Přejít na obsah

Sbírka na server Chronomagu


Chronomag

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 283
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Posílám drobný příspěvěk. Beru to jako malé poděkování, především za to, že je tu bazar (což je jedna z mála komerce tady), a že tak máme možnost prodávat a vyměňovat naše kousky za částky odpovídající realitě, protože to by jinde bylo často velice těžké, kde jinde lidé hodinky a věci související odpovídajícím způsobem ohodnotí.

Díky a doufám, že se sbírka povede :)

 

EDIT: nechci, aby to vyznělo, že mi tu jde jenom o bazar, to ne, ale dá se to brát jako příspěvěk z částky, kterou bychom jinak utratili na provizích prodejním serverům

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne že by mi šlo o peníze, ale chci se zeptat, zda není nákup vlastního serveru trochu velký přepych, když za 2400,- ročně dostanu 10GB prostoru (nebo za 4800,- 20GB) včetně veškerých služeb (zálohování, servis atd.) ?? Naprosto vážně mě to zajímá, protože se zabývám občas poskytováním outsourcingu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne že by mi šlo o peníze, ale chci se zeptat, zda není nákup vlastního serveru trochu velký přepych, když za 2400,- ročně dostanu 10GB prostoru (nebo za 4800,- 20GB) včetně veškerých služeb (zálohování, servis atd.) ?? Naprosto vážně mě to zajímá, protože se zabývám občas poskytováním outsourcingu.

řekl bych, že nejde ani tak o prostor, jako o vytížení serveru, to na sdíleném hostingu nevidí rádi imho

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

řekl bych, že nejde ani tak o prostor, jako o vytížení serveru, to na sdíleném hostingu nevidí rádi imho

 

Přesně tak, zátěž serveru a provoz je příliš velký na to, aby mi to hoster dal na sdílený server za tuhle cenu. V tom je ten rozdíl mezi vlastním serverem a webhostingem za 150 Kč měsíčně "bez omezení dat i zátěže"... A pronájem dedikovaného serveru už je rázem cca 4K měsíčně. Přitom životnost serveru (morální) jsou tři roky, konektivitu už máme v ceně, takže lepší koupit vlastní.

 

Jinak zajímavé je, že cca 85% peněz přišlo přes PayPal, 10% přes účet, zbytek je jednou PaySec a dvě sodexho stravenky :)

 

Myslel jsem, že Paypal bude dělat minimum.

 

 

a aby to nebylo úplně zadarmo tak za každejch deset korun co sem poslal tu napíšu sprostý slovo :lol2:

 

Jestli tenhle návrh platí i zpětně, tak jsem to spočítal a máš poslat ještě 18 650 Kč bez DPH :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak zajímavé je, že cca 85% peněz přišlo přes PayPal, 10% přes účet, zbytek je jednou PaySec a dvě sodexho stravenky :)

 

Zajímavá budou finalní čísla, ale podle mě PayPal není překvapení, já sám už na internetu neplatím jinak (eBay nás vychoval B) )

Chci jen říct, že je dobře, že tu PayPal jako možnost je, protože si myslim, že jinak by hodně lídi především menší příspoěvky neposlali, tohle je záležitost pár sekund.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník SukHoi
Jestli tenhle návrh platí i zpětně, tak jsem to spočítal a máš poslat ještě 18 650 Kč bez DPH :)

to vychází na 67,08 Kč bez dph na příspěvek = to je slušný :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsme společně se Sváťou také poslali finanční příspěvek. Sváťá vás nechává všechny pěkně pozdravovat...

 

když bude sváťa dobrej, třeba se ten finanční tok otočí a chronmomag ho bude sponzorovat a my se složíme na nějaký pěkný starší stopky, ani nemusí jít vteřinovka, stačí jen minutovej sčítač :D

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.


×
×
  • Vytvořit...