Přejít na obsah

Vybiram mobil ...


Doporučené příspěvky

 

Výdrž baterie a zda ta velikost není ?až moc?? Díky

Baterka je ok - těžký den s přehledem, střední zátěž klidně 2 dny. Je to nudle - tzn. stejně široká jako mnohé telefony se 150mm, držení není problém, ale obsluha jednou rukou nereálná. Kapsa u riflí by byla problém (skrze délku). Jinak procesor slušný, systém docela plynulý (na Samsung). Nevím, jak se bude chovat konstrukce telefonu v čase.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je den jako pojd na mě z boku dneska, tyvle  :furious:  ráno vstanu, chci se podívat do telefonu a zjistím, že nefungujou spodní navigační tlačítka, ok sem nasranej. Tak si chci z googlu play stáhnout appku navigation bar, abych je aspoň nahradil. No tyvle, nic...pořád to píše čekám na stahování a hovno hovno a ještě jednou hovno. Máte někdo nějakou radu co s tím? Dcera má narozky dneska a já jsem kvůli tomu od rána zpruzenej, páč teď ten telefon docela potřebuju...kurwa kurwa a ještě jednou kurwa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak další zprávy...navigační lišta se seká, tak nevím...asi budu muset koupit, ač nerad, novou plečku. Teď mám Xiaomi redmi Note 4 global. Můžete mi doporučit nějakej stroj tak do 4k, co bude mít tak nějak stejné parametry? Díky https://czechcom.cz/index.php?main_page=product_info&products_id=80803&ppcbee-adtext-variant=ADs+with+Prices&utm_source=seznam&utm_medium=cpc&utm_campaign=1_PPCBee+-+Xiaomi+-+Rozbaleno+(p%2be%2bmb)&utm_content=XIAOMI+Redmi+Note+4+32GB+DualSim+Gold+Global+-+80803&utm_term=xiaomi+redmi+4+note+global

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Přesně jak píše geometr, Gustafko nekupuj ty čínský sračky....:-) Nefunguje to a ještě podporuješ ten prasečí režim tam....

Nebudu začínat flame, ale poměr cena výkon je u xiaomi bezkonkurenční. Zařízení jako taková fungují skvěle (nemluvím teď o nějakém rodinném vzorku, ale o tom, že mě to živí). Neexistuje mobilní telefon, který by nějakým způsobem nepodpořil Čínu - nejde jen o výrobu samotnou (dnes už drží i dost patentů). Doba, kdy se tím člověk vyhnul jabkem, samsungem, LG nebo třeba Sony, je pryč. Na hlídacím psovi je pěkný rozhovor na to téma, a jediné řešení je repas hloupý telefon :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...