Přejít na obsah

Vybiram mobil ...


Doporučené příspěvky

Pokud nemas nejakou aplu, ktera fakt na jabku nejde, jdi do 12 nebo 13 mini a budes fakt heppy . Na japkonse zvyka dobre. Vim co rikam


Sent from my iPhone using Tapatalk

Aha ted koukam cena , tak iphone se 2020


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

davyt - Xcover5 je oproti tvojmu výberu Blackview tenší a kratší. Xcover 5 je v cenovej relácii do 270EUR rozmerovo i parametrami šikovný mobil. Len nechápem, prečo nepoužili povrch z Xcover4, ten sa drží oveľa lepšie, nešmýka sa. U päťky je plasťák a šmýka sa. Ale to vyrieši obal. Plus slabšia batéria, ale ak nežhavíš filmy a hry, nečumíš stále na net, tak vydrží dva dni v pohode. Pre bežné používanie + turistické mapy - sme spokojní. Ak by si mal dotaz na Xcover5, pýtaj sa. Xcover4 je tiež šikovný mobil, velmi sme nad ním uvažovali, ale nakoniec sme šli predsa len do novšej verzie s trochu silnejšou batériou.

 

Prosím vás, má význam ísť v terajšej dobe do mobilu s Android 9 pie? V tomto sa nevyznám, ale dočítal som sa, že upgrade na min. Android 10 je možný. Ide o model Samsung Note 10. Láka ma to pero a hlavne prijateľná veľkosť + IP68 + už nižšia cena. Android 9 pie má byť podporovaný do polovice r.2023.

V predajni, čo som sa pýtal, samozrejme odporúčajú modely len s Android 11.

Díky.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Dělají se prosím ještě vůbec mobily co nemají pomalu 7" napříč a neváží skoro čtvrt kila? ;)

to byla nadsázka a povzdech po prozkoumání nabídky Samsungu, můj S9 bohužel dosluhuje a to jako že rychle . . . 

samé velké, těžké placky a to jako v kapse u kalhot nebo na kolo do kapsy dresu moc nechci

uvažuji o migraci k jiné značce po letech, nějaké tipy?

a ne, patnáct či dvacet litrů za telefon dávat nebudu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já aktuálně dva roky používám Sony Xperia XZ2 compact a děsím se toho až tohle budu muset taky řešit.

Tady nějaký článek https://www.androidauthority.com/best-small-android-phones-782746/

Ale z běžných značek tam nic pod 140mm výšky není. Pak jedině véčko, ale tam je zase cena mimo.

Každopádně dej vědět jak jsi dopadl a co jsi vybral.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Beet napsal:

Já aktuálně dva roky používám Sony Xperia XZ2 compact a děsím se toho až tohle budu muset taky řešit.

Tady nějaký článek https://www.androidauthority.com/best-small-android-phones-782746/

Ale z běžných značek tam nic pod 140mm výšky není. Pak jedině véčko, ale tam je zase cena mimo.

Každopádně dej vědět jak jsi dopadl a co jsi vybral.

Jde jen o zvyk kluci. Já se křižoval také, protože jsem byl celý život na outdoor compactech a už rovný rok mi dělá společnost xperia 10 II a nemám s ní jedinej problém, ba naopak s klidným srdcem můžu říct že větší displej je lepší. Nijak mě ten telefon neomezuje, čouda v kopcích dostává stejného a vydrž baterie 2-3 dny na klid. Starý XZ2 compact ještě mám a už sebou beru pouze jako záložní, za mě nesmrtelný telefon.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, Tom4 napsal:

Momentální nápad je Motorola Edge 20. Tenkej, 7mm, 163 gramů zní docela fajn. Ip52 by mělo stačit. Půjdu si to někam osahat :)

Nebo starší Samsung. 

Tvl, to zase bude. 

Ale výška 163? To je mazec. Tedy alespoň pro mě v současné chvíli.

@African Po pravdě si to zatím neumím představit. Na kole bych to asi v kapsičce zvládl, ale třeba při běhu asi ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle jsem řešil nedávno a malej telefon na Androidu je problém. Neofiko Pixel a nebo Asus Zenfone8 případně Xperia 10III.

Nakonec jsem vzal na stará kolena Japko a jsem v pohodě. Jde jen o zvyk. Poptávka po menších telefonech je a Apfl je o krok dál. Cena je na každém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, Beet napsal:

Ale výška 163? To je mazec. Tedy alespoň pro mě v současné chvíli.

@African Po pravdě si to zatím neumím představit. Na kole bych to asi v kapsičce zvládl, ale třeba při běhu asi ne.

Pak musíš mít dva :D Já na běh mobil netahám a na kole mám vždycky baťužek s nezbytným vybavením. Ale jak říkám, bál jsem se a nakonec jsem se přizpůsobil. Já už dnes jedu i navigaci a mapy přes mobil, takže výhody většího displeje se také najdou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teoretický dotaz, uvažuju o přechodu z Androidu na Apple. 

 

Má někdo zkušenosti s přenosem takových aplikací, jako jsou authenticator, bankovnictví atd.? 

 

Hodně účtů mám spojených s dvoustupňovou verifikací a nejsem si jistý, jestli třeba typicky věci přes authenticator se přenesou, nebo to budu muset složitě nastavovat (zvlášt, když si u pár věcí napamatuji hesla).

 

Co jsem koukal u paní, apple to má vyřešené geniálně. Dva telefony vedle sebe a jen se přehraje komplet obsah. 

 

Ale předpokládám, že taková funkce mezi androidem a iOS nefunguje...?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...