Přejít na obsah

DEEP BLUE


Návštěvník admira

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 514
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Deep blue je další ODM značka. Tj. značka co si to nechá dělat v Číně. S těmi diverskami s tímto designem se roztrhl pytel. Ocean 7, Nauticfish od Schaumburgu (už jsme tu o nich diskutovali). Některý mají ETA, některý Miyota, podle toho jakou mají zacílenou cenovou hladinu. Asi je dělá všechny Longio Watch Co., popřípadě si to ten "výrobce" (lépe řečeno vlastník brandu) může sourceovat od více dodavatelů a třeba dělat sám koncovou montáž a kontrolu kvality (to bych třeba typoval u těch Schaumburgů). Podle pravidel v dané zemi si na to pak třeba může dát "German made". Jinak ta pouzdra asi nejsou špatná a asi jsou skutečně vodotěsná jak se uvádí. Takže pokud jde někomu o to mít pěkně vypadající, funkční diversky do 10 000 tisíc, tak proč ne. Ty Deep blue jsou tak kolem 500 USD. Asi nejlepší v této kategorii je Enzo Mechana, má nejlepší image, švýcarské strojky atd. Stojí pak ale 1500 USD. Nicméně je to také ODM. Více např. tento článek na Hodinkee, nebo tady. Ale nejede to takhle jen v hodinkách, podobný to je ve spotřební elektronice a třeba i ve foťákách, tam to takhle funguje už řadu let např. v setovejch obejktivech, ty taky všechny dělá Cosina, jen se na to lepí jiný cedulky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Admira: tak takhle bych si představoval uvedené tohle téma- jak Ti to právě předvedl Dknespl. A pokud bys ještě tematické fotky uvedených značek dal pod jedno téma, bylo by z toho super vlákno o finančně dosažitelných dodinkách pro široké masy chronobláznů.

To Dknespl - "Šambůrky" a "Enzomechy" tam patřej taky?? Tos mi vzal iluze. Zůstanu u S.

Čili Seiko a pak Stowa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Rád bych jakožto hrdý majitel Schaumburg Aquatitan k tomu také trochu přispěl. Mněl jsem možnost mít v ruce jak Nauticfish tak Enza oboje mají stejné pouzdro a strojek i kvalita je špičková, není v nich žádný rozdíl. Nicméně model Aquatitan je velmi kladně hodnocen i na zahraničních forech a přesto že je i trochu dražší než dva modely výše, rozhodně je "svůj" a je to čistokrevný Schaumburg produkt. Na designu se podíleli výhradně němci a montován je také v německu. Když jsem si svůj kousek objednával chtěl jsem black carbon ciferník, a jelikož nebyl skladem čekal jsem o 14dní déle ale vyplatilo se. Byl jsem i pozván na seminář kde si mohu dohlédnout či snad i složit své hodinky ale nevyužil jsem toho. Co se týče kvality zpracování a přesnosti, tak se mi Aquatitan jeví jako moje nejlepší hodinky a dávám jim přednost i před Seamastery a tuto značku a model mohu jen vřele doporučit. :smile_anim:

post-1779-1270391824.jpg

post-1779-1270391852.jpg

post-1779-1270392021.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsících...

Výrobce používá strojky ETA (2824 a 2836), Seiko-II (ty jsou např. v Lüm-tec) a Miyota. Třeba potápky v oranžové vypadají docela dobře, stejně jako tritiovky na dalším snímku. Fotky jsou z firemního webu Deep Blue.

post-3826-001783600 1311922070.jpg

post-3826-055690200 1311922077.jpg

Upraveno uživatelem kejklik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po měsíci...
  • po měsících...
  • po měsíci...
  • po měsících...

Moje řeč igino, doposud s Deep Blue Daynight Bracelet T100 OPS - GREEN , které mám jen spokojenost.

Kupoval jsem je kvůli čitelnosti ve tmě a ta je super. Jen mě trochu mrzí přesnost, která není zrovna

nejlepší. (+ 20sec za 24 hod)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

igino:

mám v nich Citizen Miyota 8215 a doladit je nechám zkusit a uvidím. Jinak spokojenost nadmíru veliká.

Měl jsem Seika, LUM-TEC, které jsem bral především kvůli čitelnosti a až s těmito hodinkami jsem spokojen.

Chtěl jsem je prodat a teď jsem rád že jsou doma, jak jsem se díval už se nedají sehnat jsou vyprodány.

Pro představu:

post-993-039592100 1339522438.jpg

post-993-020417500 1339522490.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To igino.

Tritium T100. Jinak pro informaci, ostatní výrobci používají na osvětlení tritium T25 ( Tawatec, Luminox, Trasser..)

Měl jsem Tawatec a můžu potvrdit, že Deep Blue o proti nim podstatně jasněji svítí a to už při soumraku, při přechodu ze světla do přítmí..

post-993-047156600 1339597565.jpg

post-993-077532500 1339597632.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To igino:hodinky většího průměru mám rád :smile_anim: ,ale né každý tvar pouzdra dobře sedne na ruku :sad01_anim: .Momentálně mám dvoje 44mm bez korunky a jsou v pohodě,ale asi tak nejuniverzálnější velikost je 42-aspoň pro mne :) .Třeba marinemastry mají 42,ale díky přesahující lunetě mají něco kolem 45mm a sinny mají 44,ale díky černé lunetě se zdají být mensí :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

igino: Ahoj, zatím stále dělají +22sec/24 hod. Co se týče seřízení mám obavy zatím je dávat hodinářovi na

seřízení. Doporučuji ti raději vzít s ETOU strojkem, ale tam je cena už podstatně vyšší. Co musím u těchto hodinek opětovně vyzdvihnout, tak lumi, čitelnost je bezkonkurenční. Kvůli tomu jsem je také kupoval že.

No uvidím, těď v létě je moc nenosím, na ruce mám Casia PRW 2000. Přijdou na řadu až tak na podzim a v zimě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Zdravím, chci se zeptat, jestli někdo máte tyto dvojkové Juggernauty. Zajímaly by mě hlavně živé fotky na ruce. Díky.

Edit: Zdroj - http://www.deepbluewatches.com/brnewjuii10w.html

post-10024-059911000 1354270670.jpg

Upraveno uživatelem T1000
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...