Přejít na obsah

Vybiram mobil ...


Doporučené příspěvky

Asi budu O.T. ale používám stále tlačítkovou Nokii, má někdo podobnou diagnozu a má tip na něco, co trochu vydrží a funguje obdobně. Myšleno tlačítka. Alzu mám projetou, třeba něco zvenku, co neznám. Sice mám ještě nějakou Nokii C5 v zásobě, ale jednou to přijde (popřípadě kdyby měl někdo nějakou navíc, patrně koupím, nejlépe novou nepoužitou, či NOS, klidně si ji přeleštím :)). Děkuji.

Abych nevypadal jakože si nečistíme zuby a nemáme koupelnu :lol2:, placatej krám mám taky, na ty internety, navi a atd. Ale na telefonování mě to nevyhovuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

DavidLC asi bych to viděl na Nok 230 není moc na výběr. Měl jsem v ruce tu novou 3310 a hnus plast,to ne. Kolega v práci 2x myPhone,na první si nemohl stěžovat a druhý hned vrátil. Cube má panímáma a bez problémů,ale je to dotykáč.

Jo, ta 230 mě přišla jako možnost a asi i jediná. Mě jen síří totálně plochá klávesnice, občas jsem prstem zmáčkl i sousední tlačítko.

A je to plasťák, snad to vydrží. Moje C5 mají za sebou pády a vždy jsem je poskládal a volal.

Asi ještě nějakou přikoupím a nějak to s nimi doklepu. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Si myslím že telefon těžko zjistí že v něm je nějaký vir bez antiviru. Může to být bouda, aby jsi tam nějaký natáhnul, takže nic nepotvrzovat. Stáhni si kdekoliv jinde nějaký antivir, já mám např. předinstalovaný od výrobce mobile Avg a pořádně ho projeď. Mě tam taky furt něco nachází, maže a chrání, ale to už jsou zase takový haďabůry od výrobce antiviru, aby jsi instaloval vyšší dražší verzi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak, je to bouda. Navíc Y7 obsahuje integrovaný antivir od avastu (Správce telefonu- antivir). Koukni do prohlížeče, jestli nemáš otevřenou nějakou problémovou stránku. Většinou stačí zavřít všechny aktivní záložky.

To jsem si teda nevšimnul, že je tam avast. Nainstaloval jsem tam, jak se zmínil Afri avg,projel to,myslím, že to napsalo chyba v registru - vše ok a už je teď klid.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vybírám telefon s androidem pro desetiletou slečnu, moc do toho nevidím, ale bude to její první nový telefon, zatím měla tydlifony po nás s vindousama. Padl mně do voka tenhle šaomi patrně díky nízké ceně a kovové konstrukci. Je to dobrá volba? Anebo mně pro ni doporučíte něco úplně jiného? Předem děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen si pohlídej,ať je to verze GLOBAL

Vybírám telefon s androidem pro desetiletou slečnu, moc do toho nevidím, ale bude to její první nový telefon, zatím měla tydlifony po nás s vindousama. Padl mně do voka tenhle šaomi patrně díky nízké ceně a kovové konstrukci. Je to dobrá volba? Anebo mně pro ni doporučíte něco úplně jiného? Předem děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Redmi 4x mám asi měsíc a půl, super baterka vydrží opravdu dva dny a to pouštím videa a trávím dost času na internetu. Má to slušný foťák a stále rozumnou velikost. Chybí mi podsvícení spodních tlačítek a plný dual sim, tohle má pouze dva sloty takže buď 2x sim nebo sim+micro sd kartu. Ze začátku se mi občas seknul Google chrom, nainstaloval jsem delphin a je po problému. Takže celkově tel. doporučuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...