Přejít na obsah

Vybiram mobil ...


Doporučené příspěvky

Jabko je dbrá imagovka, ale jak to začneš aktivně používat, tak narazíš. Notifikační dioda není, always on taky nic, všude musíš nakoupit nový kabely, jako flashka to nefunguje, musíš si založit jablečný účet, čtečka otisků prstu už je taky pryč, systém se svými omezeními je opruz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jabko je dbrá imagovka, ale jak to začneš aktivně používat, tak narazíš. Notifikační dioda není, always on taky nic, všude musíš nakoupit nový kabely, jako flashka to nefunguje, musíš si založit jablečný účet, čtečka otisků prstu už je taky pryč, systém se svými omezeními je opruz.

?jabko je dobrá imagovka, ale jak to začneš aktivně používat, tak narazíš?

 

Ale no tak :)

Upraveno uživatelem Alex77
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím co tě pobavilo, mě na tom tyhle věci vadí a omezuje mě to při použití. A to jsem vynechal iTunes :D

Napsal si to tak ze narazi kazdej.

To ze ty veci vadi tobe je ok kazdemu vyhovuje neco jineho.

Je ale videt ze jsi uz iphone dlouho nepouzival a itunes pokud ho pouzivas na Macu no problem.

Upraveno uživatelem Alex77
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je fakt, ze z toho mam zrochu strach, mobil pouzivam jako flashku kdyz taham data z prace dom vobcas, fotky hure dule a tak.

 

A ano, poznam rozdil, takovy portetni fotky jako Xko muj S9 neudela, ani kdyby se rozkrajel. Stejne jako wristshoty podle me dela japko lelci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co teda neplatí? A na Macu je jiná verze iTunes? Já měl za to, že je stajná jak na Win.

Treba to ze nelze iphone pouzit jako flash disk.

Rozepisovat se mi to nechce staci zagooglit.

Navic pres aplikaci Documents je mozne cokoli z netu stahnout do iphonu primo z netu.

Itunes na Win je nepouzitelnel paskvil a chapu ze kdo to nekdy pouzival tak jen nadaval.

Nechci ale tady nic obhajovat.Kazdej at si pouziva co chce.Jen me vzdy pobavi kdyz lidi komentujou neco co uz evidentne nakou dobu nepouzivaji a neberou v potaz ze nektete veci uz nemuseji platit.

To same se tyka reci o zasekanem a pomalem androidu coz uz take davno neni pravda.

Vic k tomu nemam.

Upraveno uživatelem Alex77
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale na ten fotak nic nema :)

Asi fakt máš citlivé oko, jako někdo absolutní sluch.

Jednou jsme s kolegama vyrazili na hory, každý nafasoval nějakou vlajku, a pak jsme na to čuměli na velkém monitoru.

Nikdo pořádně ani neutrefil, co bylo čím foceno, a že by tam byl nějaký jednoznačný vítěz, to už vůbec ne.

No a jeden vtipálek do toho namíchal nějakou starou Lumii, která to teda taky vyloženě neprohrála :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem zagooglil a Mass Storage iPhone nepodporuje, takže nevím, jak ho použít jako flashku.

 

Mass Storage mit Iphone nikdy nebude, vyrobce nechce dat primy pristup na souborovy system kvuli bezpecnosti. Iphone necha uzivatele pracovat se soubory pouze skrze aplikace a kdyz to jako uzivatel dokazes prijmout, da se s tim zit. Zacinal jsem na telefonech jako E T10, prosel jsem skrz Symbian, 7 let na androidu a ted rok na iOS. Ziju a nestezuji si.

 

Flashka je dneska pro nekoho nutnost, pro nekoho prezitek. Ja treba dokumenty nahravam online na gdrive a v Iphonu pak muzu na nich pracovat a ulozit zpet na gdrive. Delam to skrze aplikaci Documents (Readdle), kde si muzes stahnout i veci z internetu (treba data z uloz.to). Filmy skrze nPlayer, protoze u VLC mi nevyhovoval interface.

 

Iphone neni takove zlo jak vsichni vypraveji. Presel jsem z Xperia XZ1 Compact na Iphone SE a necitim se jako ovecka nebo malomocny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem se minulý měsíc v telefonech trochu hrabal, protože jsem měl takové to puzení, ale moje požadavky jsou tak specifické, že zůstávám u LG G6. Chci co nejméně rámečků, ale neunesu výřez ve tvaru U. Nechci Oled/Amoled atd. Vím že má oba nedostatky, ale favorit byl LG G8 a pak jsem si všiml Samsungu, který jsem si po třech měsících s SIII kdysi zapověděl. Do oka mi padl S10e. Dokonce se mi ta čočka v displeji zdála vtipná a ne jako nedostatek. Dělal jsem, že nevidím rozdíl mezi mým ostře řezaným tmavým matným rámečkem a zakulaceným asijsky lešteným stříbrným. Pak jsem se ale dočetl, že se za 7 generací stále nevyřešil problém s degradací a vypalováním displejů a tak jsem vystřízlivěl. Lepší procesor nepotřebuju a nechce se mi omezovat se s navigací na dlouhých cestách a podobně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vypalovanie oled v telefonoch? Mal s tym niekto realny problem?

Mam tu skoro 3rocnu S7 a nic som si nevsimol. Terazky mam S10e, ja sa totiz nebojim :)

 

Sent via IPoAC

Jo, pár takových telefonů jsem viděl - samsungy, jabka, LG, ale i pár xiaomi.

Pokaždé nevhodným používáním, obvykle vyšší teploty plus pravidelná navi. 

Jeden šílenec byl závislý na nějaké hře pro děcka, která mu jela x hodin denně :-D. 

Navíc, pokud by teda měl být nějaký takový problém na obzoru, tak by v servisním menu měla být možnost "oživení" - říkal mi o tom kolega, nikdy jsem to řešit nemusel, ruku do ohně za to nedám. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...