Přejít na obsah

Vybiram mobil ...


Doporučené příspěvky

Už jsem to psal výše, ale je to bohužel jen po 14 dnech.

Má skvělou velikost a skvělé umístění čtečka na otisk mi vyhovovalo. Zbytek je opis:

"Nakonec jsem po dlouhém přemýšlení a i Vašich radách vyhodnotil jako nejlepší poměr cena/vykon/odolnost/velikost Samsung S10e. V doprodeji kolem 13 tisíc. Parametry se pořád drží vysoko v žebříčku antutu, ale i dTestu.

Přechod na jiný tel. je po 3 letech peklo celý den všelijaké nastavování a logovani do aplikací, bankovnictví apod., dodnes na něco narazím, naposledy mobilní klíč k datové schránce - hesla samozřejmě doma.

Líbí se mi čtečka otisků. Běží opravdu svižně. A

Nelíbí se mi základní aplikace samsungu a jejich vestavene apky, které se snaží vnutit místo těch od guglu, na které jsem zvyklý. Potom nějaké chyby nové verzi androidu - nefunkční automatické přepínání zpět na waze při hovoru je hnus. Automatické opravy používají pořád všechny vybrané k psaní jazyky. Na BlackBerry to bylo podle zvoleného jazyka, přepínám mezi 3 až 4 a to je fakt pruda.
Zklamání je výdrž jeden den. Bojují s nastavením notifikace, když chybí ledka. Nerozjel jsem ještě appku Holey led nebo tak nějak.
Bixby apka a tlačítko jsem nepochopil. Snažím se premapovat na potřebnou svítilnu.

A poslední věc proč píšu zpět z blackberry je, že po připojení oblíbené oboustranné flash to hodí hlášení o vodě v konektoru a nelze už potom ani nabíjet. Jednou pomohlo vypnutí, teď už nic.

Jsem zklamaný, hlavně ztrátou času při přechodu. Jako nechceš takhle měnit telefon každý půlrok

Ocením tipy k odstranění nedostatků pomocí ověřených aplikací nebo jiných fíglů. Ale stejně půjde na reklamaci.

Sent from my BBB100-2 using Tapatalk

""

Sent from my BBB100-2 using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ptám se, proč po roce napsal jsem pouze časový úsek cca s baterkou bude spojená i uživatelská pohodlnost ohledně SW....

Jako počítám že přechod bude peklo a vyčlením celý den, snad to bude případně stačit... 🙂 

schimi díky za konkrétní věci

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam s10e 1.5 roka a nemam sa na co stazovat. Je to maly velky phone. Ziadna lopata ale výkon na rozdavanie.
Pekne som si nastavil co treba, apky od samsungu ma neotravuju a narozdiel od ifonu (sluzobny) sa da s androidom fungovat.
Nemam v plane ho tak skoro vymenit, musela by opat prísť ponuka co sa neodmieta.
Baterka uz ma to najlepsie za sebou ale to je rovnake na kazdom telefone....

67377cef3ebe6e493e292506b57b366e.jpg

Sent via IPoAC

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale ta výměna telefonu vč. aplikací, nastavení apod. je vlastnost Androidu, za to nemůže konkrétní model telefonu.
Teda údajně to jde, ale je potřeba jakýsi speciální postup a externí programy.
Co to je ta oboustranná flash?
https://m.alza.cz/kingston-datatraveler-microduo-3c-32gb-d2798919.htm

Takovou mám. Když je firemní komp jen s běžným usb, tak je to nutnost.

Sent from my BBB100-2 using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, shaggy napsal:

Ja mam s10e 1.5 roka a nemam sa na co stazovat. Je to maly velky phone. Ziadna lopata ale výkon na rozdavanie.
Pekne som si nastavil co treba, apky od samsungu ma neotravuju a narozdiel od ifonu (sluzobny) sa da s androidom fungovat.
Nemam v plane ho tak skoro vymenit, musela by opat prísť ponuka co sa neodmieta.
Baterka uz ma to najlepsie za sebou ale to je rovnake na kazdom telefone....

67377cef3ebe6e493e292506b57b366e.jpg

Sent via IPoAC
 

 

před 10 minutami, rmx napsal:

Mam 10e taky, právě kvůli velikosti. Baterie po 1,5 roce v pohodě, na konci dne většinou končím s cca 40%, samozřejmě je to individuální. Manželce jsem kupoval ip12 a upřímně, měl jsem větší očekávání.

Díky, jak na tom jede outlook email, google pay to je jedině co používám opravdu hodně a rád bych aby to jelo..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O 4a take premyslim. Tise doufam ze to konecne otevrou a budu si ho moci bud u nas nebo v Nemecku nekde osahat.

Ale co se tyce tabulkoveho vykonu a benchmarku, tak 4a ma polovicni vykon oproti s10e.

Samsung by mel mit podporu jeste alespon rok, co bude pak nikdo nevi. Ale znam lidi co do dnes bez problemu funguji s S7 i kdyz uz nejakej cas bez podpory.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S outlookom skusenost nemam, Google Pay ide v pohode, mam nastavene 2 karty, ktore skoro denne pouzivam.

Dostane este And11 a koniec. Dalsi velky update uz na neho nebude. Maximalne tak bezpecnostne aktualizacie. Tie inac chodia dost skoro kazdy mesiac, co nebolo vzdy u Samsungu pravidlom.

S7 som minule nakopol zene a hned bezp. aktualizacia prisla, tusim zo 09/2020.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, kloubik napsal:

S10e je skoro 2 roky starý. Je otázka jak na tom budou aktualizace za rok.
Pokud ti nejde vyloženě o procesor, zvaž Pixel 4a, a příští 3 roky máš nejaktuálnější android včetně všech aktualizací a Google vychytávek.

JJ na ten jsem taky koukal ale tam je opravdu hodně složitá případná reklamace i když v CZC mají ale to bude na déle...cena ale dost vysoká..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám S7 na kterém mi odešel mikrofon a prasknul jsem zadní kryt, zůstal v šuplíku, přešel jsem na S9, protože jsem potřeboval dvě sim. Tu S7 jsem vytáhnul ze šuplíku, je vodotěsný a slouží jako navigace na kolo a aktualizace na něj automaticky chodí stále. Funguje samozřejmě bez sim karty, jen zapnutá poloha a mapy.cz offline. Aktualizace map a softwaru jedou doma na wifi. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, jiriku23 napsal:

Má někdo Samsung S10e zkušenosti po delším používání..? Mám trošku sebevražedné myšlenky :-), že přejdu z IOS na Android a ten mobil mě hodně zaujal, ideál rok a déle používání..? Díky za info 

Proč se dobrovolně trápit?😮🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem macbook air, apple tv a iPad, jestli to bylo na mne.

 

Edit: nutno podotknout, že už je to dost dlouho. Třeba se to někam posunulo. Přecházel jsem když vyšel samsung galaxy s6 a už jsem zůstal. Pořád se musí i takové maličkosti jako vymazat mp3 ze seznamu řešit přes iTunes? To mě neskutečně vytáčelo...

Upraveno uživatelem shewcza
Doplnění
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...