Přejít na obsah

Vybiram mobil ...


Doporučené příspěvky

Zdravím všechny,

nějaký tajný tip na nový manželkatelefon?

teď má Xiaomi Redmi Note 4 3GB/64GB

ale už je pomalý a špatně fotí.

Asi nejdůležitější je baterka a co nejlepší foťák, rozpočet cca200-250e

Moc to teď nesleduju, tak si rád nechám poradit.

Díky všem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, guzmic napsal:

Zdravím všechny,

nějaký tajný tip na nový manželkatelefon?

teď má Xiaomi Redmi Note 4 3GB/64GB

ale už je pomalý a špatně fotí.

Asi nejdůležitější je baterka a co nejlepší foťák, rozpočet cca200-250e

Moc to teď nesleduju, tak si rád nechám poradit.

Díky všem.

Mrkni na tohle

https://mobilmania.zive.cz/clanky/recenze-realme-8-pro--sikovny-fotomobil-stredni-tridy-nejen-pro-mlade/sc-3-a-1351391/default.aspx#part=1

ale spíš bych doporučil tenhle (pokud můžeš trochu překročit naplánovaný rozpočet)

https://smartmania.cz/recenze-xiaomi-mi-11-lite-5g-stylova-stredni-trida-s-rychlymi-daty/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 5 týdnech...

Potřebuji nový mobil. Nakonec jsem skončil z různých důvodů u sony

takže xperia 1-III nebo pro-1 ? Nejsem profi fotograf, nekupuju to na rok, rád bych hezké fotky

diky vsem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, Oplt napsal:

Před pár lety jsem měl Sony Z3. Byl to super telefon, ale fotky stály vyloženě za ho.......

Ale u 1-III to už bude trochu jinde, v recenzích vypadá dobře. Konec konců je to jejich vlajková loď....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TELEKOM ma kontaktoval so zmenou poskytovania TV a ponukli mi aj SAMSUNG Galaxy S21 FE 5G, nech k nim prejdem od ineho operatora ...
... fon vyzera byt fajn, akcia na vratenie penazi tiez, ale TELEKOM nie je uvedeny v SR ako partner, takze k prenosu cisla isto nedojde.
rozmyslal som, ci kupit telefon v hotovosti, lenze v "unoru" by mal byt na trhu jeho nastupca, Galaxy S22 FE 5G, tak nejak vaham ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Panove mam Tmobile s neomezenymi daty, tak jsem trochu koukal jak je to s 5G a ted jsem si vsimnul, ze Tmobile podporuje 5G jen se specialnima tarifama.... tak si rikam co je to za blbost? Ma nekdo zkusenosti od ostatnich operatoru? Je to zase dalsi ceska specialitka jak z lidi dostat vic penez? 

Jinak jsem poridil Pixel 6 Pro a zjistil ze v CR Pixel s 5G stejne nefunguje... ach jo. Priznam se ze jsem to dopredu nestudoval, 5G nebyl hlavni duvod pro koupi, ale teda stve me to solidne. Operator to svadi na Google, Google na operatory... Nicmene z toho co jsem zatim nacetl tak je to opravdu spise na strane Googlu, ktery 5G blokuje a zapne jen v zemich kde Pixel oficialne prodava. Nevim jestli je problem v certifikaci? Na druhou stranu by stejnou logikou nemelo fungovat ani 4G treba?

Upraveno uživatelem kloubik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

5G tarify ti daji jen maximalni rychlost (dle jejich informaci). Me i tak na LTE to slape 120 - 130 mbps, takze jsem neresil. 5G mi tady kolem Rican obcas naskoci, ale oficialne to spusti az za par mesicu. Jinak i "stare" tarify mi normalne na 5G jedou.

Zdroj: akorat jsem se vratil z T-Mobile prodejny, kde jsem tohle taky resil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky. Zatím to nebudu řešit, LTE mi taky jede dobře. Spíš jsem si říkal jestli 5G nebude třeba vylepšovat pokrytí, to už by mrzelo.
Ale jinak s těmi tarify... když se podívám do Můj T-Mobile, tak mi to tam vyloženě píše váš tarif nepodporuje 5G.



Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po 4 týdnech...

Hoši, zkusím to tady. Definitivně sem přišel o Pixel 2, když nepřežil srážku se stolem. Koupil sem 6, všechno tak nějak vrátil zpátky,ale jedna věc se mi nedaří a ničí mě to. Do nového telefonu se mi nahrála jenom část fotek, než co vidím na google Photos a za Boha nevím,jak to napravit. Neporadí někdo? Pošlu láhev vína nebo žena něco upeče:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...