Přejít na obsah

Vybiram mobil ...


Doporučené příspěvky

Hm, tak já mám nějákýho peška poslední dobou s těma zvonítkama :blink: Nokii N8 jsem potratil na motosrazu, a nová C6-01 už byla během půl roku 3x v servisu, vadnej displey, pak čidla, baterka a teď sluchátko, to je krach. No tak vybírám další, rozmýšlím mezi Samsung S7710 Galaxy Xcover 2 a Sony Experia Go" Chci už každopádně Android a musím mít Outdoor, baterku s výdrží ty hňupy šikmooký asi nikdy nezvládnou vyrobit, takže na to už ani moc nehraju, koupím si k němu dvě, tři záložní a bude :guitar:Nemáte někdo jeden z těchto dvouch, že by jste mi napsali nějáké plusy a mínusy? Děkuji za každý postřeh.

 

http://www.mall.cz/telefony-outdoor/sony-xperia-go-black

http://www.mall.cz/telefony-outdoor/samsung-s7710-galaxy-xcover-2-black-red01

post-364-0-76484700-1367565025_thumb.png

post-364-0-69980400-1367565037_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Téměř omylem jsem si pořídil cca před měsícem Samsung Galaxy Note II v nějaký promo akci od MC. A musím se přiznat, že až na tu velikost :lol2: , je to super stroj. Je to vlastně taková přerostlá S3 s kouzelným proutkem Spen. A hlavně můj první chytrý telefon, který nemusím nabíjet každý den, což velmi oceňuju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sem v novém jobu utrpěl přidělení samsungu galaxy SIII. Co by dotykově nepolíben ( :lol2:  myšleno v kontextu telefonním, vy pasáci :cheers: ) jsem docela spokojen a překvapen. Až na psaní SMS, kdy jsou "čudlíky" minipidi je to solidní mašinka. Nejvíc ji ovšem ocení domácí dorost.. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď se chystám na BlackBerry Q10, po používání služebního telefonu téže značky jsem zjistil, že musím alespoň vyzkoušet použitelnost pro mé osobní potřeby, nicméně mě to opravdu oslovilo ...

Jestli rozchodím všechny důležité programy, co využívám na Androidu, resp. najdu vhodné alternativy, nebude co řešit, navíc to psaní na hardwarové klávesnici je opravdu příjemné ...

Upraveno uživatelem rorda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja po nejakej dobe využívania oldschool čiernobielych Nokii (5210 a 6310i) pomaly zvažujem niečo odolné, nedotykové s HW klávesnicou, a nejakým tým foťákom.

 

Najlepšie mi vychádza tento kúsok od CAT:

 

http://catphones.com/assets/uploads/B25-Full-Spec.pdf

 

Máte niekto skúsenosť, respektíve nejaký návrh na alternatívu?

 

Vopred vďaka.

 

F.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja po nejakej dobe využívania oldschool čiernobielych Nokii (5210 a 6310i) pomaly zvažujem niečo odolné, nedotykové s HW klávesnicou, a nejakým tým foťákom.

 

Najlepšie mi vychádza tento kúsok od CAT:

 

http://catphones.com/assets/uploads/B25-Full-Spec.pdf

 

Máte niekto skúsenosť, respektíve nejaký návrh na alternatívu?

 

Vopred vďaka.

 

F.

 

Na zacatku pristiho tydne by mi mel jeden prijit na testovani. Jestli na to nespechas, muzu pak napsat nejake reference.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na zacatku pristiho tydne by mi mel jeden prijit na testovani. Jestli na to nespechas, muzu pak napsat nejake reference.

 

Určite to neponáhľa, a budem veľmi rád na Tvoj pohľad naň....super, vopred vďaka!  :photo:

 

F.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Určite to neponáhľa, a budem veľmi rád na Tvoj pohľad naň....super, vopred vďaka!  :photo:

 

F.

Tak se omlouvám, teprve teď jsem si tvůj příspěvek přečetl pořádně! Příští týden mi přijde nový model od CATu, B25 už jsem v ruce měl:)

 

Takže asi tolik: ovládání je hodně podobné starším nokiím, takže by ti mohlo vyhovovat. Baterka vydrží na dnešní poměry nadrpůměrně dlouho (3-4 dny), klávesnice je celkem pohodlná, takže v tom problém určitě nebude. Jen se musíš rozloučit s tím, nosit mobil v kapse u kalhot. B25 je fakt velká, a to hlavně co se hloubky týče. A protože je dost hranatý a hrany má nezvykle ostré, trochu hůř se drží.

 

Co se konkurence týče, tak podobně obrněný mobil s klávesnicí jsem viděl ještě od Emporie, ale u ní mi po prvním pádu praskl displej, takže s tou outdoorovostí to tak žhavé nebude... přeju šťastnou ruku při výběru!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se omlouvám, teprve teď jsem si tvůj příspěvek přečetl pořádně! Příští týden mi přijde nový model od CATu, B25 už jsem v ruce měl:)

 

Takže asi tolik: ovládání je hodně podobné starším nokiím, takže by ti mohlo vyhovovat. Baterka vydrží na dnešní poměry nadrpůměrně dlouho (3-4 dny), klávesnice je celkem pohodlná, takže v tom problém určitě nebude. Jen se musíš rozloučit s tím, nosit mobil v kapse u kalhot. B25 je fakt velká, a to hlavně co se hloubky týče. A protože je dost hranatý a hrany má nezvykle ostré, trochu hůř se drží.

 

Co se konkurence týče, tak podobně obrněný mobil s klávesnicí jsem viděl ještě od Emporie, ale u ní mi po prvním pádu praskl displej, takže s tou outdoorovostí to tak žhavé nebude... přeju šťastnou ruku při výběru!

Super, tak ďakujem. Uvidím, ako sa mi to vykryštalizuje v hlave (a peňaženke :-). Keby Ťa prípadne ešte napadol nejaký tip, budem rád...ak sa ozveš či už tu, alebo do SZ.

 

F.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Tak má půl roční Nokia C6 má po půl roce vyměněný displey, sluchátko, čidla a včera se mi začla sama vypínat a mě došla trpělivost, jde zpátky do shopu  -_- Včera jsem tedy koupil Sony Go, outdoor telefon, který prozatím vypadá velmi dobře. Samsung Xcover 2 je strašná plachta, já potřebuji mrňouse, kterej jde ovládat jednou rukou a tento vyhovuje. Pěkně Soňákům maká i prográmek PC Companion, díky kterému jsem převedl kontakty jedna báseň" Tak snad dobrý, za půl roku můj třetí telefon :tired: To je krach"

post-364-0-40184900-1369118566_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 5 týdnech...
  • po měsíci...

Zdar,

 

Mam na vas dotaz, zene odchazi blackberry, uz se s potizemi dobelha od rana do vecera, chtela by hw klavesnici, ale ta uz jaksi zmizela a tak vybirame klasickou placku s dotykem.

Podminkami je:

-sviznost

-aby byl pekny na pohled,zaoblene hrany

-max velikost 4,3"

-asi android, ios je predrazeny, wp nevim, ten jsem nemel a nevim zda chci kdyz je nokie jak titanik

-delsi vydrz baterky (net nepouziva, na fb neni),ale vola a pise neustale

-fotak se hodi

 

Jak je na tom to cinske lenovo? A mate s tim nekdo zkusenosti? Chtel bych se vejit do cca 6tis, vyhodit za telefon vic mi prijde nesmysl a Sony nechce jelikoz to ma jeji kolegyne (ktera je nazyvana jako hovezi dobytek)

Dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 5 týdnech...

Nevím,jestli to ještě platí,nic méně za mě rozhodně doporučuju WP.Obzvláště pro někoho,kdo si nehraje s tapetama a všelijakýma hovadina.WP je nejrychlejší a nestálejší systém.Rozhodně tedy doporučuju nějakou Lumii a těch je docela dost.S vynikajícím foťákem doporučuju Lumii 720 se 4.3 displejem a velmi solidní výdrží.Cena je okolo 6000 za dovoz e EU. U lumii se netřeba dovozu bát,protože platí celoevropská záruka,takže není vůbec třeba reklamovat přes prodejce.Nejlevnější je Lumia 520 se 4 displejem,ale á slabší foťák a bohužel,jako jediná nemá led diodu.Za světla fotí solidně a se stmíváním to jde rapidně dolů.Svižnost a rychlost je samozřejmostí.CZ distribuce je 4000 kč a má samozřejmě navigaci a spoustu bonusových aplikací zdarma,i když navigace je u tohoto modelu jen pro ČR a SR.Pak je Lumie 620,které má jak ty chceš zaoblené hrany a působí nejdámštěji.Foťák průměr,displej 3.8 baterka průměr.EU cena 4000 ,CZ distribuce lehce přes 5000 kč.

V rámci výdrže,vynikajícího foťáku a všeho bych nejvíc doporučil Lumii 720,ale ani s 520 neuděláš chybu,pokud není manželka náročný uživatel.Kladem všech Lumií je svižný a stabilní systém a aplikací na WP už je také spousta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co člověk,to názor.V česku bych si telefon,už nekoupil.Strejda,chtěl,at mu něco vyberu a seženu.Taky chtěl,něco do 4",ale to je trošku problém.Objenal jsem na čínském eshopu a vše,bez problému.V patek objednáno,ve středu doručeno.Čeština,rootnutý a cena parádní.Myslím,že Android,je systém budoucnosti,ale to je muj názor.Vybal jsem THL W100.Lenovo,je taky OK,ale vřechy namají přisvětlovací diodu,na to pozor.Při nákupech činanu,je třeba sledovat,co v česku letí.Pak máš jistotu podpory.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to já se tvrdit vůbec nebojím,jsem o tom přímo přesvědčen:-)

 

 

no nevim, mě už ta navigace dvakrát zamrzla, bluethoot v autě zůstává viset a "spousta programů"??? to jako v obchodě kde je kolikže to kategorií?? dále jsem tam třeba nenašel antivirus (zda je potřeba či ne můžeme polemizovat), prohlížeč mám dojem také ne... u IE se mi nepodařilo nastavit domovskou stránku, asi jsem lama...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

má někdo tip na HW qwerty, ne BB a IoS a trošku k světu?  

 

Protože mám prostě s Samsungem (S4, S2) problém a je to jen díky dotekovému display-na tom e-maily prostě řešit nehodlám :(

Na párty a občasné používání ok, ale na práci holt nepoužitelné. A tak ťukám na spolehlivé, ale malé, tlusté a zastaralé S17i..

 

Pokud je možnost "obalu s klávesnicí" tak je to taky varianta.

 

Kovářova kobyla chodí bosa - tak se poptám tady, předem moc díky ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no nevim, mě už ta navigace dvakrát zamrzla, bluethoot v autě zůstává viset a "spousta programů"??? to jako v obchodě kde je kolikže to kategorií?? dále jsem tam třeba nenašel antivirus (zda je potřeba či ne můžeme polemizovat), prohlížeč mám dojem také ne... u IE se mi nepodařilo nastavit domovskou stránku, asi jsem lama...

 

Jaký máš tel? A prohlížeč a dokonce lepší,než IE je Nokia express.A tím WP,jsem myslel WP v Nokiích a to až od verze WP8,ikdyž 7.5 a 7.8 taky nebyly úplně marné,ale své chyby měly a má i WP8,ale WP8 už jsou někde jinde.

Upraveno uživatelem Marfael
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...