Přejít na obsah

Vybiram mobil ...


Doporučené příspěvky

Pixel je dobrá volba - pokud máš možnost nakoupit v Rakousku nebo Německu , tak je to super volba za super peníze. Konkrétně model 4a ( verze bez 5G) vycházel okolo 8.000

Umite to nekdo sehnat za takove podminky?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravím, 

po delší době pátrám po novém telefonu.

mám v podstatě zatím následující kandidáty:

note 20 (lhostejno jestli ultra, plus...) protože SPEN - dokáži využít (jen na ovládání a označování, případně úpravy textu, fotek - nekreslím, nejsem výtvarník...

Fold 20 - líbí se mi ta velká plocha - na kancl věci dobré, do kapsy bych řekl "více kapsovatelné" než note, nevýhodou pro mě jest odolnost vůči vodě a odolnost skla vůbec u tohoto telefonu (a líbí se mi snapgron uvnitř)

samsung Flip- výhodu spatřuji v rozměru v kapse a po rozložení....

telefon používám jako:

obrázkový záznamník (neříkal bych tomu fotky - momentky, pracovní atd...)

telefon (sms, telefonování)

internet

dokumenty a spol - prostě kancl věci, co jdou na mobilu

 

samozřejmě ještě vyčkávám s čím příjde unpacked, ale zatím váhám mezi těmito - něco zahrnout do výběru, nebo prostě nakopnout správným směrem někdo z Vás pomůže ?:)

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za tipy, pánové.

Ten G. Pixel 4a je u nás ale až od 11,5 kkč. U toho Poco F2 Pro zase prý nic moc extra foťák.

Ještě mi vyskakuje jako zajímavá alternativa Xiaomi Redmi Note 9 Pro...

Jinak, šli byste do staršího telefonu (2-3 roky max.)?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za tipy, pánové.
Ten G. Pixel 4a je u nás ale až od 11,5 kkč. U toho Poco F2 Pro zase prý nic moc extra foťák.
Ještě mi vyskakuje jako zajímavá alternativa Xiaomi Redmi Note 9 Pro...
Jinak, šli byste do staršího telefonu (2-3 roky max.)?

F2Pro máme doma, velmi dobrý makro a foťák taky, pokud vyměníš stock aplikaci za jinou (ported Gcam).
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, Liqid napsal:

Mám S10 a nevidím moc důvod pro upgrade. Raději ještě počkám, třeba příští rok už bude bez průstřelu. Ale líbí se mi, že zrušili zahnutý displej, bixeby tlačítko a skleněná záda.

Mám S10+ a taky jsem si říkal, že ještě rok počkám, ale čím víc koukám na klasickou S21, tím víc se mi zamlouvá. Jak říkáš, má rovný displej, žádný bixby, a plastová záda. A hlavně je mi sympatický, jak je ten telefon kompaktní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to rozlišení mně nedělá vrásky... Na S10+ mám taky skoro dva roky nastavené Full HD+, jack jsem taky nevyužil už přes rok, ale ten slot mě štve. Takhle bych musel vzít variantu s větším úložištěm, abych měl klidný spánek. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně, tak pro mě byl dřív podstata vlajek v tom, že to byl telefon takřka bez omezení nabušená nejnovější technikou. Já třeba nepotřebuji paměťovku, ale jsem rád, když jí telefon disponuje, protože co kdyby...stejně tak jack, použiju jednou za půl roku, ale i tak jsem rád, že tam je.

Teď z nějakého důvodu se ořezávají i vlajky...poslední dobou jsem měl možnost si důkladně pohrát s A50 a A41 a na moc rozdílů oproti vlajkám jsem nenarazil, celkově mi ta čtyřnásobná cena přestává dávat smysl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem to tak měl, že u vlajek neberu kompromisy. A mám problém s tím, že S10+ je asi poslední taková vlajka, co má všechno.

Moje známá má A51 a taky mi přišlo, že se to nijak extra neliší na první pohled, ale pocit z používání byl o dost horší... nebylo to moc dobře odladěné. Nesekal se, ale plynulost byla horší než na S10+.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...