Přejít na obsah

Vybiram mobil ...


Doporučené příspěvky

Hua bude mit urcite lepsi fotak, vic pameti a vetsi vykon. Ale tezko rict jak to bude mit s aktualizacema a jak bude fungovat za rok, dva, tri. Lidi co znam, maji dlohodobe zkusenosti vetsinou jen s tim xiaomi, protoze jsou s nim spokojeni a jinou znacku nekupuji. Jinak v tabulkovem vykonu na tom bude telefon za 5,5k asi vzdycky lip nez telefon za 3,5k (kdyz pominu samsung). 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, Gustaf napsal:

Redmi sem Redmi tam...kdo se v tom má vyznat. Já mám tu 8 pro a koukám na 9 a ta je snad horší...:-D 

Minulý měsíc jsem měnil telefon a nejvíce mě v cenové kolem 6 tis. zaujal právě Redmi Note 8 Pro (slušný design, fajn zpracování i výkon), podobně tak Mi Note 10 Lite v cenové kolem 8 tis. Když jsem srovnával 8 Pro versus 9 Pro, minimálně už po stránce vzhledu bylo vybrané. 8 Pro je prostě hezčí. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pixel 4a mám druhý den  a mám z něj radost. Kupoval jsem v UK přes ebay, za tři dny byl doma. Cena výrazně lepší, než na Alze. Ještě se seznamujeme, ale oproti mému dosluhujícímu SONY minimum změn v ovládání, takže za mě plný počet bodů. Zítra vlítnu na focení, tak pak dám vědět. 

Upraveno uživatelem Traveller
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Řeším to stejné, pro kluka 4 třída. Bohužel, všechno co by za to stálo a mělo to nějaké parametry a aby to vydrželo konkurence schopné alespoň 2-3 roky je hrozně obrovské na ty jeho pacičky. Zatím mi vychází Samsung A41, koukám ještě po pixelu 3a, ale už to jsou vyšší ceny. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1) Co to je haptická odezva na Androidu?
2) Používá někdo Redmi 9? Není to šit (neseká se, neni pomalej, co fotky)?
1. reakce na dotek a přiblížení se k displeji
2. Ne, ne, gut
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

První ne, ale koukám, že jsou ve světě pořád nový čičarády, kterým nerozumim.
Jj. Ono je to o tom, že lze nastavit tu sílu úderu (citlivost na dotek) a jsou i telefony, které reagují už i při prstu těsně nad displejem, laicky řečeno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...