Přejít na obsah

ARCHIMEDE DeckWatch


Návštěvník SukHoi

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 112
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 3 týdnech...
Návštěvník YPO

Jakou mas ted vubec sestavu? Deckwatch, UX a Gecka, nebo jeste neco? Fotky mas hezky, jestlis ty UX jeste neprodal, tak cvakni i je. Co se tech Archimedu tyce, tak podle zivejch fotek vypadaji lip nez na tech oficialnich.

 

eště mám ananty,luminox a G bod - UX už jsou u nového majitele

 

Jsou to krasny hodinky, fotky jim berou tak 30%.

 

je potřeba na ně koupit jiný řemen - pak to dostane úplně jiný rozměr = už jsem je měl dokonce i jednou venku :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

Ale nejhezčí je stejně to zátiší v pravém horním rohu :D

 

to mám kvůli Bikerovi - krade mi fotky a ukládá si je na disk :D

 

By mě docela zajímalo srovnání s Tourby, řekl bych, že by to mohla být podobná kategorie, je tam sice rozdíl asi 150 eček, ale zas si tim člověk zaplatí dekorovanej unitas, safírový dýnko a dřevěnej box :), takže hodinky jsou +- stejná cena...

 

od Tourby se mi líbí pilotky a srovnání nemám, nikdy jsem je neviděl, každopádně box mně neláká, dekorovaný unitas jsem ninulý týden prodal a s tím souvisí i safírové dýnko x u kubsona vím, že budu mít veškerý servis, u Tourby si tím nejsem jist - minimálně to bude komplikovanější Upraveno uživatelem YPO
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

YPO...fakt máš vytříbený vkus..ty Ananty jsou neskutečné :smile_anim:

 

no jo dík - kupodivu mně stále baví i když je prakticky nemám čas nosit - je to prostě trochu něco jinýho

 

*abbote, místo unitasu se dívám na tohle a na Archimede mám plné dýnko :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

*abbote, místo unitasu se dívám na tohle a na Archimede mám plné dýnko :D

 

Ale tak plný dýnko si můžeš koupit i u tourby, asi sem se blbě vyjádřil, ale přijde mi, že cenově a vlastnostma jsou na tom hodinky hodně podobně a tak by mě zajímalo (tourby už mě nějakou dobu láká), jak by obstály v porovnání co se zpracování týče, ale tady na Foru vim jen o jedněch Tourby :(, takže se stejně nejspíš nic nedozvim : :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...