Přejít na obsah

Vybiram mobil ...


Doporučené příspěvky

mám dotaz, pro maminu k vánocům chci vybrat mobil...podmínka je klasika s tlačítky a snad aby to obstojně fotilo.Značka Nokia (máti je technickej analfabet, tak aby se nemusela učit s novou značkou). Avšak, když bude něco zajímavýho od jiné značky, tak popřmýšlím. Zatím jsem vybral toto http://www.mobilyporuba.cz/products/nokia-6303i-ruzova/ ale moc se už v těchto telefonech neorientuju. Můžete mě něco poradit? Buď ze současné nabídky nebo dřívější doprodej? Cena 3 - 3,5k. Díky

Tohle řeším taky :( Máma chce něco co má hlasitý reproduktor - špatně slyší a přitom by ráda něco dotykového ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tchyni jsem koupil nejlevnější obyčejnej nějakej Samsung asi za pět stovek. Je to tchyně.

Jasně :-). Bude se muset rozhodnout mezi klavesnicí nebo dotykáčem,ten hybrit už nedělaji snad jen Blackberry a to je pro tchýni škoda

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně :-). Bude se muset rozhodnout mezi klavesnicí nebo dotykáčem,ten hybrit už nedělaji snad jen Blackberry a to je pro tchýni škoda

 

LG teď přišlo s novým véčkem, které v sobě kombinuje dotykový displej a klasickou klávesnici. Jmenuje se tuším Wine. Přišlo mi to celkem zajímavý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lumie frčí jen na woknech a to bude pro ní asi bramboračka,na Androidu jede celé příbuzenstvo tak jí to spíš naučí. To LG Wine asi neprojde,ale díky za tip.

Velikost founu jí dáme vybrat, máme v rodině 4.3"-4.5"(to jí bude snad stačit). -4.7"- 5" .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lumie frčí jen na woknech a to bude pro ní asi bramboračka,na Androidu jede celé příbuzenstvo tak jí to spíš naučí. To LG Wine asi neprojde,ale díky za tip.

Velikost founu jí dáme vybrat, máme v rodině 4.3"-4.5"(to jí bude snad stačit). -4.7"- 5" .

Lumii 532 používám od léta - tam rozhodně bramboračka nehrozí, protože tak jednoduchý OS jsem dlouho neviděl - rozhodně jednodušší, než (čistý) Android, na kterém jsem se hodně navysvětloval. Takže bych klidně doporučil 532 nebo 550. Jinak, zase jsem upgradoval z povedených WIN 8.1 na 10 a jede to už hezky plynule.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže líná huba holé neštěstí. Už jste mi párkát dobře poradili. Takže poprosím radu ještě jednou a předem děkuji. Můžu si ve věci samozřejmě pročíst nabídky operátorů, ale stejně nevěřím, že najdu všechny kličky....

 

Ke konci měsíce po drobných změnách v mém pracovním životě se ocitnu na Zemi pouze s telefonním číslem a Nokií 930, která mě štve, ale vyhodit ji nechci, protože je rok stará.

Co budu potřebovat? Celá rodina je u T-mobile a já se potřebuji někam upsat.  K práci využiju asi neomezený tarif, časté volání ČR a SR, budu rád za mobilní data v úrovni surfování po internetu, nic nestahuji. 

 

Telefon si musí umět povídat s Lenovo T430, které si od zaměstnavatele odkoupím. Což samozřejmě není problém, jen ten notebook je vázaný na wifi. Takže otázka zní...

  1. Má cenu se drbat s obíháním ostatních operátorů nebo jsou nabídky všech stejný?
  2. Existuje nějaký ultrabook za slušný prachy, ze kterého se připojím na mobilní data?  a v budoucnu se dostanu do pro mě ideální stiuace levný telefon (často s ním házím po zemi) + pracovní ultrabook s připojením i tam, kde není wifi+ stolní počítač nebo v případě dobrého ultrabooku jen monitor.

Vypadnul jsem z korporátního hnízda a jsem v těhlech věcech totální jelito. Doma IT oddělení nemám  :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, tak mi KFL poradil, že existuje sdílení internetu a mobilu. To jsem nevěděl. Funguje to v reálu? Roman v kavárně, slušný signál, zapnutý mobil jako hot spot a na noťasu pracuju. Nebo to je jen ke vzteku - ztráta konektivity, nemůžou se zařízení najít atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na mobilu spustis wifi hotspot a jedes jako na jakemkoliv jinem. Vse funguje v pohode. Jedine limitujici je objem datoveho balicku a rychlost netu na mobilu. S LTE je v pohode rychlost, ale muze byt problem objem stazenych dat...sezeres si jich moc (kouknes tady a tuhle, neco stahnes, ntb se aktualizuje...). U pomalejsiho pripojeni toho moc nesezeres, ale bude to pomale ;)

 

Ale v zasade to funkcni reseni je

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Akuc: dobry tel., ze? Deti dostali k jezisku P8 lite a fakt je to dobry.

Ja cekam na Mate 8.

 

Podívejte se na video ?Huawei Mate 8 Unboxing+Walkthrough at ibuygou.com? na YouTube

https://youtu.be/P-EbJUU0NqE

 

 

Jeste ceska recenze:

 

Podívejte se na video ?Huawei Mate 8? na YouTube

Upraveno uživatelem tano
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, tak mi KFL poradil, že existuje sdílení internetu a mobilu. To jsem nevěděl. Funguje to v reálu? Roman v kavárně, slušný signál, zapnutý mobil jako hot spot a na noťasu pracuju. Nebo to je jen ke vzteku - ztráta konektivity, nemůžou se zařízení najít atd.

 

Připojení notebooku k internetu přes wifi hotspot mobilu funguje naprosto bezchybně. Ale jak už tu padlo, problém je v objemu stažených dat. Notebook s desktopovým operačním systémem jich tahá hodně, takže o svůj FUP můžeš klidně přijít i během jednoho dne. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...