Přejít na obsah

Vybiram mobil ...


Doporučené příspěvky

před 22 minutami, (Miloš) napsal:

Já to posledně dělal tak, že jsem je propojil přes to NFC, nebo jak se to jmenuje a přetáhnul jsem ten starej včetně aplikací, to dáš, protože nikdo v tomhle nemůže bejt větší vemeno než já 😂 tak se pak poděl o dojmy.

To bych rád, ale druhý telefon jest mrtev 😬

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V tomto bol najvtipnejší apple, jak prestal dávať nabíjačky, pretože ich predsa už všetci máme a je potreba sa tváriť ekologicky. Že zmenil koncovku káblov z USB-A na USB-C a potrebnú nabíjačku v podstate žiadny apple uživateľ do tej doby nemal, už apple takticky nekomentoval.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Alelujá, kámoš dobrej, do telefonu stáhnul 100% obsahu, co jsem měl ve starým, zázrakem i takové ty laciné poznámky, které jsou pro mě velmi důležité. Super :guitar: Vypadá dobře, má lepší displej kterého si všimnu i já slepoň, je to celé svižnější a příjemné, prostě nový foun. Kamarád koukal na nějáké parametry, tak oproti 10 II má 10 IV lepší světelnost foťáku, nějáké kravinky který jsem nepochopil, ale hlavně o dost silnější baterii při zachování stejné hmotnosti a velikosti, to zní dobře, jsem zvědavý, protože původní desítka mě v klidu držela 2,3 dny. A jako bonus mám i video, při kterém jsem telefon utopil :D Takže kluci, jak se praví, zálohovat, zálovat a zase zálohovat....

pod vodou.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Baterka v 10 IV vypadá opravdu fajnově, včera zmizelo tak nějak za celý den od spuštění pouze 23% a to jsem měl na telefonu vcelku bussy day. Dnes jsem nabil na 100%, tak se uvidí, trochu mě překvapilo při nabíjení upozornění ať nenabíjím do plna, vždycky jsem měl naopak za to, že je to pro baterii to nejlepší, hm, zajímavé....

Screenshot_20220721-100714.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nabijat na 85%, najlepsie pomalou nabijackou. Tak jak elektroauta.

Rada S22 od Samsungu to ma vymakane. Da sa nastavit ze pri 85% prestane nabijat, da sa vypnut superrychle aj rychle nabijanie, da sa to vsetko automatizovat, t.j. cez den sa nabija superrychlo, v noci iba pomaly., pripadne jednych klikom to prepnem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 minutami, shaggy napsal:

Nabijat na 85%, najlepsie pomalou nabijackou. Tak jak elektroauta.

Rada S22 od Samsungu to ma vymakane. Da sa nastavit ze pri 85% prestane nabijat, da sa vypnut superrychle aj rychle nabijanie, da sa to vsetko automatizovat, t.j. cez den sa nabija superrychlo, v noci iba pomaly., pripadne jednych klikom to prepnem.

Díky za osvětu :cheers: Tady je taky mrdel nastavení okolo baterie, ale dal jsem automatické, kdy by se to měl údajně telefon naučit sám a ochranu baterie využívat sám. Ještě tady je i nějáká adaptivní baterie, kdy se omezuje využití baterie u aplikací, které se využívají zřídka, tak jsem to zapnul taky, všude prostě yes, yes, yes  😂 Člověk pomalu aby měl dnes vysokou kvůli blbýmu telefonu....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 hodinami, African napsal:

Baterka v 10 IV vypadá opravdu fajnově, včera zmizelo tak nějak za celý den od spuštění pouze 23% a to jsem měl na telefonu vcelku bussy day. Dnes jsem nabil na 100%, tak se uvidí, trochu mě překvapilo při nabíjení upozornění ať nenabíjím do plna, vždycky jsem měl naopak za to, že je to pro baterii to nejlepší, hm, zajímavé....

Screenshot_20220721-100714.png

To už tam mají Soňáci dlouho. Tuhle funkci při nočním nabíjení používám už na svém XZ2 compact. Baterka mi už po třech letech slábne, ale pořád vydrží den. Takže jsem si zautomatizoval, že když jsu spát píchnu do nabíječky a další den vydrží.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 22. 7. 2022 v 10:13, jovani napsal:


 

 


kde si kupil xperia?

 

V obchodě, na stromech bohužel prý ještě nerostou. Špatný by to ale nebylo, jako je třeba Fíkovník nebo Banánovník, tak kdyby byl k sehnání Xperiovník, tak při mé spotřebě telefonů už mám tak dva stromy vysazené na zahradě 😁

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...