Přejít na obsah

Vybiram mobil ...


Doporučené příspěvky

V 20. 11. 2020 v 22:21, shewcza napsal:

Měl jsem macbook air, apple tv a iPad, jestli to bylo na mne.

 

Edit: nutno podotknout, že už je to dost dlouho. Třeba se to někam posunulo. Přecházel jsem když vyšel samsung galaxy s6 a už jsem zůstal. Pořád se musí i takové maličkosti jako vymazat mp3 ze seznamu řešit přes iTunes? To mě neskutečně vytáčelo...

Áno treba 😕 , ale ja som to vyriešil hudbou čisto cez Spotify a všetko z ITunes som vymazal ... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, krtenek napsal:

Já jsem asi úplně pitomé - existuje Zonerama pro Android?

Zonerama se obsluhuje pomocí aplikace Zoner Phto Studio. Měl jsem ji na všech telefonech s Androidem a pořád ji mám na tebletu. Takže jsem chtěl napsat, že samozřejmě existue.

Jenomže jsem se podíval do Obchodu Play a nenašel jsem ji tam. Zvláštní. Tak jsem gůglil a odkaz na ni jsem našel:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.zoner.android.photostudio&hl=cs&gl=US

A taky ji lze najít jako instalační balíček na jiných stránkách, třeba namátkou tady:

https://apkpure.com/zoner-photo-studio-edit-go/com.zoner.android.photostudio

Ale tam nevím, jak moc je to bezpečné nebo jestli by to na mobilu fungovalo správně.

Přístup přímo z webu ti nevyhovuje?

 

Upraveno uživatelem siwi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Minulý měsíc jsem měnil telefon a nejvíce mě v cenové kolem 6 tis. zaujal právě Redmi Note 8 Pro (slušný design, fajn zpracování i výkon), podobně tak Mi Note 10 Lite v cenové kolem 8 tis. Když jsem srovnával 8 Pro versus 9 Pro, minimálně už po stránce vzhledu bylo vybrané. 8 Pro je prostě hezčí. 
hmmmm, takze Note 9 Pro rodicom nekupovat ... ?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mě se nebudou do limitu započítávat pouze fotky pořízené Pixelem. Pokud by měl někdo dva mobily a jeden nebyl Pixel, tak v galerii bude ubývat místo, až se zaplní těch 15GB z toho druhého foťáku. Zatím to ale neplatí, takže je možno používat jakýkoli mobil nebo foťák. Já mám na fotkách Google i staré (seskenované) fotky a doufám, že ty tam všechny zůstanou. No a Pixel 4a taky není marný. Za ty prachy slušný (a hlavně kompaktní) mobil. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, jovani napsal:

napr. ktorym? :o

Každý máme jiné požadavky. Pro mě bylo na prvním místě pořídit zařízení, u jehož displaye nebude regulován jas pomocí PWM. Teprve od toho se odvíjelo další (design, konstrukce, materiály, zpracování, výdrž na baterii, velikost, obstojné reproduktory, svižný chod atd.). Měl jsem vybráno na začátku září. Co bych si vzal teď? Pořád bych v cenové kolem 5 tis. Kč přemýšlel o Note 8 Pro. Předpokládám ale, že nebudeš mít stejné požadavky jako já. Ty je dobré sesumírovat. Jinak bych se inspiroval nějakými srovnáními, která vznikla povětšinou na základě recenzí (výběrem):

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...