Přejít na obsah

Vybiram mobil ...


Doporučené příspěvky

..druhému prasknul zadní kryt. Jestli je to náhoda to nevím.

 

Ty máš i 4ku, že jsi přesvědčený o všem co píšeš? Víš kolik bude v čr stát?

 

Ad laser: Joystick sice není potřeba často používat, ale na co tam pak je? Pro mě byla lepší kuličla u předchůce. A perfektní? To nesouhlasím vůbec.

 

Praskly zadni kryt mam taky, je to u konektoru nejaky meky, stalo se mi to u dvou 3G :D

 

Ctyrka by mela v CR byt dostupna na prelomu cervence a zari a zatim to vypada, ze cena bude hodne blizko 20.. myslim, ze 16GB bude nekdo cca 18 a 32GB bude tak 19,5-20..

 

Joystick je tam prece pro ozdobu ne? At to ma aspon nejaky tlacitka.. kazdopadne ten optickej funguje dobre - reaguje spolehlive a nezasira se to, kulicka marna nebyla, ale zanasela se..

 

Teatime - E52 je funkcne i designove velmi povedenej telefon, jen se Nokii moc nepovedlo to udelat spolehlivy, je na to spousta reklamaci - ne uplne precizne usazena klavesnice, spousta kusu ma spatny podsviceni, u nekterych serii blbne reproduktor (i u prakticky novych telefonu) atd.. Ale zase na druhou stranu, clovek nema jistotu s konkretnim kusem nikdy..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Píšu někde o tom, že maj 4ku? Já beru zpracování jakožto nejražší značku na trhu, ne konkrétního typu. Displej mají u některých prvních kusů 4ky defektní, tak nevím no :P Kamaráti majů 3GS a jak říkám, jednomu vrže, druhému prasknul zadní kryt. Jestli je to náhoda to nevím.

 

Ty máš i 4ku, že jsi přesvědčený o všem co píšeš? Víš kolik bude v čr stát?

 

Ad laser: Joystick sice není potřeba často používat, ale na co tam pak je? Pro mě byla lepší kuličla u předchůce. A perfektní? To nesouhlasím vůbec.

 

bavime sa o tom,ze ci ma pockat na iP4 a ty hovoris o kryte na 3Gs,takze trochu od veci nie ? Mne 3Gs vobec nevrzga, a to uz padol telefon dost neprijemne na roh na chodnik asfaltovy z vysky asi 1.5m :( Mi ostalo normalne zle,ale nastastie je vsetko ok. Toho by som sa ale bal na 4, to ked padne na roh a nedajboze sa to sklo rozbije,tak dakujem pekne. Digitizer, displej je zlepeny a treba menit komplet vsetko,to je cena noveho 3g... a s iP4 su zatial problemy, ale z celkoveho poctu neviem kolko stotisic kusov je to zatial ok, vacsinou SW chyby,aj co sa tyka displaju / to iste tu uz raz bolo s iMacom/ aj co sa tyka signalu, takze kym dojde sem,tieto problemy budu uz vyriesene. Stat bude tolko,co iPhony teraz, osobne, keby som mal 3G, tak uz setrim, ale teraz menit nechcem, nemam potrebu ani peniaze :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kurník a já si zrovna říkal, že snad jediná E52 by mě momentálně z produkce Nokie brala :( Já se přiznám že Nokie nemám rád a nikdy jsem prakticky neměl žádný jejich telefon. Je vůbec nějaká, která je z kvalitního materiálu, je kvalitně vyrobená a nevrže, "neošoupe se stříbro", nepraskne a nezapráší? Měl jsem pouze cca měsíc N97 a když vynechám stupiditu obsluhy, Symbian, výdrž (hrůza) a bugy, tak mi jako vlajková loď přišla dost ubohá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

proč se majitelům ajfónu říká ovečky ? :)

 

Mě se strašně líbí tyhle vtípky na iPhone, realita je ale taková, že Windows 7 mobile dokonale okopíroval strategii Apple a nový OS (přesněji něco co se tváří jako OS) má přesně to, co uživatelé vytýkali iPhone - nepřítomnost multitaskingu a flash. Tak ted budou ty ovce všichni :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ctyrka by mela v CR byt dostupna na prelomu cervence a zari a zatim to vypada, ze cena bude hodne blizko 20..

 

Přelom července a září? To bude asi srpen :D Nový iphone vypadá dobře, vahám mezi jabkem a Nokií N8, můj SE P1 je v posledním tažení a možná se toho srpna nedožije :(
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak do srpna snad čekat nevydržím, včera jsem zkoušel to HTC Desire a ačkoliv je to vhledově katastrofa, tak rychlost, ovládání, amoled display super, celkově mě překvapil, dokonce i velikost je rozumná, fotky co jsem nacvakal v obchodě vypadaly na telefonu slušně, prostě kromě vzhledu slušný telefon za rozumné peníze

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

X10 mini je velikosti a tim co umi vs penize velmi zajimava, jen rozliseni displeje 240*320 neni zadna slava a bohuzel to mrvi grafiku nativnich app pro 320*480 coz je standard vsech puvodnich Android zarizeni..

 

ale ta X10 má pouze A 1,6 ne ?

 

Ale umoznuje v budoucnu upgrade na 2 nebo 2.1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nezavdzaj, je to len HD ready video ;)

Ja si akurat objednavam Desire, rozhodoval som sa ešte aj nad Milestone, ale ta ma o polovicu nižšiu RAM, som dosť zvedavy na Android.

 

nikoho sa nesnazim zavadzat, len citujem rozne stranky, kde to pisu, postuju videa v HD kvalite tocene iPhonom 4, to je vsetko :) Vid napr aj stranku vyrobcu : http://www.apple.com/iphone/features/hd-video-recording.html Nemam rad tahanie sa za slovicka, iPhone jednoducho nataca velmi kvalitne video, kvalitou prevysujuce mnohe ine telefony,napr aj spominany HTC desire. U niekoho to moze zavazit pri vybere.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...