Přejít na obsah

Vybiram mobil ...


Doporučené příspěvky

Tak po dvou letech opět obměna telefonu. Vzhledem k mému divokému způsobu života ta obměna je už opravdu nutná. Jako obvykle v rovnici cena, výkon, robustnost vyhrál Blackview. Tentokrát ve verzi 9900 PRO. Bude to už můj třetí BV. Doufám, že vydrží tolik, co jeho předchůdci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To oproti samsungu sice ma, ale ve 128gb verzi je o cca 5tis levnejsi, vykonejsi a mas jistotu, ze budes mit 5 let aktualni system, narozdil od samsungu kterej ted dostane mozna android 11 a slus ende.

:)))))) SE sa uz oficiálne nepredáva ak myslíš to nove ok ale 5 rokov nepojde ziadny iProdukt tak ako je nový, tu nastáva otazka ci je lepsie mat stabilný aj ked starý os alebo novy a pomaly Upraveno uživatelem stepecken
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam stary IP7 s nejnovejsim ios a stale to funguje plynule a rychle.

Ja som po ip4-5-7-8 presiel na p30pro a nasledne na sam note 10 plus a aj napriek tomu, ze mam doma ipad 12.9 a žena nejaky iPad , cela nasa práca ide iba jablká tak sa nevrátim
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se rozhoduju zřejmě mezi Samsung S10+ a iPhone 8 Plus (japko sem nikdy neměl).

iP 8 plus budeš spokojen, já mám už pětiletej iP 6S plus a po výměně baterie běží stabilně a svižně jak Emil Zátopek

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Zdravím,

mám za úkol vybrat mobil pro holku 9 let, bude to její první telefon. Vůbec se v tom nevyznám ani tomu nehovím, sám mám 5let starej samsung.

Co byste prosím poradili? Stačí nához, pak bych něco vybral. Cenově tak 2-3kkč.

Dík moc za případnej tip.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

díky za tip.

..jinak vubec nevim, proč motorola, nebo jestli a proč nějakou čínu..rodiče si na stará kolena pořídili jakési meizu a taky to vypadá dobře. to je v řiti, takovej výběr a přitom taková pičovina :D. kdybyste měli nějaký další tip, co jste koupili děckám v nedávné době. ona je dcerka takový telátko na to, stačí fakt asi něco jednoduchého.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám s Motorolou dobrou vlastní zkušenost, sám mám G5s přes dva roky, starší synek má taky přes dva roky Motorolu (tuším E4?), taky bez problémů (tenkrát za 2600,- tuším). A tuhle G6 (single sim) jsme koupili kolegovi (77 let je pánovi) skoro před rokem a taky v pohodě, za ty prachy podle mě paráda. Svižnej stroj s čistým Androidem = relativně jednoduché uživatelské prostředí, nebude to asi na nějaký velký hraní her, to ale nedokážu úplně posoudit. Já třeba u těch dětí vážím, kolik mám do takovejhle jejich hraček vrazit, když je mužou každou chvíli ztratit nebo rozflákat. Člověk jim nechce koupit uplnej šit, ale zas vrážet do toho nějaký větší prachy... Já bych třeba echt číňana nezkousl, tím nechci říct, že to nemužou bejt slušnější stroje za ten peníz, co to nabízej, ale já nějak nemam v ty echt čínský značky důvěru. Měl jsem značkovou čínu Huawei P8 lite, nebyl to špatnej telefon, ale zas nějak dlouho vlastně nevydržel, šla do kopru baterka (která teda u toho stroje byla poddimenzovaná) a dal jsem ho pryč, protože se najednou přestal kamarádit s autem (přes BT), uplně drahej nebyl, ale vzhledem k tomu, co vydržel, to teda vlastně nebyla žádná hitparáda. To třeba ty Motoroly jsou za ty peníze jiný stroje. Pak máme dobrou zkušenost doma s Asusem, ale tam bych řekl, že šly ceny trochu nahoru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jaky mobil do 4tis czk ma nejlepsi fotak? Potrebuju neco pro zenu a zalezeji ji jen na tom aby mohla fotit potomstvo v co nejlepsi kvalite...sam mam redmi 7 note a skoro se klonim k tomu ze lepsi fotak za ty prachy neni..nejake jine tipy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, lub napsal:

díky za tip.

..jinak vubec nevim, proč motorola, nebo jestli a proč nějakou čínu..rodiče si na stará kolena pořídili jakési meizu a taky to vypadá dobře. to je v řiti, takovej výběr a přitom taková pičovina :D. kdybyste měli nějaký další tip, co jste koupili děckám v nedávné době. ona je dcerka takový telátko na to, stačí fakt asi něco jednoduchého.

Kup ji iphone SE 2016 nebo sestku.

Upraveno uživatelem Alex77
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...