Přejít na obsah

Jakou značku piva pijete?


Doporučené příspěvky

To je přesně co vidím skoro u všech okolo :)
Ostatně i v tanku na tankovém pivo je uvnitř

polypropylénový pytel, takže je to z pytle v tanku :)

 

edit typo

Upraveno uživatelem Tom4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

diskuse mi navnadila na odpolední Birell, no nic, pivo je iontový nápoj, to v prvé řadě....  :notworthy:  jen bych zmínil, že jsem se exkurzema dřívějc prokousal různými provozy, i v Německu a Dánsku. Takový menší a velmi zajímavý je tento  https://thisted-bryghus.dk/en/about/

nabídka dnes velmi široká a docela zajímavá a pitelná.   

Není nad to když  vám v pivovaru jede kolem hlavy plnící linka a rachotí lahve a to se mísí s vůní kvasnic, výpary z piva a pocitem, že se to fakt dá pít.  Konec konců naše pořekadlo - ožralý jak dán zde neplatí, oni mají příměr - ožralý jak fin.  :lol2:

:cheers:

Upraveno uživatelem eloga
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

snažím se představit ty okolnosti, kdy mi bude chutnat heineken...moc mi to nejde.. Asi jsem v životě ještě nezažil nic doopravdy hezkého :(

.. tak si predstav maledivy, minibar a v nem jen heineken nebo naky malajsky, znacku si nepamatuju.. a unava po dlouhym snorchlu..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V práci za rohem mám hospodu Pohoda, kde občas dám rychlýho Kozla cestou z práce, nicméně se delší dobu chystám si tam sednout a ochutnat Únětickou 12, která je prý dobrá....

 

Líbí se mi tam i pult a stoly z dubu, obsluha dobrá a na zahrádku můžu v létě skákat přes zeď :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

snažím se představit ty okolnosti, kdy mi bude chutnat heineken...moc mi to nejde.. Asi jsem v životě ještě nezažil nic doopravdy hezkého :(

Ha, mě Heineken docela chutnal vychlazený skoro na nulu v rozpáleném Sao Paulu, kde ho pijí z 0,7 litrové lahve umístěné vplastové nádobě s ledem. Moc jiných možností nebylo. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Btw jsem byl teď na akci v jednom (ne už úplně malém) pivovaru a ukazoval mi tam majitel plastové sudy, které používají pro export do zemí 2000+ km, kde už se nějaké vracení obalů neoplatí řešit.

 

Vypadá to nějak takhle, sem před tím vůbec neznal.

Kamarád byl nedávno autobusem na exkurzi v pivovaru. A ten autobusák, jak na ně čekal, si dal šest piv. Když jeli zpátky, tak jim řek, že nebude nikde zastavovat a ať chčijou vzádu na schůdky, že to pak veme hadicej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mluvis mi z duše

 

Mně už se všechny ty IPA APA navoněný sračky začínaj přepíjet, chutná mně to všechno stejně a sem po tom zbytečně vožralej. Vracím se k ležákům - na ležákoj se pozná sládek. A Plzní v jakýmkoli množství sem ještě nikdy nic nezkazil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsme sedeli se Zmizikem v Clockoj a po treti IPA, APA, nevimco uz jsem nevedel, co si dat. V rypaku voňavka, hořko v hubě a těšil jsem se pryč.

 

Pro mě by stačila tři piva: Plzeň, Unětice 12 a břevnovský Benedikt. A ještě teda pardubický Porter a ač nerad, musím uznat, že mně začal chutnat i 12 Budvar, ten Kroužek. To není až tak bídný pivo.

Edit: ještě cizina - Guiness a teď mi kluci dali na lyžích v Itálii možnost pít pivo ze Sardinie Inchusa a to mě taky bavilo

Upraveno uživatelem Roman I.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...