Přejít na obsah

Jakou značku piva pijete?


Doporučené příspěvky

před 4 hodinami, Zlý Jabko napsal:

Tvl ten Benediktiner se tu snad nedá sehnat... No, projíždím aspoň jiný tmavý. Zatím jsem zkusil Kasteel (moc sladký), Leffe (belgičan, moc dobrej) a dneska prubnu Primátora 24.

Ten primátor už je hodně vysoká voltaz, ale jeden se dá. To už je lepší ten stout od nich...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 3. 9. 2022 v 16:45, milomac napsal:

Dneska jsem si dovezl z výletu, jedno jsem dal tam po kachničce s knedlíkem a zelím, to jsem nestihl vyfotit, ale doma v klidu a pivko mají fakt dobré. Byl jsem tam na obědě párkrát a opět spokojenost 👍.

77429341_20220903_160348(4).thumb.jpg.8a98b2a73294d0a0bdbba4ebc017b1b9.jpg

:smile_anim:  Můj nejoblíbenější minipivovar už leta a nejradši mám Raráška.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tos trefil, zvládl jsem jen půlku flašky... Fakt se to skoro dalo kousat  Leffe zatím ideální.
Ten primator se nedá pít, je to sladké jak....z nutrie.Zato pšeničné od Primátora je pro mě lepší než a3adde98d00b2759e508cd6b7984ea68.jpg

Odesláno z mého SM-A528B pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O víkendu jsem měl Muflon New England IPA a bylo to luxusní pití, škoda, že byla jen jedna lahev na zkoušku, jako druhý sme měli polotmavýho Magora a to se v porovnání s Ipou nedalo pít

https://pivovarmuflon.cz/produkt/muflon-new-england-ipa-075l/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kéž by to bylo jak píšeš.
Myslíš že je někdo takový pitomec že jede na motorce pije alkohol a jeste to da na internet? Jestli jo tak.....je to prostě nezodpovedný pitomec na bázi SPD.

Odesláno z mého SM-A528B pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...