Přejít na obsah

Jakou značku piva pijete?


Doporučené příspěvky

před 3 hodinami, Nick06 napsal:

Myslíš že je někdo takový pitomec že jede na motorce pije alkohol a jeste to da na internet? Jestli jo tak.....je to prostě nezodpovedný pitomec na bázi SPD.

Odesláno z mého SM-A528B pomocí Tapatalk
 

Ne, já si takový výlet na motorce na pivo dovedu představit. Dá se jedno pivo, hodinu dvě se kecá a zevluje a pak bezpečné domů... 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 36 minutami, Pandera napsal:

Ne, já si takový výlet na motorce na pivo dovedu představit. Dá se jedno pivo, hodinu dvě se kecá a zevluje a pak bezpečné domů... 😉

Tak jo, at mas klid 😁. Bylo to v podstate jak pises. Po prijezdu jsme si dali jednu osmicku, pokecali, pak si dali gulas plus nealko, jeste v klidu pockali az to slehne (prece nepojedu s nafouklym brichem) a pak v klidu odjeli. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 hodinami, warann napsal:

Nějaká větší túra? Každopádně lehká závist od kancelářskýho stolu.

Koncem léta a začátkem podzimu se snažím vypadnout na pár dní z města jen já a pes někam do hor. Jezdíme tzv. na počasí a výlety plánuji tak, aby jsme to oba zvládli a užili si to. Byla to hřebenovka  Malé Fatry a počasí LUXUS! 

IMG_20220913_124622.jpg

IMG_20220913_165700.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, vzduch napsal:

Koncem léta a začátkem podzimu se snažím vypadnout na pár dní z města jen já a pes někam do hor. Jezdíme tzv. na počasí a výlety plánuji tak, aby jsme to oba zvládli a užili si to. Byla to hřebenovka  Malé Fatry a počasí LUXUS! 

IMG_20220913_124622.jpg

IMG_20220913_165700.jpg

Co to je ta posledni fotka? Pod Grůňom?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...