Přejít na obsah

Vybiram mobil ...


Doporučené příspěvky

Chlapi poraďte, mám aktuálně redmi 4x ten má cca 140mm a 5" displej, ale už je před smrtí a potřebuju náhradu.

Samsung A40 jsem vyřadil, nelíbí se mi výdrž baterie a pouze průměrný foťák.

Vybírám mezi Xiaomi mi a2 lite ten má super baterku a čistý android, foťák min stejný jako a40.... no a pak tady je nový Xiaomi redmi note 7, ten má nejlepší foťák, super výdrž na baterku a android který už poznám, dokonce má zvýšenou odolnost proti vode a pádům. Rozčiluje mě jen velikost 159 mm to je 2 cm navíc, chtěl jsem něco kompaktního.... a teď, babo raď. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud už koukáš i po takhle dlouhém telefonu, zahrň do výběru i jiné značky. Mně se to vyplatilo u značky ASUS, kterou jsem donedávna cíleně přehlížel. Byla to chyba. Jejich telefony mají větší baterie a skutečně vydrží běžet na jedno nabití o poznání déle. Mám model Zenfone 5z, u kterého se vešel 6,2" displej do těla o délce 153 mm. Kvalita zpracování bez jediné výtky. Rychlost systému vynikající, paměti dostatek.

Původně jsem uvažoval o něčem levnějším, ale to se mi neosvědčilo. Těch vynaložených peněz fakt nelituju.

 

Odesláno z mého ASUS_Z01RD pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zena ma asi pol roka a2 lite 4/64 a vsetko akoze v pohode za tie peniaze. Ale fotak stoji fakt za hovno. Na dobrom svetle je (pod)priemerny a uz pri trosku horsom svetle je uplne hrozny... a videa rovnako.

 

Chlapi poraďte, mám aktuálně redmi 4x ten má cca 140mm a 5" displej, ale už je před smrtí a potřebuju náhradu.
Samsung A40 jsem vyřadil, nelíbí se mi výdrž baterie a pouze průměrný foťák.
Vybírám mezi Xiaomi mi a2 lite ten má super baterku a čistý android, foťák min stejný jako a40.... no a pak tady je nový Xiaomi redmi note 7, ten má nejlepší foťák, super výdrž na baterku a android který už poznám, dokonce má zvýšenou odolnost proti vode a pádům. Rozčiluje mě jen velikost 159 mm to je 2 cm navíc, chtěl jsem něco kompaktního.... a teď, babo raď. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Jak to dopadlo? Jestli tam šla voda poznáš jednoduše, když se podíváš dovnitř (tel. už stejně po záruce). Je dost možné, že po proschnuti pojede - ten čas využij pro zálohu dat. Hard reset v takovém pripade nic neřeší.

telefon maká normálně. Při jeho prvním spuštění po tom samovolném resetovani se spouštěl o něco dýl. Dole běžela taková ta čárka...asi se obnovoval systém no co.

 

Stosi: no nevím, nechce se mi rozebírat. Zlatý časy, kdy člověk vykuchal mobil a zase ho složil. Teď už se nedostaneš ani k baterce

Upraveno uživatelem Gustaf
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Zena ma asi pol roka a2 lite 4/64 a vsetko akoze v pohode za tie peniaze. Ale fotak stoji fakt za hovno. Na dobrom svetle je (pod)priemerny a uz pri trosku horsom svetle je uplne hrozny... a videa rovnako.

Krupica noha, půjdu odpoledne ještě jednou ošahat ten note 7, ale mě ta velikost nesedí.... nevím jestli to rozchodím. Přece jen 2 cm navíc je dost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se nechci moc opakovat,tak jen zopakuju Honor 10 :) a dneska jsem při čekání v alze obcházel stojany a zaujal mě xiaomi Mi 8 SE,velikost cca jako samšunt s10E,cpu dostatečné,do kapsy jako dělaný. Netuším jak fotí,a třeba Sony xz1c/xz2c budou výkonem o třídu výš,ale do ruky padl náramně.

Upraveno uživatelem dykmore
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Krupica noha, půjdu odpoledne ještě jednou ošahat ten note 7, ale mě ta velikost nesedí.... nevím jestli to rozchodím. Přece jen 2 cm navíc je dost.

A2 lite jsem bral nedavno mladymu a super vydrz a rychlost, fotky nevim ale jestli chces, muzu zitra neco blejsknout a hodit to sem a pro porovnani treba s9.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To budu moc rád, dnes jsem držel v ruce ten note 7 a já tu velikost fakt nedám... takže to vypadá fakt na ten mi a2 lite, nebo mě přeskočí něco v hlavě a možná bych ještě zkusil Samsung a40.

Ale za ty porovnávací fotky budu rád.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To budu moc rád, dnes jsem držel v ruce ten note 7 a já tu velikost fakt nedám... takže to vypadá fakt na ten mi a2 lite, nebo mě přeskočí něco v hlavě a možná bych ještě zkusil Samsung a40.

Ale za ty porovnávací fotky budu rád.

v sz mas odkaz pro stazeni fotek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

klidne, ale ja palil v rychlosti bez rozmyslu par fotek jen tak bez bryli, snad to pro srovnani nekomu pomuze

 

www.uschovna.cz/zasilka/NOWIHRKGS324F2ZP-67E

 

pozor, fotky zacinajici X jsou z S9

Upraveno uživatelem Prochy68
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevlastní někdo z členů Xiaomi MI 9SE..? Postřehy..? Díky Jirka

Ahoj, já mám Xiaomi Mi 9 SE!

Cca tři týdny, před tím jsem měla 2 roky a 7 měsíců Honor 8 a ještě předtím rok Honor 7, takže jsem několik měsíců čekala na Honor 20 s kterým to ale dopadlo jak asi všichni víme a jelikož jsem se už prakticky nemohla vzdálit od nabíječky a tudíž nemohla čekat kdy a jestli půjde Honor 20 do prodeje, rozhodla jsem se pro záložní variantu Xiaomi Mi 9 SE.

Chtěla jsem ideálně telefon max. do 150 mm, aktuální model, NFC,......a velmi slušný foťák.

Po třech týdnech nemůžu říct, že by mi něco vyloženě vadilo. Chvilku trvalo zvykání na jinou nadstavbu Androidu, ale žádnej problém, naopak ovládání gesty je super. Rychlost bez problémů, žádné náročné hry nehraju....fotí skvěle (zatím nevyzkoušeno za blbýho světla, ale to je u mě dost nedůležitý...z převážné většiny fotím venku za světla). Jediná "slabina" je asi čtečka otisků v displeji, prostě ta technologie není ještě tak vychytaná, tudíž ne tak rychlé přesné jako na zádech, pod displejem, v tlačítku.....občas to chce trochu trpělivosti.

A klidně se ptej .... :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji za info, no Já to mám asi takto mám vybrán XR od applu ale ty prachy to už je opravdu masakr, mám teď SEcko takže bych taky asi dost kousal velikost, tenhle foun mě zaujal hned jak dorazil, co placení mobilem jede to..? Baterka..? Kdysi jsem měl MI3 a když tak vzpomenu nic extra mě na tom mobilu nesralo, k té čtečce jsem četl, že se má náhrát vícekrát prst a pak, že se musí mírně zatlačit do displeje ale nevím, co baterka..? Jirka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...