Přejít na obsah

Vybiram mobil ...


Doporučené příspěvky

Díky. Jen si říkám, jestli ta velikost 6,5¨a hmotnost 190 g bez krytu nebude moc...

Co se týče 5G verze, nevidím moc pro ni aktuálně použití. Než tu 5G reálně bude, tak stejně asi ten telefon zastará. A prý taky není 5G jako 5G a tyhle levné 5G telefony nemají to kvalitní 5G (nevím, moc se tom nevyznám, ale někde jsem to tak četl)... tak nevím, jestli má teď smysl mít v kapse navíc nějaký 5G zářič 🙂 Jinak ta O2 sleva je super, díky za tip; ale mám T-Mobile - chodilo by to i na něm?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná hledám blbě (pravda, moc jsem tomu nedal), ale nanašel jsem řešení, jak nastavit na mobilu (Android) blokování hovorů tak, aby se dalo volat jen na uložený čísla. Operátor Vodafone (pokud to má nějakej význam z hlediska zadání). Dík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To není otázka operátora, nýbrž výrobce a jeho SW ... Huawei P30 Pro to umí a dokonce  pro každou SIM zvlášť ...

Případně najít na GP aplikaci, která Ti bude vyhovovat. Call Blockerů je tam spousta, je to hlavně o vyzkoušení ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevybiram mobil, to mam zatim v planu mu nechat svuj predchozi dotykovej BB s Androidem, a to hlavne pro situace, kdy je chvíli sam doma. Slo mi jen o nejaky primarni nastaveni mantinelu, kam muze volat. 

Upraveno uživatelem warann
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud by někdo měl rád, stejně jako já, matné folie, tak jsem po letech zas objevil spolehlivého a rychlého dodavatele kvalitních folií (skvěle drží i na zahnutém displeji, k dokonalosti dovedená plikace)

https://www.emobilshop.cz/kategorie/hydrogel-autoregeneracni-ochranna-folie/hydrogel-matna-ochranna-folie-huawei-p30-pro/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
Pokud by někdo měl rád, stejně jako já, matné folie, tak jsem po letech zas objevil spolehlivého a rychlého dodavatele kvalitních folií (skvěle drží i na zahnutém displeji, k dokonalosti dovedená plikace)
https://www.emobilshop.cz/kategorie/hydrogel-autoregeneracni-ochranna-folie/hydrogel-matna-ochranna-folie-huawei-p30-pro/
folia sa neodlepuje pri vymene krytov?
ked davam fon do Quad Lock, tak roh sa odliepa ... :(
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Snad Ti to pomůže takhle (připomnělo mi to, že jsem po návratu z vandru ještě tlf nevyčistil 😄)

foto-1.md.jpg
foto-2.md.jpg

Obaly neměním, nicméně občas čistím tlf a z obalu jej vyndám a nijak se to s folií nepere.

A v reálu to vypadá mnohem lépe 😉 

Upraveno uživatelem Lynx12
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pánové zdravím, normálně sem nepřispívám, jen to tu čtu. Není tu prosím někdo, kdo se živí odbloky a opravama telefonů? Nejlépe z Prahy. Mám zavirovanej svůj minulej telefon, ale vzhledem k tomu, že je jako novej, je mi ho líto vyhodit a tak bych ho asi chtěl zachránit. Kdyby mi případně někdo mohl dát radu, tak prosím SZ. Případně dovezu, samozřejmostí je, že to nechci zadarmo.

Díky předem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...