Přejít na obsah

Jakou značku piva pijete?


Doporučené příspěvky

Jo, na to jsem tam taky tuhle koukal. Pak jsem vzal na zkousku Malesov, ale to me extra nenadchlo. Takze za me z toho pro me “zaplatitelnyho” u nas v okoli je Mordyr (ovsem kupovanej v pivovaru, na krame uz je taky nekde jinde), Dobruska (nejvic klasicka 11, specialy jim taky dost vystrelili) a pripadne jsem ted v JiPu objevil ze maji Kocoura, tam beru klasickou 12, tuhle jsem vzal na chut jeste Sumecka. 
Jo a vlastne jeste spis pres leto jezdime pro pivo, i sudovy, k Vackum do Chlumce. Tam mam rad jejich summer ALE. A navic byli mou zachranou v dobe Covidove. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Tomas_2002 napsal:

Tady v Kaufu mají Zichovec, ale ty ceny, to je děsivý. Mám psychologický strop na 12 Kč / dcl. a ten tady výrazně překračují :D  

Njn, většinou se to pohybuje od 100kc za sedmičku, no....u nás v Kaufu mají Zichovec taky. Já craftovy pivka kupuju i v makru nebo v pivotece 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, Tomas_2002 napsal:

Minipivovar bez možnosti stáčení do lahví ? No, to budou v republice asi první :D No a co si budeme povídat, jestli byl "Sedmý schod" jejich vlajková loď, tak to restrukturalizaci fakt potřebovalo ...

Sedmý schod byl jen hipsterská špička ledovce, námá v ČR široko daleko. Ale byly i jiné dobré produkty typu Baronka, Žatec premium, Žatec export, Plavčík..., které byly také široce známé, i v cizině a kecy o restrukturalizaci vychází spíše od pocitu ohrožení vlastníka (Carlsberg). Navíc se proslýchá, že ani není zájem nějaký minipivovar zřizovat a je to jen pěna a med kolem huby 😞

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, Tomas_2002 napsal:

Oni možná myslej bez vratnejch lahví a plechu, což jsou relativně drahý technologie. Ale do PET dnes stáčí v ochranný atmosféře snad každej. 

 

Oni hlavně ani moc nemají v plánu nějaký minipivovar zřizovat, to je jen neupřímně míněná PR pro veřejnost...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...