Přejít na obsah

Vybiram mobil ...


Doporučené příspěvky

A konkrétní důvod?

Rychlost, výdrž, zpracování?

Ten displej s jeho rozlišením jsem viděl, no, hold 320x480 není žádný šlágr.

 

Rozliseni je ok, ale je takovej matnej nevyraznej na slunicku neni nic videt.

 

Zpracovani: Jakz takz, casem se ovsem sloupe to umelohmotny chromovani.

 

Je opravdu hodne pomaly, mam hot eda uz skoro dva roky, takze nevim jakej os tam ted davaji, ale ten obstarozni reaguje dost lajdacky, celej system se rozsypal, obcas se mi zapinaly funkce sami od sebe, nemam v to zadnou duveru.

 

 

 

Vydrz: jak kdy, asi podle stavu updatu, jeden cas to nevydrzelo ani 24 hodin, odhadem tak 18, pak se neco zmenilo a vydrzi skoro celejch 24 :)

Kdyz chci jit behat se zaplou gps a mp3 tak to musim stihnout za hodinu, dele to nevydrzi.

 

Co me s..e nejvic: pomalost OS.

 

Nebejt skrblik tak uz si davno koupim neco jineho.

Upraveno uživatelem utrejch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

RomanP

Bratr má ACE a je docela spokojen,ale je to velmi nenáročný uživatel.Ace je v lowend,takže to od něj taky musíš očekávat.Slabé rozlišení dipleje,rychlost systému nic moc,ale co mě nejvíc překvapilo,byla špatná odezva dotyku na displej (nevím,jestli jen bratrův kus),kdy jsem musel kolikrát 3x ťuknou na displej a ještě přitlačit,to jsem byl docela překvapený.

 

Zaleží co od telefonu chceš.Pokud to máš jako můj bratr,čili jen na pár sms a nějaký hovor a občas na internet,tak tě nezklame,ale jak už bys dělal více operací naráz,systém by už asi úplně nestíhal.Zaleží,co od telefonu chceš...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje nároky jsou vyšší, mám Samsung Galaxy S3 a i jemu mám co vytknout. Tenhle telefon má být pro manželku. Má hloupou Nokii a polepší si skoro vším, ale zase i z lowendů se dá vybrat lepší, nebo horší. Nároky vysoké nemá, čili asi něco jako bratr, plus asi ten internet a pár aplikací. Někde si prohlédnu tu odezvu OS a citlivost digitizeru na dotyk, aby to nebylo opravdu pro zlost.

 

No a to HTC Desire C nikdo nemáte?

To Xko může být už slušnější telefon, ale je na ní už větší a protože ví, co občas utrpí telefone při hlídání prcka, nechce ani nic dražšího.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud by mohl byt vetsi displej,presne 4 palce,urcite bych doporucil huawei ascend g300.solidni displej android 4.0.3. solidni fotak a beha to solidne a vydz spis nadprumer.konstrukce bych rekl normal,neco jak Samsungy.ted jsme ho kupovali ofic cr distribuce za necele 4000 kc.moc jsem tomu neveril,ale prekvapil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud by mohl byt vetsi displej,presne 4 palce,urcite bych doporucil huawei ascend g300.solidni displej android 4.0.3. solidni fotak a beha to solidne a vydz spis nadprumer.konstrukce bych rekl normal,neco jak Samsungy.ted jsme ho kupovali ofic cr distribuce za necele 4000 kc.moc jsem tomu neveril,ale prekvapil.

 

Koupil jsem ho synovi a za ty prachy je super :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera mi spadl na zem HTC DESIRE S a sklicko displaye je v háji :-(. Nevíte o někom na střední /severni Moravě kdo by to sklo dokazal vyměnit za slusny peniz?

 

Sklo ti vymění málokdo, většina bude měnit i digitizér a display a tam je to jen za matroš přes 1000kč. Podle mě se tyhle telefony vyplatí tak akorát prodat na díly.

Otázka je, co je pro tebe slušný peníz. Pokud se telefon prodává za 6k a je použítý, vyplatí se to IMO tak do 1000kč...ale záleží na chuti měnit telefon a samozřejmě na financích. Já nicméně prodal telefon za solidní peníze i rozbitý.

 

PS: sklo je na digitizéru a displayi připečené speciálním lepidlem, při cca 180° se dá v troubě odlepit ale když to praskne, těžko to odlepíš v jednom kuse - a pak už to nové nepřilepíš na 100%

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Má smysl ještě kupovat Nokia Lumia 800? Moje stará E51 už dosluhuje a nástup novejch telefonů s WP8 srazil ceny osmistovky na cca 5t, nebo radši koupit lehce dražší přístroj,ale s WP8 - mám na mysli HTC 8S nebo nokia 620 - oba mají tragicy málo paměti, sice rozšiřitelné pamětovkami, ale aplikace musí být přímo v přístroji, oba mají horší foťáky, 620 dokonce nemá ani gorilla glass. Má smysl utratit víc za podle mě horší hardware jen kvůli novějšímu systému? Je WP8 o tolik lepší než WP7.8 ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se windows phone 8 hrozně líbí hlavně graficky. Telefony taky fajn, ale je fakt, že buď jsou nokia 620 nebo htc 8s, které mají vcelku zásadní nedostatky nebo pak drahé htc 8x nebo lumia 820. Chybí mi nějaký rozumný telefon do 10k. Mě přijde, že ten systém má obrovský potenciál, ale neumí jej prodat jako to umí apple. Vždycky je tam něco špatně. Málo paměti, cena, dostupnost... pořád něco :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se windows phone 8 hrozně líbí hlavně graficky. Telefony taky fajn, ale je fakt, že buď jsou nokia 620 nebo htc 8s, které mají vcelku zásadní nedostatky nebo pak drahé htc 8x nebo lumia 820. Chybí mi nějaký rozumný telefon do 10k. Mě přijde, že ten systém má obrovský potenciál, ale neumí jej prodat jako to umí apple. Vždycky je tam něco špatně. Málo paměti, cena, dostupnost... pořád něco :-(

 

Jake zasadni nedostatky ma Lumia 620?

 

Jinak kolega co se ptal,jestli koupit 800 nebo pockat.Zalezi,co od toho telefonu chces.zrovna v teto dobe dostava win 7.5 aktualizaci na 7.8 a par velkych chyb bylo upraveno.Hlavne uz funguje bluetooth,pri zhasnuti displeje uz se nevypina wifi,hlavni obrazovka ma stejny vzhled jako win 8,cili 3 velikosti dlazdic a vic informaci na dlazdicich,vic notifikaci,detsky koutek,atd.

Win 8 jsou jeste o neco sviznejsi,moznost bezdrat. nabijeni,rozsiritelnost sd karet (coz wp7 neumi),lepsi rozliseni displeje atd.osobne vidim,diky zaruce v ramci eu,rozhodne koupe sedivky (dovozu ze zahranici) a vubec o nic neprichazis a cenu mas o nekolik tisic nizsi.820 lumia tak ted vyjde na 9200 kc zhruba,coz je tak hranice koupe asi.

HTC bych nebral.nic moc kvalita zpracovani,aplikace od Htc navic oproti nokii nic moc,plus navigace navic (ikdyz ta uz pry bude pro vsechny vyrobce co budou mit win 8) jen nevim,od kdy to bude.Ale na HTC jsem cetl rozporuplne recenze.Za me jednoznacne nokia a pokud ti nevadi par tisic navrch,kup 820 a budes spokojen.Opakuju,netreba CR distribuci,vyhozenych x tisic navic.Dovoz eu je plna zaruka v cr,ale jen u lumii.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jaký je nedostatek lumie 620? Hlavně to, že pokud se nepletu, není ještě dostupná. Jinak ale vypadá podstatně lépe než htc 8s (má přední kameru a 8gb paměti). Jak jsem ale četl, u windows phone je značná část paměti (řádově 2-3GB, nepamatuju to přesně) obsazena již při spuštění. Takže v reálu dostupných kolem 5GB, což není moc, ale pro aplikace by to mělo stačit a na data je paměťovka. Tak uvidíme, jestli ji do nabídky zařadí T-Mobile. Pak by to byla asi zajímavá koupě.

 

Co se týče Lumie 800. Osobně by mi na koupi "výběhového" systému vadilo hlavně to, že si kupuji telefon, který už v podstatě nebude mít podporu výrobce a nedočkám se dalších aktualizací. Ale to je stejně spíše vlastnost iPhone a člověk se toho nedočká jinde skoro nikde (u androidu většinou ve značně omezené podobě nebo vůbec). Takže osobně bych raději počkal na 620 (pokud tedy bude v nějaké dohledné době) než kupovat 800.

Upraveno uživatelem adamo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jaký je nedostatek lumie 620? Hlavně to, že pokud se nepletu, není ještě dostupná.

 

Počkej,počkej,bavíme se o 620,nebo o politice Nokie??to,že ještě není dostupná nemůže hodnotit jako velký nedostatek lumie 620.Souhlasím,že strategii Nokie taky nechápu,ale nelze brát nedostupnost jako nedostatek telefonu!

Jinak jak říkáš,z 8 GB paměti má systém mám dojem okolo 3 GB a těch na aplikace a mapy (pokud nepotřebuješ celý svět) bohatě stačí,bezproblémově.z mého pohledu teda rozhodně,nemám v telefonu 300 nesmyslných aplikací...a zbytek půjde na SD.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Počkej,počkej,bavíme se o 620,nebo o politice Nokie??to,že ještě není dostupná nemůže hodnotit jako velký nedostatek lumie 620.Souhlasím,že strategii Nokie taky nechápu,ale nelze brát nedostupnost jako nedostatek telefonu!

Jinak jak říkáš,z 8 GB paměti má systém mám dojem okolo 3 GB a těch na aplikace a mapy (pokud nepotřebuješ celý svět) bohatě stačí,bezproblémově.z mého pohledu teda rozhodně,nemám v telefonu 300 nesmyslných aplikací...a zbytek půjde na SD.

 

No dobře, pokud pomineme nedostupnost, tak tomu telefonu nic nechybí :) Mimochodem 820 se objevila u t-mobile a za docela slušné peníze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Má smysl ještě kupovat Nokia Lumia 800? Moje stará E51 už dosluhuje a nástup novejch telefonů s WP8 srazil ceny osmistovky na cca 5t, nebo radši koupit lehce dražší přístroj,ale s WP8 - mám na mysli HTC 8S nebo nokia 620 - oba mají tragicy málo paměti, sice rozšiřitelné pamětovkami, ale aplikace musí být přímo v přístroji, oba mají horší foťáky, 620 dokonce nemá ani gorilla glass. Má smysl utratit víc za podle mě horší hardware jen kvůli novějšímu systému? Je WP8 o tolik lepší než WP7.8 ?

 

Řesím totožný problém. Čekal jsem na Lumii 820, ale cena je na můj vkus přestřelená. Lumia 800 je podle mě celkem pěkný kompromis - funkčně jsem nenašel nic (krom SD karet), které by byly nějak zásadní - fajn, neumí bezdrátové nabíjení, ale jaký je jeho smysl? Neumí OTA, ale opět - k čemu to? Upozorní mě, aktualizuju manuálně. Vzhledem k tomu, že aktualizace bude 1, když se jó zadaří, tak 2 za celou morální životnost telefonu, tak mě to fakt netrápí. Jediné co, možná by se mi líbilo mít NFC a "platit telefonem" místo platební karty. Ale opět je to asi zcela klidně postradatelná featura.

 

Za 5 tisíc, co za Lumii 800 chtějí, je to víc, než fér cena a asi do ní taky půjdu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No dobře, pokud pomineme nedostupnost, tak tomu telefonu nic nechybí :) Mimochodem 820 se objevila u t-mobile a za docela slušné peníze.

 

Cena je docela solidní,ale brandovaný telefon od operátora nechci,to si radši vyjednám slevu na volání a telefon si koupím "neomezený" .Zjistit co všechno brand zahrnuje je často nemožné,protože to prostě na prodejnách neví,pak je klidně možné,že nastanou problémy kvůli něčemu,co v telefonu t-mobile nechtěl,nebo naopak chtěl.Samozřejmě většinou se nic nestane a pokud je telefon od operátora,kterého člověk používá,nebývá problém,ale pokud se změní operátor,může se stát,že jsou problémy obzvláště s mobilním internetem,právě díky brandu,který vůbec nevím,co obsahuje.Doporučuje se radši koupit "čistý" telefon,ale cena je hold od operátora tak dobrá,že to za to stojí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...