Přejít na obsah

Vybiram mobil ...


Doporučené příspěvky

No teď se jdu na One Plus 7T zeptat. Takže dobrý, jo? V recenzích ho chválí do nebes, teda mimo foťáku, to je přesaturovaný a přeostřený už na první pohled, ale o foťák mi nejde.

 

Co ten displej? Nemyslím tu vyšší frekvenci, ale spíš podání barev a tak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za me dobry. Fotak taky, zajimave makro a nocni rezim. Displej jsem hned dal na 90hz a ten je uchvatny.

Za ty prachy super. Pokud budes brat pres alzu tak ho o 2000,- zdrazili. Do 23.12 sal 13900 128 Ale blizi se black. fr. Takze to asi bude levnejsi

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za info. Pokusím se ho někde zahlédnout. Já jsem magor na ty displeje. Foťák beru jako spíš takovej obrazovej záznamník, na focení mám něco jiného, ale displej je pro mě stěžejní věc. S ním jediným je člověk narozdíl od ostatních komponentů telefonu v nonstop kontaktu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja musim rict, ze displej bez notche me fakt bavi. Selfie fotim minimalne, takze fotak nevyklapim, na odemceni displeje preferuju otisk prstu pred faceid, takze taky fotak nevyklapim. Asus apky sem smazal, mrte googlovejch apek tez a mam fakt cistej android, se kterym sem nadmiru spokojenej. Google Pay slape jak hodinky, vydrz dva dny, 256GB = fakt hodne filmu a diky vekymu displeji s tim funguju fakt jak s mobilni kancelari.

 

WhatsApp Image 2020-01-06 at 14.27.25.jpg

* foceno na Iphone SE...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja musim rict, ze displej bez notche me fakt bavi. Selfie fotim minimalne, takze fotak nevyklapim, na odemceni displeje preferuju otisk prstu pred faceid, takze taky fotak nevyklapim. Asus apky sem smazal, mrte googlovejch apek tez a mam fakt cistej android, se kterym sem nadmiru spokojenej. Google Pay slape jak hodinky, vydrz dva dny, 256GB = fakt hodne filmu a diky vekymu displeji s tim funguju fakt jak s mobilni kancelari.

 

attachicon.gifWhatsApp Image 2020-01-06 at 14.27.25.jpg

* foceno na Iphone SE...

Jak mažeš ty apky ? Mě to na samsungu a50 nejde nebo to neumím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo, ten Asus vypadá pěkně, ale já teď asi miluju ten One plus 7T. Včera jsem ho viděl a to ho člověk musí pohledat.

Počkám,jak teď dopadne oprava kotle a pokud to nebude petarda, asi se pro jeden z nich rozhodnu a dokoupím si dárek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechci nejak prudit ale zkousel jsi to vypnout a zapnout?

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

no zkoušel....to bylo první co jsem udělal.ted to mám aspoň tak,že jsem v adresáři fotoaparát. Tam to jednou, tak mě to aspoň tolik nesere. Ale když dám komplet foto,tak jsou některé 2x. To je pojeb,tyvle... Upraveno uživatelem Gustaf
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...