Přejít na obsah

Vybiram mobil ...


Doporučené příspěvky

Prosím o radu. Skočit po Samsungu S10e, jakmile bude zase skladem v obchodech, anebo počkat na Pixel 4a? Hledám něco menšího, odolnýho, s dobrým foťákem a portem na 3,5mm jack, jako náhradu za S7. Samsungy mám rád, ale tenhle Google se mi taky líbí. Jenom se u něj trochu obávám plastovýho zpracování. Předem děkuju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Tak jsem se dopracoval az sem... Iphone mi zacina lezt krkem z x duvodu, ktere uz nechci opakovat (pokud je nekdo zvedavec, najde jeden z duvodu ve vlakne apple)..

V tuto chvili mam pozadavky na novy telefen nasledujici:

Uloziste alespon 128GB, nejlepe + pametovka (Jakozto uzivatel iphone opravdu na prvni misto uvadim velikost uloziste :D )

Aktualni software alespon nasledujici 2 roky

Fotak s optickou stabilizaci

Idealne USB-C 

Huawei bez podpory google NE-E

Cim mensi, tim lepsi, velikostne mi sedi v ruce IP7, 8, se(2020), samsung s10e, nebo ip x, xs, xr

A to nejhorsi...... Rad bych se vesel s cenou do MAX 10k...

 

No abych pravdu rekl, zacinam se trosku bat, ze me tu za tyto pozadavky/cena zlyncujete :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 3. 7. 2020 v 18:47, Pepino777 napsal:

Uloziste alespon 128GB, nejlepe + pametovka (Jakozto uzivatel iphone opravdu na prvni misto uvadim velikost uloziste :D )

Aktualni software alespon nasledujici 2 roky

Fotak s optickou stabilizaci

Idealne USB-C 

Huawei P30 Lite.... ale doporučil bych jít pár stovek přes 10k do P30

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukám že Samsung přišel s novým Xcover Pro, hmm...akorát tedy recenze nic moc, aspoň v té dané cenovce. Musím někde vyzkoušet, hlavně foťák, který je údajně slabší, velká škoda. Nemáte ho někdo? 

https://www.samsung.com/cz/smartphones/galaxy-xcover-pro/SM-G715FZKDXEZ/

Samsung-Galaxy-XCover-Pro-758x424.jpg

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To máš asi pravdu krtku, konec konců když tak zavzpomínám, tak moje XZ1 compact toho přežila víc než kdejyký kamarádův Xcover. Byli tam odjakživa problémy s vodotěsností, no a všechny blbě fotili. XZ1 budu teď dávat po prázdninách klukovi a jelikož jsem byl vždycky móc happy, tak asi vezmu 10 II.

https://www.sony.cz/electronics/smartphony/xperia-10m2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za mě, měl jsem xcover3 a na moje potreby dobrý až výborný. Na foťák se nesoustředím, důležitá je pro mě pohodlnost volání, psaní sms, prohlížeč - pružnost a nesekání se a v neposlední řadě velikost do 5''. Vzhledem k práci i prachovodoodolnost. Teď už mám třetím rokem A3 2017, ten je ještě lepší, parametry skoro stejný, ale nedá se měnit baterka. Teď řeším co koupit dalšího v té podobné velikosti do 5''+/- a odolností IP68. Výrobci se rozhodli, že budou dělat pádla a to mě prostě nejde pokousat. Nemáte nějakej typ, co dokoupit? 

Upraveno uživatelem skodna
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...