Přejít na obsah

Jakou značku piva pijete?


Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...
V 20. 11. 2021 v 13:49, Libor_OV napsal:

Svatomartinské 11,11% z Černého Kostelce.

IMG_20211120_134822.thumb.jpg.6b60f6757b7fa146c1fd844b43e804e5.jpg

Ano, ano, ano, zásobičku už mám doma! A pozdravuje tě ten pán s kouzelnou garáží v Ostravě. Co tam přijedu, čeká na mě plná bedna :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, nickolas napsal:

Ano, ano, ano, zásobičku už mám doma! A pozdravuje tě ten pán s kouzelnou garáží v Ostravě. Co tam přijedu, čeká na mě plná bedna :D

Tak to je dobře, že dostatečně užíváš Černokosteleckou medecinu :)

A děkuji za pozdrav.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle pivo z Clocku mi fakt nechutnalo. Paradoxně z těch, co jsem od nich ochutnal, mi nejvíc chutnalo nějaké jejich "obyč výčepní" - nějaká desítka / jedenáctka, nepamatuju si jméno. Přišlo mi nejpitelnější. Paradoxně pro to, že desítky ani jedenáctky v podstatě nepiju (desítka u mě neni pivo). Z dvanáctek / ležáků jsem si nevybral 😞

A na IPA už začínám bejt pomalu alergickej v našich minipivovarech - Uvař nějaký pivo, pak to brutálně přechmel a IPA je na světě, hrozná móda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, geometr napsal:

Tohle pivo z Clocku mi fakt nechutnalo. Paradoxně z těch, co jsem od nich ochutnal, mi nejvíc chutnalo nějaké jejich "obyč výčepní" - nějaká desítka / jedenáctka, nepamatuju si jméno. Přišlo mi nejpitelnější. Paradoxně pro to, že desítky ani jedenáctky v podstatě nepiju (desítka u mě neni pivo). Z dvanáctek / ležáků jsem si nevybral 😞

A na IPA už začínám bejt pomalu alergickej v našich minipivovarech - Uvař nějaký pivo, pak to brutálně přechmel a IPA je na světě, hrozná móda.

Nejsem znalec, ale mě tento styl piva chutná. Takový Apollo Galaxy od Matušky je pro mě top.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já poslední rok kupuju ležáka Poutník z Pelhřimova, furt jsem hledal takovou tu klasickou chuť piva.

A tohle pivo je takové pěkně hořké, s plnou chutí. I můj synek si občas cucne a chválí, že je chutnější než Plzeň.

 

 

IMG_1891.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...