Přejít na obsah

Vybiram mobil ...


Doporučené příspěvky

Nemáte někdo tip na osvědčené odolné pouzdro na Huawei P30 Pro? Ideálně takové, aby byl telefon chráněn celý, včetně přední strany a aby v pouzdru fungovalo bezdrátové dobíjení. Zatím mám jen několik originálních flipových pouzder, osvědčilo se mi velmi to s ze 2/3 průhlednou přední stranou, protože v "okně" se vidí, kdo volá atd., dají se přes průhlednou část přijímat hovory a dokonce i hovořit. Pak mám jedno neznačkové, ale kvalitní kožené pro formálnější příležitosti, ale chybí mi odolnější pouzdro na lyže, motorku atd. Děkuji.

Sice na iPhone ale mám pouzdro od SUPCASE a je super. Je na dvě části takže tam mobil vlastně vložíš. Dokola je guma a pod ni je plast takže mobil 100% chráněny. Okraje i nad čočku fotbalu i displej. Jen tu fólii co byla přes displej jsem sundal protože mám na mobilu nalepeny vlastní sklo. Mužů jen doporučit :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako video a obal super ale opravdu někdo hází mobil z Xtého patra většinou to spadne z metru metru a půl a to by snad mělo pobrat i klasické pouzdro (nemyslím thin, ultathin a podobné rádoby pouzdra)....

....ale opravdu se někdo potápí s hodinkami s wr200m do hloubky 200m? Většinou se s nimi sprchuje a to by měly pobrat hodinky i s 50AT :) :)

Ne, teď si dělám neúměrnou prdel, chápu tvůj postřeh

http://youtu.be/cmplkN3FrKM

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nevím...

Asus Zenfone 6 co tu zmínil sibiř, má moje sympatie za IPS displej, jeho velikost přes celý tělo, skoro čistej systém.

Je už ale celkem velkej a nevím jak Asus zvládne sw i hw.

 

LG je obecně celkem v nelibosti, ale já mám jen dobré zkušenosti s jejich Nexusem 4, 5, V10 a G6. Manželka s G4 a kluk s menším G4c, takže mě logicky napadl G8S. Nelíbí se mi amoled a výřez. To fakt zobrazí v levém růžku vedle hodin jen jednu notifikaci? Čili když mi řekne auto, že je třeba tankovat, neuvidím whatsup, kalendář a nebo zmeškaný hovor?

 

A nebo mě napadla S10. Taky sice minus za amoled, ale průstřel mi naopak přijde vtipnej. Jenže stojí skoro jednou tolik, než na G8S a se Samsungem narozdíl od LG mám špatnou zkušenost.

 

Xiaomi nechci, Apple taky ne. Když to takle napíšu, vypadá to asi na to LG.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nevím...

Asus Zenfone 6 co tu zmínil sibiř, má moje sympatie za IPS displej, jeho velikost přes celý tělo, skoro čistej systém.

Je už ale celkem velkej a nevím jak Asus zvládne sw i hw.

 

LG je obecně celkem v nelibosti, ale já mám jen dobré zkušenosti s jejich Nexusem 4, 5, V10 a G6. Manželka s G4 a kluk s menším G4c, takže mě logicky napadl G8S. Nelíbí se mi amoled a výřez. To fakt zobrazí v levém růžku vedle hodin jen jednu notifikaci? Čili když mi řekne auto, že je třeba tankovat, neuvidím whatsup, kalendář a nebo zmeškaný hovor?

 

A nebo mě napadla S10. Taky sice minus za amoled, ale průstřel mi naopak přijde vtipnej. Jenže stojí skoro jednou tolik, než na G8S a se Samsungem narozdíl od LG mám špatnou zkušenost.

 

Xiaomi nechci, Apple taky ne. Když to takle napíšu, vypadá to asi na to LG.

Proč ne xiaomi? Za mě je dialer v samsungu a prostředí příšerný. Honor xiaomi Huawei super, ale zase si to dělá někdy co chce. Killuje chráněné aplikace,což mě štve pro trekovaní trasy. S každou aktualizaci si tyhle cinani dělají víc co chtějí

 

OT: jak máš propojené auto s mobilem, že hlásí tankování? Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, připojuji k telefonu hodně zařízení a tohle co sám píšeš nechci riskovat. Dělám pomocí telefonu úpravy a přesuny všeho možného v domácí síti, občas ho pouziju jako universální dálkový ovladač, připojuji se ke Garmin hodinkám a co se tyče toho auta, tak klasicky přes bluetooth i infotainmentu auta a pak ještě přes bt k modulu v diagnostickému pluginu co VW prodává:

 

https://www.google.com/search?client=ms-opera-mobile&ei=pUAOXoW7L4_ygQa_8aHIDw&q=dataplug+vw&oq=dataplug&gs_l=mobile-gws-wiz-serp.1.0.0i67j0l4j0i67j0l2.12422.16448..17578...0.0..1.156.1564.8j8......0....1.......8..0i7i30i19j0i19j0i30i19j41j0i22i30i19j41i22i30j41i22i30i19j41i160j41i131j0i131j46.t1kiXr2acMk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pixel s tím foťákem pořád válí viz níže, ale např. absence finger print sensoru je neskutečný opruz..(přestože jsem si toho byl vědom). Tohle by se u Applu asi nemohlo stát, uvést svoji vlajkovou loď a nemít podporu aplikací na jednu z hlavních nových funkcionalit.

 

Jinak na běžné používaní Pixel 2 vs 4 (kromě foťáku a toho Finger print sensoru) nic moc velký rozdíl nepozoruju, ani výkonově (hry nehraju).

 

Včera Krkonoše:

 

68a3ef8cabdacbbc9659a5dbe8384285.jpg

 

74259f52c17e1d4206ec67c544e0feea.jpg

 

Sent from my Pixel 4 using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sibir je s Asusem Zenfone 6 nadmiru spokojenej, kdyz moc nesjizdi videa, tak vydrzi tri dny, foti vyborne, votaceci fotak je spravnej gag, sibir se plac pres kapcu a s 256gb a 8gb ram je to solidni masina s velkou pameti a slusnou rychlosti, jo, je trochu vetsi, ale da se s tim fungovat a 4k video pres celou vobrazovku bez jakyhokoliv vyrezu je fakt spica.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sibir je s Asusem Zenfone 6 nadmiru spokojenej, kdyz moc nesjizdi videa, tak vydrzi tri dny, foti vyborne, votaceci fotak je spravnej gag, sibir se plac pres kapcu a s 256gb a 8gb ram je to solidni masina s velkou pameti a slusnou rychlosti, jo, je trochu vetsi, ale da se s tim fungovat a 4k video pres celou vobrazovku bez jakyhokoliv vyrezu je fakt spica.

Hmmmm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

poridil jsem manzelce OnePlus  7T, prej pohraj si s tim nastav to atd, no a musim rict ze parada, ani se me nechce XS vytahovat ze supliku.

Mam ted dilema, nechat si ho, dat ji XS (blbost :) ) jak ted :(

Ona ma IPhone 6 takze update potrebuje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...