Přejít na obsah

Jakou značku piva pijete?


Doporučené příspěvky

Já právě dorazil basu Svijan 11. Mám pocit, že už to taky není to co to bývalo. Kdysi mi to chutnalo, ale dnes už mi to moc nejede.

Každopádně od zítřka si dám suchý červen. V té karanténě jsem se trochu víc rozjel, tak je třeba trochu přibrzit. :| 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V ‎31‎.‎05‎.‎2020 v 11:13, Gustaf napsal:

Hlášeni live z pivovaru Plasy...12 Metternich a 13 polotmavá Felčar kostnuto... ještě dám jedno malý a pak zpět domů... nějakých 70 km na bajku...

 

No a šmakovalo?? Já to dle očekávání nedal (a vhledem k počasí mi to až tak neva), ale aspoň jsem stihnul odpoledne bazén.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, M.K. napsal:

No a šmakovalo?? Já to dle očekávání nedal (a vhledem k počasí mi to až tak neva), ale aspoň jsem stihnul odpoledne bazén.

 

Obě piva výborný....za mě polotmavý Felčar lepší. Pak jsem dal ještě ten Summer ALE...taky super. Je fakt, že mrholilo, ale radost mi to nezkazilo. Nakonec jsem dal 125km...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já teď na stavbu kupuju Primátora. Pecka lahváče. Nejlépe toto:
MULTIPACK 8 ZLATÝCH

8 piv oceněných zlatou medailí

1x Antonín
1x 11 Ležák
1x Premium
1x Dark
1x 13 Polotmavé
1x 16 Exkluziv
1x Weizenbier
1x EPA



Odesláno z mého F2 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Otázka je, co máme brát jako Tvojí jistotu bez experimentů. Jestli značku, která je na půllitru nebo tu co je na tácku pod půllitrem...
To byl jediný nedostatek, že na stole nebyl správný tácek. Ale servírka měla tak krásné oči, že jsem jim to odpustil.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...