Přejít na obsah

Jakou značku piva pijete?


Doporučené příspěvky

před 26 minutami, M.K. napsal:

Proč "utíkej" (pokud to bylo na mě)?

A v Kácově je fajn penzion se sportovním vyžitím, byl jsem tam letos s partou a večír procházky do tohohle pivovaru - fajn piva i žrádlo, chystáme se zopakovat...

Nebylo to na nikoho. Bylo to na všechny. Kácov je super. Občas se jim v pivoru podaří uvařit to dobre. Občas se člověk ani neposere. Ale koupit si to domu není dobrej nápad. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po měsíci...

Teď jsem v Albertu pořídil Jarošovský ležák a těším se, až si koupím velikonoční speciál. Dvanáctka je moc dobrý pivo a na tu Ipu mám nejlepší reference. A byť je to pivovar z dálky, tak prostě z mládí mám to “Bílá pěna, láhev orosená” sakra nahulákaný. A strašně se mi líbí jejich webovky s nádechem exotiky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naštěstí tenhle Jarošovský pivovar nemá s tím původním nic společného. Argema to sice hulákala a hoši od UB a UH jej milovali, ale byla to děsná sračka. Tenhle je fajn a mají pěkné etikety na PETkách.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 hodinami, M.K. napsal:

Chodovar bych mohl dostat jako transfuzi a žádná nežádoucí reakce by se nekonala.

chodovar.jpg

To jsem nepil ani nepamatuju...

V Mariánkách u babičky to mívali na každém rohu.

Dneska si dám Beránka z Velkého Března. A točenýho. 🙂 

Upraveno uživatelem Tondaa73
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chodovar znám z vojny, jak píše Tonda. Z Marijánek. O víkendu jsme chodili procházkou z kasína z Velké Hleďsebe na rybí sádky, kde byla v patře fajn hospůdka s tímhle pivem...Nostalgie záchvat.

Jinak já jsem pivně nudný. Pilsner Urquell, Radegast, Bernard a z lokálních malých Koníček z Vojkovic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...