Přejít na obsah

Apple


Doporučené příspěvky

Nevím jestli někoho nalákáš na lahev, musel bys vytáhnout nějaké palacké z peněženky ale pak už by se ti to moc nevyplatilo, vzhledem k té ztrátě záruky a ceně která už se tolik lišit nebude... navíc to není úplně legální že ;) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo, ale vykazuj rok co rok žes celé firmě nakoupil před koncem roku nové iPhony a jiné spotřební hračky - a že pak je jak na sviňu všichni do ježíška stihli utopit, což dokládáš protokolem (kvůli kterému se ona "flaška" posune o dům dál) o ekologické likvidaci. Čachry s "DPH na firmu" se samozřejmě dělají dál, ale ne zadarmo a ne takhle okatě - tj. tak že by si kdokoliv z kontrolního mohl vystavit poptávku na veřejné fórum a dál už jen čekal, kteří naivní pitomci mu na to skočí a odhalí své nacionále pro následnou kontrolu... :smoke:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 minutami, Radek124 napsal:

No jo, ale vykazuj rok co rok žes celé firmě nakoupil před koncem roku nové iPhony a jiné spotřební hračky - a že pak je jak na sviňu všichni do ježíška stihli utopit, což dokládáš protokolem (kvůli kterému se ona "flaška" posune o dům dál) o ekologické likvidaci. Čachry s "DPH na firmu" se samozřejmě dělají dál, ale ne zadarmo a ne takhle okatě - tj. tak že by si kdokoliv z kontrolního mohl vystavit poptávku na veřejné fórum a dál už jen čekal, kteří naivní pitomci mu na to skočí a odhalí své nacionále pro následnou kontrolu... :smoke:

Tak nějak :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ok, zájem tedy padá, nechci tady číst podobné příspěvky, vždy jsem se tady snažil vyjít vstříc všem, tak jsem jednou hodil asi stupidní požadavek.. pro někoho velký problém pro někoho třeba ne (nechtěl jsem tel za 40K).

děkuji za komentáře ale za tohle to VÁŽNĚ nestojí.

Jirka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@zhrado Nechme se překvapit - jako strojaři mi přirozeně přijde pevnější a bezpečnější design skříňky s lokálně deformovatelnýma hranama (ideálně v kombinaci s pružně uloženým plochým sklem, olemovaným tenkým kouskem měkkého plastiku/izolace). Pravoúhlé hrany nesou právě tu trochu materiálu navíc, která tím že může přednostně absorbovat náraz z více směrů funguje trochu jako "vnější ochranný rám" - tj. určitě líp než když tutéž prdu při 90% pádů koupí pomateným stárnoucím designérem navržené zaoblené minerální sklíčko, nainstalované na ožužlané hliníkové tabatěrce o tloušťce staniolové kapsičky na psí žrádlo. Další proměnnou která do té pružnosti, pevnosti a hybnosti vstupuje je i hmotnost, která samozřejmě bude působit jinak u čtvrtkilového pádla než u (váhově) polovičního miniho...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj. Prosím Vás, mohli byste mi doporučit klávesnici k iPadu 2017, nebo 2018? Díval  jsem se na origo, ale to je strašná raketa. Potřebuji na iPadu občas psát delší texty a ťukat to na displeji je zlo. Díky. P.

Tohle mě taky zajímá. Už vybírám asi tři dny pro iPad 2018 a zatím jsem ve fázi “za ty prachy to nepotrebuju” :)


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když pominu že psaní a formátování jakýchkoliv delších textů na pididisplejíku iPadu bude vždycky zlo, doporučuju samostatný stojánek na iPad a k tomu libovolnou plnohodnotnou desktopovou bluetooth klávesnici s rozumným zdvihem a chodem kláves. Kdysi jsem to zkoušel už na iPadu 1 - a jestli na tom bylo něco fakt nepřekonatelného, tak zalomenej krk od mžourání na obrazovku kdesi dole na stole. Druhý problém byla sama vzdálenost té věci od ksichtu - protože malá obrazovka by měla být nejen výš ale i v přiměřené kvůli vzdálenosti, která je ve většině případů jinde než ergonomická pozice rukou při psaní na stolní klávesnici (což bude problém hlavně pro Petra). Než další hrbení nad "přicvaklou" plochou klávesnicí a iPadOS, to bych snad spíš zkousnul prehistorickej 10" netbook/tabletPC s okenicema... :shit:

PS: Jo a nezapomínejte na myš ...jestli někdo počítáte s recyklací staré Magic mouse, zapomeňte - iPadOS podporuje rolování a gesta jen na nové!

Upraveno uživatelem Radek124
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi jsem se spatne vyjadril. Na psani mam notebook. Ale na sal ho nedostanu. Resp dostanu, ale hrozi mu ujma. Tak me napadlo, asi blbe, ze bych odpovidal na maily a psal rezidentum hodnoceni na iPadu.

Od chlebodarce jsem dostal nejaky tabletkonotebook 9” zLenovo s klavesnici a w10. Ale to je uplne na nic. K tomu by meli davat lupu :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no pořád platí to, co říká radek... a nebo zkusit diktování, což funguje (pro mě) překvapivě celkem dobře, ALE okolí na tebe bude koukat podivně...

a zkusit jestli ti vyhovuje diktování hlasem tě bude stát jenom čas..protože na iosu to je...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

I přes rady kolegů, že je to nesmysl, já klávesnice někdy používám i s mobilem na psaní zpráv, protože je to pro mě pohodlnější a rychlejší a tuhle Klávesnice Logitech Bluetooth Keyboard K480 mam už 5 let a bez nejmenšího problému. Výhoda je, ze je v ní žlábek, do kterého se dá dat jak iPhone tak iPad a ty jo nás před sebou a píšeš. Je na dvě tužkový baterky, dají se spárovat tři zařízení a otočným knoflikem  mezi nima přepínat. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mi se moc líbí klávesnice nebo kombo klávesnice obal od logitechu. Ideal toto https://www.logitech.com/cs-cz/products/ipad-keyboards/combo-touch.html ale myslím, že je až od modelu 2019. Je to obal s odnímatelnou klávesnicí, takže za mě super.
Ale pro starší zařízení, pak asi samostatně keys to go https://www.logitech.com/cs-cz/product/keys-to-go nebo i s obalem https://www.logitech.com/cs-cz/product/slim-folio-ipad-keyboard-case
Nicméně taky nejsou úplně levné a bohužel schází i české popisky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenže ne na takové zkondenzované placaté ludře (+ FN v rohu, krátké shifty, nízký Enter, nedělené F-keys...) - ale je to Tvoje rozhodnutí, Ty se s tím budeš mordovat... :thumbsdown_anim:

PS: Jako pro programátora pro mě jsou na delší klování ZA TREST jakékoliv kondenzované (bez oddělených kurzorů a numeriky) a totál placaté "jabko-klávesnice". V zimě a nebo v nevytopené hale jsou navíc příšernej  oser i hliníkové platformy s ostrejma hranama na macbookách, kde buzerantská forma dávno zvítězila nad funkcí. A jestli mě něco fakt sejří, tak když ode mě někdo chce něco řešit na jeho sčotu a jako externí klávesnici si v poblouznění smyslů reklamou pořídí nějaký podobný "notebookový" zmetek  :furious:

Upraveno uživatelem Radek124
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, Radek124 napsal:

Jenže ne na takové zkondenzované placaté ludře (+ FN v rohu, krátké shifty, nízký Enter, nedělené F-keys...) - ale je to Tvoje rozhodnutí, Ty se s tím budeš mordovat... :thumbsdown_anim:

PS: Jako pro programátora pro mě jsou na delší klování ZA TREST jakékoliv kondenzované (bez oddělených kurzorů a numeriky) a totál placaté "jabko-klávesnice". V zimě a nebo v nevytopené hale jsou navíc příšernej  oser i hliníkové platformy s ostrejma hranama na macbookách, kde buzerantská forma dávno zvítězila nad funkcí. A jestli mě něco fakt sejří, tak když ode mě někdo chce něco řešit na jeho sčotu a jako externí klávesnici si v poblouznění smyslů reklamou pořídí nějaký podobný "notebookový" zmetek  :furious:

Tohle přesně teď zažívám. Poblouzněný jsem si koupil klávesnici s nízkým chodem. 
Už nikdy bych ji nebral, bolí z toho šíleně ruce, nepoznáš pohmatem klávesy,... 

a k těm hliníkovejm okrajům se připojuji :D 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi, jakou asi tak může mít životnost baterie v iphonu? 2 roky se to pomalu posouvalo z 90% na 83% a před pár dny tomu hráblo a cca za týden to spadlo na 75% 

Je to IP7 nabíjený přes noc a když je nouze tak v autě. Doma origo nabíječka, v autě nějaká 2.1A od navigace. Baterie už bude mít cca 1000 cyklů

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...