Přejít na obsah

Jakou značku piva pijete?


Doporučené příspěvky

  • Po roku...

Jsou to třetinky, na etiketě je vidět 330 ml, tady se dají koupit ve Free shopech na čáře.

Chci se zeptat odborníků pivařů - když už pivo v plechu, tak jaké preferujete? Plzeň vynechme, tu mám napitou, něco jiného pro změnu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 minutami, Gustaf napsal:

No v neděli se tam chystám na kole něco kostnout. Tohle medový je opravdu zajímavý...

Měl jsem podobný (vlastně naprosto stejný :default_biggrin: ) plány, ale tenhle víkend to asi vyhraje rodinka... Pokud jejich piva neznáš, tak nevynechej Metternicha - klasická dvanda ležák, než se pustíš do speciálů...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 minutami, M.K. napsal:

Měl jsem podobný (vlastně naprosto stejný :default_biggrin: ) plány, ale tenhle víkend to asi vyhraje rodinka... Pokud jejich piva neznáš, tak nevynechej Metternicha - klasická dvanda ležák, než se pustíš do speciálů...

Ok, dám na tvojí radu :D snad mě to vyjde. Odkud tam jezdíš?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, Gustaf napsal:

Ok, dám na tvojí radu :D snad mě to vyjde. Odkud tam jezdíš?

Z Plzně, ale zatim dycky autem (žena tam chodila na gympl, tak tam máme nějakej okruh kamarádů a Plasy celkem žijou...). Teď jsme s kámošem chtěli poprvé na kole - do pivovaru, zpátky vlakem :-) Ale tenhle víkend nakonec spíš ne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, M.K. napsal:

Z Plzně, ale zatim dycky autem (žena tam chodila na gympl, tak tam máme nějakej okruh kamarádů a Plasy celkem žijou...). Teď jsme s kámošem chtěli poprvé na kole - do pivovaru, zpátky vlakem :-) Ale tenhle víkend nakonec spíš ne...

Tak to jo...já tam autem byl párkrát, o pivovaru jsem ani nevěděl. Tak to musím dát na bajku...sice to bude se zpáteční cestou kolem 120km, ale to se dá...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se rozhodl podpořit místní pivovar. Jsem docela zvědavý, jak to bude chutnat. Někdo nějaké zkušenosti?

20200529_160404_copy_2753x3320.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...