Přejít na obsah

Apple


Doporučené příspěvky

Byl jsem se podívat na nový iPad a srovnával ho s iPadem2. Musím říct, že ten displej je super. Sice starší ikonky na tom byly dost zubaté, ale až vyvinou novější, tak to bude fajn. Foťák je taky lepší. Nicméně jak oba iPady, dvojka a nový, ležely vedle sebe zapnuté s pár běžícími aplikacemi, tak jsem zjistil, že se te nový děsně hřeje. Když jsem vzal do ruky dvojku, byl krásně studený jak jsem zvyklý. Ten nový jsem vzal a byl nepříjemně teplý, nejvíce ve spodní části zadního krytu. To bych opravdu neskous, už tak mě štve jak se mi hřeje laptop. Ještě abych měl horký iPad, to fakt ne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byl jsem se podívat na nový iPad a srovnával ho s iPadem2. Musím říct, že ten displej je super. Sice starší ikonky na tom byly dost zubaté, ale až vyvinou novější, tak to bude fajn. Foťák je taky lepší. Nicméně jak oba iPady, dvojka a nový, ležely vedle sebe zapnuté s pár běžícími aplikacemi, tak jsem zjistil, že se te nový děsně hřeje. Když jsem vzal do ruky dvojku, byl krásně studený jak jsem zvyklý. Ten nový jsem vzal a byl nepříjemně teplý, nejvíce ve spodní části zadního krytu. To bych opravdu neskous, už tak mě štve jak se mi hřeje laptop. Ještě abych měl horký iPad, to fakt ne

 

... nedokážu si to představit ve futrálu v létě :-/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Tak koukám na Google Analytics stránek našeho hodinářství a mám skoro 40% návštěv z Mac OSX a Safari s více jak 30% je nejrozšířenější browser. A to je naprostá většina z CZ. To je myslím mnohem více než v běžné populaci. Že by milovníci hodinek upřednostňovali Apple? Známka dobrého vkusu :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dá se stáhnout ňáký koukání na ipad3? 

nevíte někdo? 

... jabko to má docela složitý ...

 

Ja jsem pred par lety poridil tohle: http://www.elgato.com/elgato/na/mainmenu/products/Turbo264HD/product1.en.html a nemuzu si vynachvalit - vsechno tim hned prozenu, ukladam na centralni RAID pole, pohoda.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Elgato funguje dokonale, narozdil od okennich tunneru, kde mi vzdycky neco nejelo, muselo se to hackovat pres danske normy a kdovi co. Elgato diversity ma dva tunery v sobe, umi se na jeden program divat, druhy nahravat, naprosta spokojenost. Instalace one click a vsechno jede jak ma. doporucuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...