Přejít na obsah

DEEP BLUE


Návštěvník admira

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 514
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

jaký máš model? quartz nebo automaty? jsou celkem velké jak se ti nosí? a obvod tvého zápěstí. Uvažuju o nich, jako hodinkách na otloukání ? tak napiš nějaké postřehy.

 

Sear Ram 500 automaty, blue dial + black

 

Mám hodně malou ruku, bál jsem se velikosti, ale je v pohodě. Akorát jsou dost těžké. Na tahu nenosím, koupil jsem kožený a silikon... a i tak si říkám, že jsem možná měl brát quartz... Jsou to moje první festovnější hodinky a úplně jsem si na jejich váhu nezvykl, takže popravdě je moc neunosím.

 

Ze začátku jsem si měřil přesnost, ale teď nevím, kam jsem si zapsal... každopádně byla dobrá.

 

Lume v noci, přes den na sluníčku a pod vodou vypadají úžasně :-)

Upraveno uživatelem potemnik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sear Ram 500 automaty, blue dial + black

 

Mám hodně malou ruku, bál jsem se velikosti, ale je v pohodě. Akorát jsou dost těžké. Na tahu nenosím, koupil jsem kožený a silikon... a i tak si říkám, že jsem možná měl brát quartz... Jsou to moje první festovnější hodinky a úplně jsem si na jejich váhu nezvykl, takže popravdě je moc neunosím.

 

Ze začátku jsem si měřil přesnost, ale teď nevím, kam jsem si zapsal... každopádně byla dobrá.

 

Lume v noci, přes den na sluníčku a pod vodou vypadají úžasně :-)

 

Ještě rychlofoto :-)

post-38452-0-83943700-1445968747_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Trochu nešťastně nastavené vlákno, opravdu nevím, jestli model DEEP BLUE Master 1000 tu již je nebo není.

 

http://oceanictime.blogspot.cz/2015/12/deep-blue-master-1000-automatic-diver.html

 

SEIKO caliber NH 35 Automatic

44/15 mm

Stainless steel 120-click unidirectional divers bezel

 

DEEP%2BBLUE%2BMaster%2B1000%2BAutomatic%  DEEP%2BBLUE%2BMaster%2B1000%2BAutomatic%

 

 

DEEP%2BBLUE%2BMaster%2B1000%2BAutomatic%  DEEP%2BBLUE%2BMaster%2B1000%2BAutomatic%

Upraveno uživatelem Daemonultimate
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Posilaji, ale za jakou cenu! Do usa zadarmo, a evropa minimum 55usd. Nemluve o tom, ze v zadavani adresy nenabizeji k zemi dodani cr, vsechny mozne ano ale cr ne. A maji podminku za adresa dodani tedy i zeme se musi schodovat s paypal ci udaji na karte.

Upraveno uživatelem A10
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

To srovnani se Sumo je teda vodvazny, podle me nejlip svitici Seiko, asi jen Monstra o chlup vedou, toho lumibritu tam je kupa, verim, ze svitej hezky a dlouho, ale jako Seiko neee :gunsmilie:.

 

....no tak trošku prehanam :-)...ale superi docela rovnocenny

post-872-0-28894200-1455257771_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Karol
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

zdar chlapci, potřebuju pár názorů od ostatních, nevím jakým dát přednost ze dvou typů, kdybych měl na to peníze, kupuju oboje :) co ostatní, kdyby ty peníze také neměli a musela by volba padnout na jedny z těchto, tak které? strojek je v tom myslím úplně stejný, rozměrově je tam nepatrný rozdíl, pak je to hlavně o vzhledu, díky za názory.

 

post-4437-0-78035400-1456984242_thumb.jpg

post-4437-0-30451000-1456984256_thumb.jpg

post-4437-0-52647400-1456984279_thumb.jpg

post-4437-0-24875700-1456984295_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...