Přejít na obsah

Vybiram mobil ...


Doporučené příspěvky

Dual SIM by měl fungovat všude stejně.... dáš dvě SIM a funguješ na dvou číslech. Při volání a odesílání SMS Ti to nabídne z kterého čísla chceš volat/odeslat.... nastavení různého vyzvánění se liší dle výrobce, buď to nativně umožňuje (např. u mého HTC U11) nebo to pořešíš appkou... nebo co konkrétně Tě zajímá?

Upraveno uživatelem Lynx12
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takze jsou obe "online" zaroven ?

a jak se to chova, kdyz nekdo vola na obe cisla zaroven ? ve smyslu ruzni lide na ruzne simky...?

Jo, obe online... Když voláš z jedné, na druhé máš hovor, tak volaný účastník právě hovoří...

 

Opruz je akorát to volit... Sem tam se prekliknu a v práci volám ze soukromé a naopak

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takze jsou obe "online" zaroven ?

a jak se to chova, kdyz nekdo vola na obe cisla zaroven ? ve smyslu ruzni lide na ruzne simky...?

To si zjisti, jak to funguje u toho kterého telefonu - 

některé telefony mají hybridní sloty - tj. musíš si vybrat, jestli 2 x SIM nebo 1 x SIM a 1 x paměťovka (některé mají 2 x SIM plus 1 x paměťovka),

zjisti si, jak funguje přepínání (nechceš to řešit nějakou appkou), ze které sim budeš teď volat a teď psát sms,

zjisti si, jestli oba sloty podporují 4G data, atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takze jsou obe "online" zaroven ?

a jak se to chova, kdyz nekdo vola na obe cisla zaroven ? ve smyslu ruzni lide na ruzne simky...?

Ano, obě fungují současně. Pokud je voláno na obě, tak nikdy ne na tak přesně, tzn. že ta druhá hlásí obsazeno ... mám takhle druhou SIM služební a je to super, že nepotřebuješ dva telefony a kteroukoli SIM můžeš dle potřeby vypnout
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ja to prave hledal a oficialni info jsem se nikde nedopatral- vsude je akorat ze to ma 2 nanosim a nebo 1sim+1 datovou kartu (hybrid)

ale jak to je podle nejakych standardu nebo proste jak to tam je..jsem nenasel (anebo neumim hledat)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neválí se doma někomu iPhone 5 SE? Od mami na invalidním vozíku si ho včera někdo půjčil a nevypadá, že by ho vrátil.Byla na něj zvyklá. Stav nemusí být 100% ani 90%, hlavně aby fungoval a baterka nebyla úplně death. Ideál Praha.

Mám doma 5s , pokud by stačil. Jedu v pondělí do prahy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ja to prave hledal a oficialni info jsem se nikde nedopatral- vsude je akorat ze to ma 2 nanosim a nebo 1sim+1 datovou kartu (hybrid)

ale jak to je podle nejakych standardu nebo proste jak to tam je..jsem nenasel (anebo neumim hledat)

Většina DualSIM telefonů má tzv. hybridní slot, což znamená, že do druhého slotu dáš buď SIM nebo paměťovou kartu. Triple slot (2 SIM + uSD)mají Asusy a některé Samsungy střední třídy...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...