Přejít na obsah

Jakou značku piva pijete?


Doporučené příspěvky

před 6 minutami, Diamondking napsal:

Aha, sice nevím co je ta džamba, ale budiž... 🤣🤣

Džamba je restaurační zařízení nejnižší a ještě nižší cenové skupiny...Něco jako Kahanec, Alfa (když ještě jela) a další podobné zařízení v našem městě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, marosh napsal:

Džamba je restaurační zařízení nejnižší a ještě nižší cenové skupiny...Něco jako Kahanec, Alfa (když ještě jela) a další podobné zařízení v našem městě.

Takže celá Karviná byla kdysik Džamba.😄

Kahanec,Alfa,Bečky,Skleník,Brno,Slunko, Pasáž,Permon a zase Kahanec

Džamba kolečko😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 24. 8. 2022 v 21:15, Johny65 napsal:

Já piju rád v létě různý IPY má to takovej lehkej ovocnej svěží nádech 🙂IMG_20220406_154301463.thumb.jpg.5b99455d56d701294135bfa13e91b97c.jpg

Kde kupuješ Brewdog Punk IPA?

Ja se do ní v létě v UK zamiloval a potřebuju jí někde koupit, včera jsem dopil poslední kousek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Moty napsal:

Kde kupuješ Brewdog Punk IPA?

Ja se do ní v létě v UK zamiloval a potřebuju jí někde koupit, včera jsem dopil poslední kousek

No já ti moc neporadím 😃 známý dělá v Budvaru a sám pivo nepije, tak mi občas něco donese např. ten Brewdog Punk IPA, takže z toho usuzuju že to bude distribuovat možná Budvar, zkusím se zeptat. Jinak docela podobný mi přijde Opičí Ejl od Budvaru, ale já nejsem tak znalej IPA a ALE, tak se mi to možná jen zdá 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podívej se do chlaďáku v Kauflandu - mám za to, že jsem tam Brewdog Punk IPA viděl.

(Jednou jsem od nich vyzkoušel - to už je hodně roků, to měli prezentaci svojeho pivovaru a piv v Praze - Hardcore IPA. 150 EBU - parádně to "drhlo" na jazyku :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...