Přejít na obsah

Apple


Doporučené příspěvky

Ja uz jsem se tu jednou ptal asi pred rokem, tak me zajima jestli se neco zmenilo.

 

Jabko se mi hodne libi designove a vubec ta cela hysterie okolo me fakt vzrusuje :D ale jsem podprumerny uzivatel co hlavne telefonuje, SMS tak jednu tydne, forum jedu pres tapatalk (nebo jak se to jmenuje), emaily (jenom ctu), c:geo a doprovodne geocaching aplikace, pak tam mam app na sportku, budika, s fotakem jsem hodne spojojenej, kalendar funguje dobre, jo, taky baterku obcas pouziju (jako svetlo, kdyz lezu nekam do kanalu), pak si ctu obcas pres kindle app, obcas radio pres WLAN.

 

To vse na Samsung Galaxy Ace za ca. 180E. Vse funguje perfektne, jasne, rychle (relativne), obcas neco zatuhne nebo spadne ale nic co by neslo rozlestit. Co je tak uzasneho na tom jabku, ze bych si ho mel za tu palku poridit? Co to umi vic nebo lip? Android u me funguje a jsem spokojenej. Fakt nerypu, jsem obycejny uzivatel a jako gas bych ze zvedavosti vyzkousel neco jineho. Mam? Proc?

Ono taky záleží na tom, jestli máš od Applu i něco dalšího, desktop nebo noťas atd., pak by to kvůli synchronizaci a bezproblémové komunikaci za vyzkoušení, IMHO, stálo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to jsou rozhodně povzbuzující informace pro někoho kdo chce přejít z androidu, kde je skoro vše grátis nebo již v systému :D

 

...........gasi jestli po tom toužíš, tak si to kup a kdyžtak to budeš používat jako klín pod kolo he he - dnes jsem přemýšlel, co si koupím místo toho darovaného jablka, které se tvářilo jako nefunkční a na nic jsem nepřišel x fakt na nic !!! - Nokie jsou pro mě mrtvý díky Win, S3 je velká jako snowboard a dál už nic není, kromě Huawei, který umí skoro to samé jako Samsung za poloviční peníze a opravdu funguje (má ho syn) ...... a co teď ? ---- nic............ jablko nakonec funguje a budu čekat kam se to bude vyvíjet ......... v zásadě jsem šťastnej - ha ha

Mně je to buřt, na prostou otázku otázku sem dal prostou odpověď, legální ms office nebo windows taky stojí prachy...a tohle když si jednou koupíš mužeš použivat na ipadu, phonu i macu...ze svý zkušenosti vim, že co je zadarmo stojí za ho..., ale to teď určitě víš taky, viz. darovaný iphone ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ?po

Ono taky záleží na tom, jestli máš od Applu i něco dalšího, desktop nebo noťas atd., pak by to kvůli synchronizaci a bezproblémové komunikaci za vyzkoušení, IMHO, stálo.

 

to máš recht, ale trochu mě rozčiluje, když třeba vymažu kontakt v telefonu, tak se smaže v iCloudu i v iPadu a vlastně i v Outlooku, to i ta blbá Nokie se mě zeptala kde to chci smazat a kde nechat pro případ, že bych ten kontakt chtěl ještě někdy kontaktovat, ale je možný, že to ještě neumím ovládat

Upraveno uživatelem ?po
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ?po

Mně je to buřt, na prostou otázku otázku sem dal prostou odpověď, legální ms office nebo windows taky stojí prachy...a tohle když si jednou koupíš mužeš použivat na ipadu, phonu i macu...ze svý zkušenosti vim, že co je zadarmo stojí za ho..., ale to teď určitě víš taky, viz. darovaný iphone ;)

 

... dostal sem i iPad a ten je dobrej, když mě brněj nohy tak se na něm dívám v posteli na čt24....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ?po

Nech na hlavě:D dávam tomu tejden maximálně dva

nechávám na hlavě - hledám pro sebe pouze výhody, protože nechci být oběť nějakého přístroje - možná to vypadá, že jsem apple negativní x tak to není x baví mě to x je to objevování nového, ale ruku na srdce, už teď vím, že to žádná pecka není, ostatně jako všechno co se "tváří" = výrobci kravin jenom experimentují se zákazníky a někdo to umí lépe prodat x nic víc nic méně

Upraveno uživatelem ?po
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nechávám na hlavě - hledám pro sebe pouze výhody, protože nechci být oběť nějakého přístroje - možná to vypadá, že jsem apple negativní x tak to není x baví mě to x je to objevování nového, ale ruku na srdce, už teď vím, že to žádná pecka není, ostatně jako všechno co se "tváří" = výrobci kravin jenom experimentují se zákazníky a někdo to umí lépe prodat x nic víc nic méně

Jasně taky hledám výhody....píchnout ipada k reprakum a hrat na piano, kejtru, bicí, theremin mi přijde jako pecka, ještě když některý tyhle aplikace sou zadara nebo některý hry ovládat jen natáčením do stran, díky gyroskopu...i to blbý prolínaní fotek při prezentacích je prostě cool...nikdy sem nebyl apple pozitvní, dokud sem to nezkusil...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je chytre, das min 16-17 za telefon a mas platit za zakladni aplikace, ktere obsahuje kazdy android za petku ... Hledat a stahovat kdyz se v tom nevyznam bude asi desny opruz. No zacinam z toho mit smisene pocity.

Co se divis,Rolex s datumem je taky o padesat litru drazsi nez zaklad no date.Jinak maj datum i jebky za petikilo:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale on technicky nemusí mít nic navíc. Když ho zkusíš, bud odoláš a nebo ne.

Osobně mi nejvíce vyhovuje to, že od vybalení vše funguje jak má i za cenu určitých omezení a neřeším soft/hard reset jako u WM nebo Android 2.3. Byl jsem v minulosti spokojený s Palm-em, to je už bohužel pryč.

Kolega si rád se vším hraje, na Android nedá dopustit, používá SIII i nějaké HTC. Ano, funguje také dobře, ale osobně mi v ruce SIII nesedí díky rozměrům a ovládání mi také tolik nesedlo.

 

Ale výhodou trhu je to, že si každý může vybrat to, co mu osobně nejvíce vyhovuje. Tudíž debaty o tom co je lepší mi přijdou liché, navíc v rovině pocitů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hodne lidi zminuje, ze S3 je pro ne velky a ze jako obycejny plast, nebo co, a vubec, ze humus. U me teda opacny dojem, sedel mi v ruce perfektne, jako oblazek z reky. A pocitove taky dobry, myslim, ze lepsi, nez studeny a hranaty jabko. Myslim ale, ze asi spise pujdu ve stopach Sibirana, tedy Note 2. Proste kdo 97 procent casu na mobilu cte, pise a surfuje, jako ja, tak velky amoled displej oceni. A ja volam tak dvakrat denne. Zbytek maily, sms, whatsapp, surf, fora, noviny, ... Proste, no velky displej, no fun.

Upraveno uživatelem Hasňa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...