Přejít na obsah

Jakou značku piva pijete?


Doporučené příspěvky

V 30. 12. 2020 v 20:49, filo-boxer napsal:

Nejvyšší čas jet nakoupit. d31da8fd8096cd21e6354ceed6527104.jpg

filo já měl za to, že žiješ někde v reichu a tady čumím na ostravar 😉👍 Já dnes po 31 dnech bez alkoholu po kole plzničku, jinak miluji ještě radečka a všechny dobré české piva.

CEF6ACC2-D720-4570-A4F4-B2F3AFB2F800.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, M3maniac napsal:

filo já měl za to, že žiješ někde v reichu a tady čumím na ostravar 😉👍 Já dnes po 31 dnech bez alkoholu po kole plzničku, jinak miluji ještě radečka a všechny dobré české piva.

 

To jo, ale Ježíšek mi ještě pořád nechává dárky v Ostravě, takže na Vánoce dycky Ostrava!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 31. 3. 2021 v 22:33, M3maniac napsal:

filo já měl za to, že žiješ někde v reichu a tady čumím na ostravar 😉👍 Já dnes po 31 dnech bez alkoholu po kole plzničku, jinak miluji ještě radečka a všechny dobré české piva.

 

Jsi šel do Sputniku? 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 28. 12. 2020 v 23:40, dawe009 napsal:

Bacha na to.. Utíkej co můžeš..

 

 

Tak nevim jestli uz mam startovat. Ale par flasek nefiltra jsem dostal a ted po praci na zahrade jsem si rozdelal ohen, otevrel toho Huberta a zatim je mi fajn. Ale mozna to bude dobou (jakoze k radosti staci malo) 

F442E180-387D-4812-89DC-9E03A6ED5D14.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 minutami, warann napsal:

Tak nevim jestli uz mam startovat. Ale par flasek nefiltra jsem dostal a ted po praci na zahrade jsem si rozdelal ohen, otevrel toho Huberta a zatim je mi fajn. Ale mozna to bude dobou (jakoze k radosti staci malo) 

F442E180-387D-4812-89DC-9E03A6ED5D14.jpeg

U nich je zajímavý, že každá várka je úplně jiná :) No nic, aspoň tě to protáhne :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo a když už jsem tady, tak můj oblíbený Kbelský pivovar má teď v nabídce Velikonoční speciál, polotmavý. Kdo má rád méně hořká piva, tak si pochutná, určitě stojí za vyzkoušení.

 

BD5C8F34-DFF7-47AC-AA2F-18F45E689DCC.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...