Přejít na obsah

Jakou značku piva pijete?


Doporučené příspěvky

Nech to lezet, az pojedu kolem, tak ho vdechnu ;)

Jinak jsem mel poprve Konicka 11. Dobre pivo. Cista chut, zadne kudrlinky. Velmi prijemne prekvapeni. Tak jsem pak prikoupil a chutove uplne jine. Citelne smrncnute chuti tmaveho piva. Zklamani :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zichovec je supr 👍 Pražákům a okolí můžu z poslední doby doporučit zajet si do Kytína do pivovaru a pak do Úval na Libertas. Naopak zrazuju od Počernického pivovaru - ble. A kdyby se vám nechtělo daleko, tak Kbelský pořád drží úroveň a chutná výborně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

I v současné době vznikají nové minipivovary - Kladenský Kročehlavský pivovar - Kladno(v prostorách sklepa historické stavby Kročehlavského pivovaru, Pivovar Pivní Skaut - Cheb (prostor podzemí hotelu Hvězda).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

O víkendu jsem na Korkasu ochutnal Lobeč 13° a je to velmi pitelné ... jinak jak Dawe zmiňoval ty "blízkopražské" pivovary, tak dobré pivo vaří i jinecký Janek a u mne jednoznačně vede hostomický Fabián 12°, ten se dá ochutnat i v Praze 

A za hoďku zavřu krám a půjdu si dát Únětice 12° do Pohody ...

Upraveno uživatelem Lynx12
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobře ty 🙂. Prischera je v Praze. Z Třeboně, respektive Majdaleny mám ženu. Bohužel se tam dostanu nejdřív koncem července. Ale už se těším. I když teda zdaleka nejlepší pivo v okolí není Regent, ale Pivovar Jílovice. Pokud budete mít někdo cestu kolem, doporučuju zkusit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 57 minutami, prischera napsal:

Dobře ty 🙂. Prischera je v Praze. Z Třeboně, respektive Majdaleny mám ženu. Bohužel se tam dostanu nejdřív koncem července. Ale už se těším. I když teda zdaleka nejlepší pivo v okolí není Regent, ale Pivovar Jílovice. Pokud budete mít někdo cestu kolem, doporučuju zkusit.

Covece, ze je to nejlepsi pivo v okoli neni uplne meritelny prirovnani. Ja si ho nedavno z nostalgie koupil (pil jsem ho na vojne, v Drhovicich u Pejsu…a vubec dost kolem) a teda nic moc. Spis nic nez moc :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně Regent (12, desítka u mě není pivo, žádná) vždycky chutnal. Párkrát jsem si ho ale v poslední době koupil v láhvi a nějak to nebylo to, co jsem znal a měl rád. Ale loni v létě jsem si ho dal přímo v pivovarský hospodě a jako jo, tam mi chutnal jako dřív.

IMG_20200716_133547977_HDR.thumb.jpg.a7190a27d0f16f66feb295e3b3e05be7.jpg

Upraveno uživatelem geometr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...