sejří je, že jsem si měnil baterii (ajfoun se v zimě vypínal), pak vydržel 2 dny bez nabití. Po přechodu na ios 14 jsem na 1 dni 👎🏻

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Rodeo65 napsal:

Ja pořád přemýšlím zda 12pro nebo 12pro max. Teď mám xs max a je to tak tak. Ale zase ten foťák...

Nevíte jak funguje v Německu telefon protiúčtem?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Teď je myslím ta velikost 12Pro úplně ideální, 11Pro byla limitně malá a třeba manželky Xr bylo tak akorát. Max už se snad nedá normálně nosit v kapse. To jsem zvědavej kolik tu bude prodejních inzerátů na roční iPhony:-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...