Přejít na obsah

Jakou značku piva pijete?


Doporučené příspěvky

Z ceskych:

 

Tambor

Kocour

Poutnik

Policka

Primator Stout, EPA a Weizen

 

 

Zahranicnich piv, na kterych si posmaknu, je spousta (napr. Stone, Sierra Nevada, Cantillon, Schneider-Weisse,...). U nas v obchodech je vsak nabidka velmi chuda. Z toho, co se u nas da (relativne snadno) sehnat, tak si nejradeji dam:

Chimay

Rochefort

Orval

Lindemans Gueuze Cuvée René

 

:cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vážení doporučuji Vaší pozornosti také:

 

Chodovar - na výčepu i v Praze, třeba U Trajců,

Žamberecký Kanec, kdo jezdí přes Žamberk,

v menším množství Krakonoš z Trutnova.

 

Jinak souhlas s Rohozcem a Regentem a dalšími regionálními pivi. Koneckonců v Praze se dá doporučit návštěva výčepu Zlé časy, tam je spousta pochoutek k dostání... :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

točený: Budvar (což je obzvlášť v Olomouci problém, tady má pod palcem skoro všechno Staropramen)

láhev: Kozel

 

teď ale hlavně Weissbier, právě proto, že to má pořádnej šmak!

 

teď dokonce i točí Paulanera v Olo na dvouch místech (co vím teda)

 

 

mňampost-268-1267470316.jpg

 

taky dobrý post-268-1267470325.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobně jsem bojovník proti násilné kolonizaci našeho království piva nepitelnými cizáckými patoky typu Heinneken či Stella a marketingové strategii imidže, že se jedná o něco vyjímečného, tagže se to prodává v těch ,,lepších,, barech, kde si to kupují šampóni co jsou in. Nezlobte se přátelé, ale to je jako vozit maďarům guláš udělaný z pytlíku, prodávat ho za stejný prachy jako ten jejich nejlepší paprikáš a ještě se u toho tvářit jako spasitel, tomu říkám vlastizrada :D

Za mě číslo 1. Plzeň 12 čepovaná přímo z tanku, pak mám rád Černou Horu 12 (kamelot), Budvárek pouze v plnotučném 12ctkovém provedení, Holba Šerák, Dalešice, Svijany, není špatnej Primátor ležák, Radek 12ctka atd...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď cumlám staropramen :), ale když přijdu do hospody, tak si s chutí dám na začátek stellu, ale tý nesmí bejt moc ...

 

Jinak mám to štěstí a strejda přítelkyně dělá sládka, takže mám hodně často možnost pít různý "speciály" hlavně kvasnicový a musim říct, že to si vždycky moc pochutnám, ale někdy je to až moc silný ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...