Přejít na obsah

Vybiram mobil ...


Doporučené příspěvky

Můžete mi poradit s mobilem Redmi note 5 global. Mám tam problém v Seznamu v článcích, v diskuzích. Když je čtu a chci načíst ,, další příspěvky diskuse,, tak mi označení ,,další příspěvky diskuse,, zůstane na místě, ale příspěvky se načtou směrem nahoru a já musím hledat, kde zas nové začínají. Restart jsem provedl a co dál nevím?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 minutami, Pepino777 napsal:

Ma tu nekdo huawei nova 5t? Celkem nad nim zacinam uvazovat a rad bych nejakou osobni zkusenost. Dik


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ahoj, ja mám asi 4 mesiace a úplná spokojnosť , je to už môj 3. huawei ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pixel 4a je venku a vypadá to že Google má konečně mobil který by se mohl prodávat ve velkém.

V Německu bude stát 340 eur (128GB) a podle mě není moc důvodů proč si kupovat android od jiného výrobce. (pokud pominu cenový low end).

No uvidíme jak si povede ve srovnání s novým SE.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 minutami, lolohh napsal:

Asi bych chtěl do auta držák na mobil. Moc se mi nelíbí systémy do mřížky , takže na sklo. Nemáte prosím někdo zkušenost se Spigen AP12T nebo s iOttie Easy One Touch 4 Dash & Windshield? Díky.

Mám zkušenost s předchozím modelem iOttie easy flex 3 - předpokládám, že s Tvým modelem to bude hodně podobné. Držák je to super, je malý, skladný, otočný snad ve všech směrech, na skle ve výhledu nepřekáží. Je vcelku pevné konstrukce, takže se ani pod váhou telefonu nijak extrémně neviklá, záleží jak se telefon umístí, trošku se při vyšších rychlostech a nebo nerovnostech třepe (vlivem páky velkého telefonu), ale to dělá asi každý držák. Ani jednou se nestalo, že by mi telefon z držáku spadnul. Držák drží na skle silnou přísavkou, na které je ještě nějaké "lepidlo" (otisk na skle nezůstává), takže BACHA - na výběr pozice držáku, potom už jde velmi těžko měnit. Při potřebě sundání např. před STK je velmi těžké držák ze skla sundat, musí se použít hrubší síla nebo možná by pomohlo nahřátí. Zatím jsem sundával jednou, držák drží opakovaně, akorát se před novou aplikací doporučuje omýt přísavka pod teplou vodou.. Za mě spokojenost, za ty prachy jsem nic lepšího na sklo nenašel. Lze použít i na palubovku, já to nezkoušel a kolega říkal, že mu držák na ní nedrží.

Přeji dobrý výběr a hodně spokojených kilometrů :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Ahoj,

resim ted nakup telefonu z druhe ruky, ALE po zadani imei na jakoukoli stranku, urcenou ke kontrole, mi to vyhodi info ze imei je na blacklistu. Jenze prodavajici ma od telefonu fakturu na svoje jmeno z eshopu, kde tel. kupoval.. Vyrobce hlasi te nedokaze overit, zdali je tel v patrani, ale pry to je sedivka. (Neni urcen pro CR trh).

Sedivky se bezne zapisujou do blacklistu, nebo od toho radsi ruce pryc?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 58 minutami, Pepino777 napsal:

tam to nejde zkontrolovat, protože stránky PČR umějí vyhledat jen IMEI co má 14 znaků, ale IMEI samsungu má 15 znaků

Jsem slepej, je tam psáno zadejte PRVNÍCH 14 čísel,  "Zadej IMEI k ověření (zadejte prvních 14 čísel IMEI):" 

V tom případě to PČR hlásí jako OK, ale proč je teda tel u všech ostatních webů psán na blacklistu mi nejde do hlavy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

s10e, ale sere me ze se od toho samsung distancuje, chtel jsem samsung hlavne kvuli tomu servisu jakej poskytuje. Kdyz jsem resil reklamaci, tak jsem to hodil do autorizaku, pujcili nahradni tel a za dve hodiny volali ze je reklamace vyresena. 

Nechce se mi cekat mesic nez se nekdo rozhoupe k tomu aby mi tel opravil a dal mi to vedet posledni den.......

Jeste jsem mel nabidku na jeden samsung, ale ten byl pro zmenu kupovan na firmu, kde je zaruka tusim bud rok, nebo vubec zadna...

 

Jsem dement, ze jsem tehda nevzal to s10e co tu vyselo. Mohl jsem mit svatej pokoj... :D 

Upraveno uživatelem Pepino777
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...