Přejít na obsah

Vybiram mobil ...


Doporučené příspěvky

před 30 minutami, krtenek napsal:

Mě by to nevadilo. Nicméně od jara vybírám mobil, ale ještě sem nic nevybral.

Po třech měsících s Huawei P30 Pro 8/256 GB nelituju, že jsem do něj šel, po všech stránkách naprostá spokojenost ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Liqid napsal:

Pixel je fajn, jen by nemusel mít tu předpotopní čtečku na zádech...

No já měl před tím Sony a zvykl si na čtečku v tlačítku. Tak jsem nad Pixelem dlouho váhal. Ale zvykl jsem si i na to. Čtečka je rychlá, ale nutno říct, že bez obalu na mobilu se špatně hledá. S obalem je to výrazně jednodušší. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak asi nemam vyreseno, povedlo se nam synchronizovat moodle s google kalendarem, to je vpohode. Ale potrebuju aby se nam ty udalosti, ktery se z moodle propisujou do google, propsali i z google do iphonu. Jde to vubec nastavit? Vse co do google zadam ja se v klidu vsude propise, ale co tam zada moodle, zustava pouze v google. A stahovat do iphona dalsi appku s kalendarem se mi dvakrat nechce.

 

Sorry za spam, predchozi prispevek uz nesel editovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 35 minutami, Pepino777 napsal:

Hezky pekne. Proc ne, kdyz vam to sedi. Ja se stale jeste nerozhoupal jestli samsunga, japko, nebo pixela. Asi to fakt budu resit operativne az uplne vypne to co mam. 

No uvidíme jak ty protažený displeje, je to trochu loterie, ale na druhou stranu mám rád jít trochu mimo mainstream a zkusit trochu experimentovat :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Samsung S20 FE 5G

Máte někdo zkušenosti? Přemýšlím že bych do něj šel po nepovedené anabázi s S10e

Případně ještě Xiaomi Mi 10T pro 5G

Nechci tam mít ty interní nástavby od Samsungu, snad už tam toho bude méně.

Sent from my BBB100-2 using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V pondělí budu objednávat pro paní Oneplus 8T...co jsem tak poslední dva týdny projížděl recenze, tak v té cenové relaci vychází asi nejlépe... Sám jsem na něho zvědavý. 

https://www.huramobil.cz/recenze-oneplus-8t--strci-spoustu-konkurence-do-kapsy!/blog-811/

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...